אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

קטלוניה היא לא ספרד, היא הולנד

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
תיקון קטן
נבחרת איטליה 2006 שזכתה באליפות לא הייתה נבחרת טובה הם פשוט שיחקו בונקר נבחרת ברזיל 2002 שזכתה באליפות כל השחקנים היו מפוזרים בכלל הליגות נבחרת צרפת 1998 שזכתה באליפות כל השחקנים היו מפוזרים בכלל הליגות נבחרת ברזיל 1994 שזכתה באליפות כל השחקנים היו מפוזרים בכלל הליגות אז מאיפה הבאת את השטות שנבחרות טובות מורכבות משחקנים של 2 קבוצות? נכון שיש נבחרות שהליגות שלהם הם בעיקר 2 קבוצות - ספרד - יש לפעמים קבוצה שמצטרפת לצמרת כגון ולנסיה, סביליה או דפורטיבו. איטליה - מילאן, יובנטוס ואינטר כאשר תמיד יש קבוצה אחת שמפשלת. בכל מקרה זה נושא שצריך לרדת מהכתבה. דבר נוסף עיקר האליפות של ספרד מגיע לשחקנים שלא משחקים בבארסה. וילה וקסיאס נכון שצאבי ואינייסטה נתנו אליפות מעולה ושער בתוספת הזמן, אבל וילה וקסיאס הם אלו שהצילו את ספרד שוב ושוב. דבר אחרון - מונדיאל הוא טורניר שמספיק משחק אחד לא טוב שלך ואתה אף ולאו דווקא הנבחרת שמולך שיחקה יותר טוב. כגון ברזיל - הולנד
דני G | 14.07.10
3.
אתם מדברים שטויות, זה שספרד מורכבת ברובה משחקני ברסה לא אומר כלום
הסיגנון לא אותו סיגנון. ספרד משחקת כמו ריאל של דל בוסקה יעילות, יעילות, יעילות לא סתם הוא הבי לבלנקוס 3 אליפויות אירופה ב 5 שנים. הם לא שוטפים את המגרש, הם רצים בלי הפסקה, הם מעבירים מסירות קצרות ומניעים כדור באיתיות וסלנות. הם לא רומסים את הקבוצות שמולם הם מנצחים 1-0, וזה הוא.
אחד | 09.07.10
2.
אמת לאמיתה אכן מדובר בכדורגל הגאוני של קרויף
אין ספק שמדובר בכדורגל הגאוני של יוהן קרויף הגדול שמיושם עד היום בבארסה ובעבר באייקס המיטולוגית אך ללא קשר למקור השיטה עובדה שבארסה ונבחרת ספרד. מצליחות להראות כך... אז מגיע להן למכות בכבוד וכמובן גם בגביע!!!
וחנה אספניה | 08.07.10
1.
המציאו משחק משעמם ומוצלח
גם הולנד וגם ספרד משחקות בשיטה נלוזה של אחזקת כדור על קו האמצע והתשת היריב. נכון שהן עושות זאת בצורה נהדרת, אבל זה משעמם!!! אבל יהיה דווקא מעניין לראות אותן אחת מול השנייה, למרות שעל הנייר ספרד אמורה לעשות את זה בצורה טובה יותר, לדעתי אריה ראובן הוא המפתח במשחק הזה, הוא יחיד במינו על המגרש בסוקר סיטי.
אביעד | 09.07.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת