אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מיהם הגמלאים המאושרים של בנק ישראל

44 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

44.
פנסיית ומשורות בנק ישראל
ועליהם! לא עושים עליהום! אבל דעו לכם, משכורות בנק ישראל ומבקר המדינה......גבוהות בהרבה מחברת החשמל, מקורות, משרד הביטחון וכדומה, והכל מהכיס שלנו! את חברת החשמל אתם רואים פעם בחודשיים, את בנק ישראל ומבקר המדינה, אתם לא רואים אף פעם, אז דעו לכם, חד וחלק, אף אחד במשק לא מגיע לקרסולי המשרדים הללו! האם מישהו העיר להם פעם? האם מישהו העיז להאיר את עיניינו? ברור שלא. ותאמינו לי הם עובדים בניאון ובמיזוג האויר, מעולם לא טיפסו על עמודים ביום סגריר בשביליינו ולרווחתיינו! בושה וכלימה.
יואב | 21.06.10
33.
ולנו עובדי הכפיים בלי פנסיה העלו את גיל הפרישה, האמנו בביטוח הלאומי שנוכל לחיות בכבוד
צריך ראש ממשלה טוב שיעשה מהפכה בשטח אלו שיש להם פנסיה מעבודה לא יקבלו מביטוח לאומי ואלו ששילמו לביטוח לאומי ואין להם מעבודה יקבלו מינימום משכורת מביטוח לאומי
מאוכזבתתתתתתתתתתתתתת | 21.06.10
32.
התלהמות על כלום
הכתבה הזאת גורמת להרגשה שגונבים את האזרח הפשוט במדינה.. אבל מאחורי כל המספרים הלכאורה מפוצצים אין כל כך הרבה כסף.. כל האנשים המוזכרים בכתבה מקבלים ביחד בערך 20 מליון בשנה. (לא חישוב מדויק). זה מעצבן אבל זה כלום יחסית לכמה שהמדינה נותנת כדמי שיתוף פעולה לחרדים.. התקציב של מוסדות החינוך החרדי הוא עצום.. ואין למדינה שום יכולת לדרוש אפילו שילמדו לימודי ליבה.. וכך מתפתחים עוד דורות שאין להם את היכולת לתרום לכלכלה.. וזאת רק נקודה אחת .. בקיצור בתקציב מבוזבז של מיליארדים שהולך על שחיתות וקניית קולות הכסף בכתבה הזאת הוא כמו טיפה בים..
ארז | 21.06.10
24.
"צנעת הפרט"?. אני, לתומי, חשבתי כי חייבת להיות שקיפות בתנאי פרישה לעובדי מדינה. כידוע, הבנקים
אינם רכושם הפרטי של מנהלי הבנקים. המדינה חילצה אותם במיטב כספם של משלמי המסים. אין צנעת הפרט רלבנטית למשכורותיהם המטורפות של המנהלים וכן, לא לתנאי פרישה שערורייתיים, עשרות שנים לפני גיל פרישה. דרושה שקיפות ועכשו!
יוסי נץ | 21.06.10
17.
לבטח ימצאו תירוץ כמו -שיש צורך לתגמל, או אם רוצים אנשים טובי אז יש לשלם.
האמת שבבנק ישראל ש"מדפיס את הכסף" כמו בחברת החשמל "שמייצרת את החשמל" וכמו מנהלי הבנקים "שיושבים עם המפתח של הקופה" ועוד כאלה בלי בושה בעלי "עור פיל" שטוענים שמגיע לי ואני, ואני, ואני........ הבושה "מתה "מזמן לכן חייבים לעצור את השתוללות באמצעות חוקים. אחת האפשרויות זה להעלות את מס ההכנסה לרמות גבוהות יותר לי שמשכר נניח מעל 50 פעם השכר הממוצא במשק או כל נוסחא אחרת. המצב הנוכחי הוא בלתי נסבל [בלשון המעטה]
אילן | 21.06.10
12.
עכשיו תבינו מי רוכש דירות פאר במליוני שקלים
עכשיו תבינו מי רוכש דירות ופנטהאוזים במיליוני שקלים. הם גם יכולים להרשות לעצמם לרכוש לילדיהם, בעוד צעירים אחרים עובדים יום ולילה, לא יכולים לגדל כראוי את ילדיהם כדי ךהתפרנס ולשלם את המשכנתא. מישהו צריך לעשות לדברים האלה סוף, כי אחרת משהו כאן יתפוצץ לנו בפנים יום אחד, ולא רחוק היום הזה , לצערי הרב.
הראלה  | 21.06.10
7.
הסטת הנושא למען כיסוי אחרים שיצאו לפנסיה מוקדמת
מדוע דנים על בכירי הבנקים? מדוע לא דנים על עשרות אלפים אוכלי חינם שהוצאו בגילאי 40-50 מרפא"ל, בתי הזקוק, תעשיות בטחוניות , תעשייה צבאית , מורים והרשימה ארוכה. מדוע לא נשאלת השאלה, האם חוק גיל הפרישה שהוארך לגיל 67, חל אך ורק על עובדים מסכנים שפרנסתם בספק בכל יום? עובדים בשכר מינימום שחלומם לעבוד ולהרוויח מחצית מהפנסיות של עובדי המדינה. מדוע חברות ממשלתיות שנכשלו בניהולם, היו חייבים לשלוח לפנסיות מופלגות עם סכומי עתק כפיצויים? מדינה שהפכה מחצית מעמה לאזרחים סוג א' ואחרים לסוג ז'. אלו השאלות שצריכות להישאל ולא מדוע סכומי הגמלאות של בכירי הבנק. ישנם עובדים שעבדו כפועלים פשוטים בחברות הממשלתיות, שהפנסיה שלהם יותר גבוה מאלו של בכירי הבנק. תגידו , השתגענו??????
זוהר צור | 21.06.10
4.
אז אנחנו מממנים לכם גם פנסיות ???
אנחנו עובדים כל כך קשה כאן. קופאים מקור בחורף. זורקים אותנו לרחוב ברגע. משרתים בצבא בכל מיני מדינות מפגרות ונהרגים שם. סופות שלג ורוחות הורגות בנו. ואתם שם מסתלבטים וחוגגים על הסיוע שלנו ???? אין לכם מצפון ומוסר ??? מאז הקמתם מדינה לא סיימתם שנה אחת ברווח או מאוזנת אפילו... אם לא תפסיקו להתנהג כמו חזירים - תאכלו אותה בגדול מהידידים שעוזרים לכם. חבל לכם.
בוב ספוג | 21.06.10
2.
מצעד התועבה של בכירי בנק ישראל, ובראשם קליין
קיבל תוספות לא חוקיות, וביקש וקיבל גם תוספת לכבוד "בריאותו הלקויה". מזכיר את יהושע בן ציון ששוחרר מהכלא בהמלצת בגין בשל "בריאות לקויה", אח"כ עשה חיים משוגעים עד זקנה ושיבה. כנ"ל גם קליין. בריאות לקויה, נעבעך, לצורכי תוספות שמנמנות. ביום - יום לא לקויה ולא בטיח. עובדה. בגיל 75 הוא עובד באיזה בית השקעות וצוחק כל הדרך לקופ"ח.
יוכבד שטרן | 21.06.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת