אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

סיטיבנק פועל להקמת מרכז פיתוח בישראל

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
מי שאומר שאין פער בין הודים לישראלים בחיים לא עבד עם הודים
אצל ההודים הכל מעולה עד השלב של הדיליבר. בישיבה כשאתה מציע לעבור למיקור חוץ ומראה את הפערים בעלויות כולם מוחאים כפיים. אבל כאשר בפועל הדד ליין מגיע ואין מוצר אז הראש שלך נמצא על הכוונת. תסתכלו על תחום השירות להוסטינג שפעם כולו היה הודי, לא מעט חברות היום מתעקשות לקבל שירות רק לא ממוקדים הודיים.
רן | 15.06.10
6.
המדינה לא צריכה להתערב, מספיק שלא תפריע
באוצר לא מפסיקים להציע לנו פתרונות פלא לבעיות שלא בשליטתם כמו בועת הנדל"ן ומשבר ההיי-טק שנובע מהמיתון העולמי. הדבר היחיד שהם צריכים לעשות במיוחד בימים אלו הוא לנסות ולהתייעל, אבל זה תמיד היה להם קשה אז הם מנסים להראות כלפי חוץ שהם גם מועילים.
שי | 15.06.10
3.
לא תהייה התערבות אנחנו יקרים מדי
סיבה שנייה: הפער הין ההודים לביננו כבר לא כזה גדול באיכות, אפילו הישראלים כבר הבינו את זה, לכו תראו איזה תמיכת קו ראשון מצוינת יש להם לאוראקל, מייקרוסופט ועוד ועוד. חבל , אם היו משקיעים בישראל את מה שהשקיעו בהודו כבר מלפני 5 שנים היינו היום מעצמה ב IT , במקום זאת רואים מודעות עלובות של דרושים של מעסיקים \ חברות שמפחדים להגיד את המילה מנהל IT בשביל לא לשלם מעל 20k בחודש למה גם ככה ה IT לא רווחיים בארגונים שהם לא פרופר IT . ובלי קשר, זה שרוצים לעשות בישראל את מה שעושים בהודו כבר מזמן, מחזק ואומר שוב שאנחנו מדינת עולם 2.5 , מי שהבין את הקריסה ב IT בארץ כבר ברח לפני שנתיים.
איש IT | 15.06.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת