אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אורמת לבורסה: תומכים בחברי הדירקטוריון, "החברה היא מהמובילות בעולם בתחומה"

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
קיימות מספר חברות שמובילות את האנרגיה המתחדשת בצפון אפריקה, ובאירופה, ובישראל;
וכן בישראל ישנו מאגר לגז הטבעי בדלק מאובן שיכול להפעיל תחנת כוח והיינו פיתרון חלקי לנפט המזוקק - שיכול לשמש כתחליף חלקי להפעלת מכשירים שמבוססים על חשמל - חברת אורמת יכולה להוציא אנרגיה ולשמר את האנרגיה, אך אינה יכולה להוות כתחליף מלא להספקת אנרגית החשמל - כך שלא מדובר - "בייצרנית חלב ודבש" - והעיתוי להמשך חילוקי הדעות בין אורמת לגזית אינו פותר את תהליך הצמיחה - ואינו מיועד להשתלטות - ועדיף בתחום הנ"ל לשמור על אנרגיה נקיה.
אזרחית | 11.09.10
4.
במבט ענייני
קראתי בעניין מסויג את דבריו הפשטניים והפסוודו ציוניים של "כלכלן", שנראה לי שאפילו לא מבין במה עוסקת אורמת ועל מה כל הרעש שמעוררת גזית אינק. המוצר של אורמת הינו הקמה ותפעול של תחנות כוח בכל העולם (ואף לא אחת בישראל); ולהצלחתה כחברה לאורך שנים רבות, ומעבר לתקופת פעילותו של דור מייסדיה, היא חייבת להצטיין בשדרת ניהול חזקה ואפקטיבית בכל הרמות ובכל העולם. חברה בינלאומית כזו לא יכולה להיות מנוהלת באופן ריכוזי ע"י מספר אנשים בודדים – לא משנה אם יושבים ביבנה או בכל מקום אחר בעולם. הדירקטוריון של אורמת נמצא כיום בשליטה בלעדית של אנשי שלומם ומקורביהם של משפחת ברוניצקי; דבר זה כבר הוכח כהרה אסון לניהולה התקין של חברה ציבורית ובוודאי אינו ערובה לשמירת האינטרסים של כל משקיעיה, שלא כולם הם גזית אינק – גם הקטנים יותר צריכים להיות מודאגים לגורל השקעותיהם לטווח הארוך בחברה זאת.
לא כלכלן | 03.07.10
3.
כשיש לך מוצר מנצח ,גם ממרתף בדרום תא אפשר לנהלו
אפשר להגיד שאורמת ומשפ ברוניצקי היא נוסחה להצלחה ציונית מפעל שבאמת מפרנס משפחות ממטרה נעלה שאלוהים באמת יכול להתגאות בהם אנשים צנועים שמתרכזים במטרה ולתרום לחברה לצערנו,הם משחקים במגרש של הגדולים ושל כאלה שלא תמיד חושבים ציוניים אלא כלכלי.לא פשוט אבל דורש כישורים וכלים להתגונן מפני אלה שרוצים להשתלט.כצמן וחבריו הם אותם אלה שישבו במשרדי פאר,רכב מפואר והמון החוצה. אני מאמין שגם מיבנה,כן כצמן לא טעיתי מיבנה,אפשר לנהל חברה בינלאומית.אם המוצר מנצח אפשר לנהל אותו גם ממרתף בדרום תל אביב. ברוניצקים,אני שייך לקלאסיים ורוצה ללהגיד שאתם משפחת יחידי סגולה.המשיכו להגן על מפעל חיים שהרבה בעולם יכולים להיות גאים בכם והשארו ענווים כמו שאתם. המשיכו. לפתח ולהתפתח מבפנים עמ שכמו שקצמן אומר תיהיו בסטנדרטים בינלאומיים וזאת לא בכדי שתצליחו יותר כי אתם כבר אלא שתוכלו לזהות מהלכים כמו כצמנים כאלה שאלוהים רק יודע מה מסתתר מאחורי האינטרסים שלהם כדוגמת השתלטות תשובה על דלק.מחזיק אצבעות להמשך הדרך.
כלכלן | 02.07.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת