אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ועדת השרים אישרה: יוגדל מספר האלמנים הזכאים לקצבה

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
האלמנות סבלו מאלימות כלכלית ובכלל... אי ך אפשר להשוות את הסבל של אלמנות לשל אלמנים
האלמנות סבלו מאפליה כלכלית וקיפוח כל חייהן והיו תלויות לחלוטין על הגברים שפרנסו אותן, תוסיפו לזה את האלימות הכלכלית והניצול שמפעילים בדרך קבע הגברים נגד הנשים והרי לכם קיפוח שאין שני לו. איך אפשר להעלות על הדעת השוואת תנאים וזכויות בין אלמנים לאלמנות ... הסבל והתלות של האלמנות הוא לאין ארוך משמעותי יותר!!! בעוד האלמנים משקמים את חייהם די מהר, כלומר מתחתנים שוב ומוצאים אשה שתטפל בהם די בקלות, האלמנות נותרות גלמודות ונאלצות להתמודד לבד מול הקשיים הכלכליים והבדידות.
ד"ר טלילה לבני  | 06.07.10
6.
שיוויון זכויות לגברים
טפטוף התעמולה הפמיניסטי המתמיד במשך עשרות השנים האחרונות גרם לכולנו להאמין שגברים מופלים לטובה (לעומת נשים) כאן במדינה. בפועל היה המצב הפוך בדיוק! והוא עוד הלך והורע מיום ליום "בזכות" פעילותן העניפה של הפמיאנרכיסטיות בעיקר ע"י השתלטות על מעוזי כוח (ממשלה, ביהמ"ש העליון, וכו') והטיה איטית אך עקבית של החוק לטובת הנשים. הרבה מאד דוגמאות לכך והנה נחשפה עוד אחת מהן... המלך התגלה עירום והתעמולה - ריקה מתוכן: גברים באלמנותם גם כן מופלים לרעה, בדיוק כפי שהם מופלים לרעה בבתי המשפט לענייני משפחה, במשטרה, במחלקות הרווחה וכמעט בכל מקום אחר. אלו הגברים שעל גבם בנויה כלכלת ישראל... אלו הגברים שעליהם מושתת בטחון המדינה... אלו האבות לילדים... אבל לאף אחד זה לא מזיז... הפמיאנרכיסטיות ימשיכו להקיז את הדם לצרכי פרנסתןואין פוצה פה ומצפצף... כבר היום ירד מפלס החתונות אל מתחת למפלס הגירושין... כבר היום הילודה שלילית... כתובת האש על הקיר ואף אחד לא מתייחס. חורבן בית שלישי!
NBA24353 | 05.07.10
3.
גברים בישראל טובים רק בשביל למות במלחמה אבל לא בשביל לקבל זכויות כמו נשים
אפליית הגברים בישראל הפכה לנורמה. כך יופלו הגברים במשמורת על ילדיהם, בתשלום מזונות כאשר הנמשים אינם משלמות, באופן טיפול המשטרה בתלונות, ועוד ועוד... כעת גם מתברר כי גם המוות של בן/ת זוג מביא לתוצאה של אפלייה כנגד הגברים. פשוט מדינה עלובה שחבל על כול שתרמתי למענה.
אלקזאי | 05.07.10
2.
המדינה מפלה לרעה אלמנים !!! למה ?!! איזה עוד שסעים בעם ייוצרו ע"י הממשלה ?!!
הממשלה והמגזר הציבורי איבדו מזמן את הקשר לחברה ולציבור. ההחלטות והחוקים שלהם במקרה הטוב רק מגבירים את השסעים ואי הצדק החברתי. דרושה רפורמה ורויזיה חשיבתית המתחילה בהכשרת כוח אדם משכיל ומקצועי למשרדי הממשלה, וקודם כל לכנסת. הכנסת מצטיירת יותר ויותר כגורם שבהחלטותיו מפלג ומפרק את החברה הישראלית לגורמיה. הכל בשם אינטרסים צרים ולרוב פרטיים של הח"כים ושולחיהם.
אורית | 05.07.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת