אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"אני האומלל בין המאושרים, המאושר בין האומללים"

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
אימלל הרבה אנשים והיום אומלל בעצמו
יש יותר מידי אנשים היום שיקריבו אנשים אחרים למען ההצלחה האישית שלהם . ולכן אבי התרומות שאתה עושה מוברכות, אולם כסף זה עבר אליך על חשבון הרבה אנשים אחרים שהיו רוב הזמן האומללים בין המאושרים בגלל התרבות הארגונית שלך. תחשוב מה היה קורה אילו לא היית בוחר בחיי ראוותנות. אישה יפה וצעירה, וויסקי וסיגריות, יאכטות ,ג'יפ שאפשר להשתולל בו בשטח הציבורי. אני באמת מרחם עליך בגלל האסון שלך אולם יש המון אנשים שמתים כל יום לאט לאט בשקט בעבדוה שלהם בגלל אנשים כמוך.
אמדוקס | 25.06.10
14.
הלוואי ובאמת היית מבין למה...למה כל זה?
ניתנה לך אפשרות שלא רבים זוכים לה בחייך והשלכת אותה, קיבלת הבנה שהחיים לא מנוהלים בידיים שלך אלא בכוח שמחליט את ההחלטות מעליך.. עצוב שדווקא הבן שלך הבין את זה יותר ממך בכל שנותיך.. היית בתקופה שלאחר גירושים, שככל האנשים שרצים היום להיפרד אינם שואלים כיצד למנוע את זה?, היית בתקופה חזקה כלכלית אך שכחת מה זה כשאין, היום כל המיליונרים שצועדים לכיוון חבל התלייה של כולנו (סוף חיינו )אינם אפילו עוצרים ומתבוננים, איך אני יכול להבטיח את הבאים אחרי?? מי ידאג להם?? אז זהו שיש לנו על מי לסמוך, הוא הבמאי של כל זה, לו כל הסיבות והתשובות. מי יתן ותמצא את דרך האמת! לך לשלום!
כפיר | 25.06.10
13.
לכל המתלוננים
כעובד לשעבר ששירת בחברה 14 שנים בדרג ביניים (מנהל פרויקט-דירקטור) ובמגוון תפקידים אני יכול להעיד שהחברה היתה הוגנת מאד גם בתנאי ההעסקה, וגם בתנאי העזיבה (במקרה שלי אני התפטרתי). צריך לזכור שזו חברה ציבורית והמנכ"ל מחויב בחוק (חובת נאמנות) לדאוג בראש ובראשונה לבעלי המניות - ולא לעובדים. על מנת שהחברה תוכל לפרנס 17000 משפחות בכל רחבי העולם, כן, לפעמים זה בא על חשבון פרט זה או אחר אבל הרשו לי להבטיח לכם - לא מפתים בכחש אף אחד להצטרף ולא מחזיקים אפילו עובד אחד בכח. להיפך - יש תופעה לא זניחה של עובדים ותיקים שעזבו, בילו בשדות זרים והחליטו לחזור וברוב המקרים הם התקבלו בזרועות פתוחות. בנוסף, ישנה אחווה של פורשי אמדוקס שההנהלה מפעילה ומכנסת פעמיים בשנה, ומשתפת את כל ה "לשעברים" במידע ובפעילות התנדבותית בקהילה (שאף אחד אינו מפרסם בראש חוצות) ועוד ועוד. בקיצור - חברה לתפארת ותרבות שראויה להוות מודל לחיקוי.
עובד לשעבר | 25.06.10
12.
אבי נאור איש ענייני שעשה רבות למען אוכלוסיות במצוקה
מהתלוות לחלק ממעשיו מצאתי אדם נמרץ שלמרות המשבר שעבר החליט לחלוק את הונו עם אוכלוסיות בסיכון. החל משדרוג פנימיות הקולטות נוער בסיכון וכלה בבטחונם של תושבים ורווחתם של מתבגרים בסיכון. היה מרתק לשהות במחיצתו ולפעול עמו.
ד"ר ישראל סלע | 25.06.10
9.
טראגי אבל אור ירוק היא עמותה נגד נהגים!
אור ירוק נתפסת כעמותה חיובית אולם בכל המקומות שנתקלתי בה עד היום היא למעשה עשתה את עבודת המשטרה בלי להתייחס לבעיות האמיתיות. וכפי שידוע משטרת התנועה מחפשת דו"חות וקנסות. לא חשוב להם מניעת תאונות. אור ירוק מספקת למשטרה ניידות, ומה עושים איתם? אוכפים עבירות מהירות.... לא ראיתי פוקוס בעמותה לתיקצוב מעקות הפרדה, להרחבת כבישים, לבניית מחלפים, לשיפור תשתית תחבורתית. במקום זה מנכ"ל העמותה הגן על עמדת משרד התחבורה האוילית שדרשה להעמיד שומרים ליד מחסומי רכבת... (אפילו במדינות עולם שלישי לא שמעו על כזה דבר...). אשמח להתבדות אולם בכל פעם ששמעתי עליה, עמדת העמותה הייתה זהה לעמדת המשטרה או משרד התחבורה. אז אולי כדאי לשנות את שם העמותה לאור אדום... מר נאור, כדי להוריד את מספר ההרוגים בתאונות דרכים יש להשקיע בתשתיות, בהדרכה וב... מלחמה במשרד התחבורה והמשטרה שממש לא קולעים לעניין המניעה. הם חזקים בעניין סחיטת הכספים מהנהגים: החל מאגרות רישוי מנופחות ודרך קנסות על "עבירות" שלא קשורות לתאונות. גם תשתית הכבישים בארץ שערורייתית. אין מחלף תקני אחד בישראל!! כל המחלפים הם המצאות של רדיוסים קטנים ובלי היגיון שניתן לראות בכל מחלף בכל מדינה מערבית. בקיצור, כדאי שהכסף לא ילך לאכיפה של עבירות חסרות משמעות כי אם לתשתית שתוריד את כמות התאונות.
אור צהוב | 25.06.10
8.
מר. אבי אתה איש שניצלת עובדים למרות שאתה מתכסה בשמיכת חוזה של עובד
מר.אבי היקר לך קל לאמר שהעובדים שלך לא רעבים אבל אם לרגע היפנמת אתה הוא שזכה במצנח זהב ולא העובדים שהיו מתחתיך כשסיימת את העסקתם אבל אני האחרון שיכול לאמר לך להיתנחם ב300 מיליון שקל כשאתה עצוב בחייך
מאיר | 25.06.10
7.
,אור ירוק"- מלחמה בתאונות דרכים
אני שוטף לעובדה כי הכן "אור ירוק", נלחמת הבתאונות דרכים. לדעתי המלחמה צריכה להיות גם נגד הגופים הציבוריים הממונים על המלחמה הזו, המקדישים את כל זמנם למלחמות יוקרה וכוח ולא בתאונות דרכים יש להפנות גם חצים נגד אותם גופים יום טוב ונהיגה בטוחה י. נצר
י.נ המכללה הישראלית לחקירות | 25.06.10
4.
קצת על מוסר ועסקים
אבי נאור אולי שוכח שעסק קם כדי לשרת את החברה בה הוא פועל. לעסק יש מערכת יחסים סימביוטית עם המקום והחברה ולכן צורמים מאוד דבריו על העברת משרות להודו. הנסיון לומר - "אל תרחמו על עובדי אמדוקס, הם מוגנים ע"י החוזה שלהם" הוא משפט מנוכר של שבע שלא מבין את הרעב. (רחיצה מוסרית יש שיאמרו). גם אם אותו עובד אמדוקס סיים את החודש הוא לא יצא עם 300 מליון דולר מאמדוקס, מצנח זהב או כל דבר אחר שמר נאור זכה לו. לעובד כזה, שעבד 20 שנה ויום אחד ליווה אותו שומר החוצה כשהוא נושק לגיל 50 נגזר הליך חיפוש עבודה מתיש ולעיתים חסר סיכוי. לידיעתו, עובדי אמדוקס לעיתים קרובות הם עובדי נישה כזו או אחרת ולא נחשבים כמציאה בשוק ההייטק אבל אי אפשר להכליל וזה כבר נושא לדיון אחר. אז לכל הפחות שלא יתמם. אם אתה קפיטליסט חסר מצפון תגיד שאתה כזה ואל תסתתר מאחורי אמירות נבובות וחסרות מודעות עצמית.
ירון | 25.06.10
3.
עם כל הכבוד - אבי הוא הוא החטא הקדמון של אמדוקס ומקווה שתקרא את הכתוב פה:
האב האמיתי ומי שהתחיל את הגנטיקה הנוראית של אמדוקס הוא אבי. בתקופתו כמנכל השתרשו הנהלים ההתנהגויות והתרבות הארגונית הקשה, הרעה הצבועה וזו שמשפיטה עובדים על בסיס יומיומי. שם נוצרו המעמדות שבהן אין לך זכות דיבור אם אתה בדרגה נמוכה, שיטות פסולות של הערכות עובדים שבהן שיטת הפעמונים הידועה לשמצה. אמדוקס אמנם הצלחה מסחרית ראויה לציון אבל היתה ונשארה חברה נצלנית, רעה , צינית, בעל מעמדות ומשטר מיליטנטי קשוח, יהיה קשה למצוא עובדי הווה או עבר שיסכימו לדבר על כך כי הם בגדול מפחדים מאמדוקס כמו מהקגב. לצערי לאורך השנים לא שנתה החברה את אורחותיה והיא עדיין מקום חשוך ולא "נאור". איפה אמדוקס ואיפה חברות תוכנה כמו נטאפ ביחס לעובד בכבוד לעובדים בערכים הבסיסיים ביותר של עובד ומעביד ?... אז אבי ללא ספק הצליח מסחרית כמו גם דב בהרב וחבריהם אבל רשמו לעצמם כשלון קולוסלי בבניית חברה שכיף לעבוד בה, ואחת שמתיחסת כראוי לעובדיה. וזה לצערי רשום על שמו של אבי
עובד אמדוקס לשעבר  | 25.06.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת