אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הכדורגל הישראלי מסרב ללמוד

23 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

23.
עברתי את זה על בשרי - סיפורים רלוונטיים
א. לפני כ-6 שנים הצלחתי להירשם ולהשתתף בסמינר לכתיבת תסריטים בניו יורק בהדרכתו של מומחה עולמי לתסריטים בשם רוברט מק-קי. באחת ההפסקות ניגשתי אליו עם שאלה. הוא שאל מהיכן אני והשבתי: "מישראל". תגובתו היתה: "או, אתה מאלה שחושבים שהם יודעים יותר טוב מהאחרים..." לא הרפיתי ושאלתי לפשר התגובה. מסתבר שזמן מה קודם לכן הוזמן מק-קי להרצות באוניברסיטת תל אביב בחוג לסרטים. "לא עברה מחצית השעה", אמר, "וכבר נתנו לי להבין שם שהם יודעים יותר טוב ממני. ארזתי את חפצי בו במקום ועזבתי." ב. אני בין היתר בוגר מכון וינגייט. שנים קודם לכן הייתי ספורטאי מצטיין ומאמן באחד מענפי הספורט בארץ. קיבלתי בזכות קשרים אישיים הזמנה אישית ממאמן נבחרת אירופית, שהיתה אז אלופת העולם, לבוא ולהשתתף במחנה אימונים שלה ובסיומו להצטרף אל נבחרתו לאליפות ארופה. במשך למעלה מחודש ימים שהיתי עם הנבחרת המעולה והורשיתי לצלם, להסריט ולרשום את כל המתרחש באימונים וכולל באליפות האירופית בה היא גם זכתה. חזרתי עם סרט מהמם בן שעות אחדות, ואיש מהענף האמור בארץ, כולל מאמנים ועסקנים, לא היה מעוניין אפילו לצפות בסרט, שלא לדבר על כך שמנעו ממני את הצגתו לשחקנים פעילים. לא פלא שבהמשך פרשתי מהספורט האמור בשאט נפש, כי לא הייתי מסוגל להתמודד עם הגמדים.
אבי | 25.07.10
22.
עצוב אבל זה הרבה יותר גרוע
אדון דסקל אין לך מושג כמה אתה צודק ועדיין רחוק ולו ב30% מהגועל שישנו בכדורגל הישראלי. כולם בעלי אגו מנופח ברמות שלא ניתן לתאר דבר שגורם למלחמות פנימיות בכל המועדונים הבכירים בארץ מאבקי כוחות במקום ליצור ולקדם. מעבר לזה מדובר בתחום שכמעט כולם עצלנים ברמות בלתי נתפסות מעבירים מטלות מאחד לשני מתחיל מהשחקנים עצמם כולל מאמנים מנהלים ועיתונאים שיודעים הכל ומטעמי נוחות לא מספרים את האמת. הדורגל שלנו רקוב מההתאחדות יורד לקבוצות כולל מחלקות נוער צריך שינוי משמעותי בענף בכדי לקדם אותו.
אנוני מהכדורגל | 24.07.10
20.
ליגה שישית בטיבה????? זה היה בצחוק נכון?
בוא נראה, יש לנו את אנגליה, גרמניה, ספרד, איטליה, צרפת, פורטוגל, סקוטלנד, בלגיה, הולנד, שבדיה, נורבגיה, דנמרק, רוסיה, אוקראינה, יוון, טורקיה. לא יודע, לי יצא מקום 16. בספק אם הליגה שלנו יותר טובה מהרומנית, בולגרית, שוויצרית, אוסטרית, הונגרית, צ'כית, סלובקית, בקיצור כל מקום שבו שחקני הכדורגל שמעו על המושג "לרוץ", ולהתאמן כמו מקצוענים. ההפסד של בני יהודה שלשום לשמרוק- דוגמא אחת מני רבות. זה שיש לנו כמה עסקנים שמפזרים שטרות, לא הופך אותנו לשום דבר.
מישו | 24.07.10
19.
צדיק בסדום
אוריאל דסקל ממשיך להוכיח שהוא אחד מאולי חמישה כתבים לענייני ספורט שראויים לתואר עיתונאי ולדפי ה-HTML שמשקיעים בכתבותיו. עוד כתבה מצויינת, מני רבות. מגיב 15, האם אתה בני קרוצ'י ששיחק בהפועל ירושלים האגדית או שזהו רק כינוי ? אם אתה אכן בני קרוצ'י, במסגרת הכבוד לשחקני עבר, מחכה לך אצלנו בהפועל קטמון ירושלים כרטיס כניסה לכל החיים, אנא צור עימנו קשר ב katamon2@gmail.com.
כפיר | 24.07.10
18.
יופי של כתבה
אם רוצים להבין למה הכדורגל שלנו הוא כה כושל, צריך להסתכל על הזחיחות הכללית הפושה בענף. אם לוזון טוען ברצינות שאנחנו הליגה השישית בטיבה באירופה, אז נמשיך להפסיד. איך אדון לוזון טוען דבר כזה, כשהליגות של בלגיה, הולנד, סקוטלנד, פורטוגל, טורקיה, רוסיה, אוקראינה, יוון ושוויץ טובות משלנו?
רמי | 24.07.10
16.
כל מילה בסלע
מסכים לגמרי עם הכל.משום מה זה באמת בעורקנו לא ללכת וללמוד מבחוץ איפה שמצליח ופשוט להיתקע עם מה שיש.בספורט ובשאר הדברים.אחרי זה מתפלאים שאין הצלחות במונדיאל ובמפעלים אחרים למרות שעם הבעיות שיש בארץ עם הכבישים והמצב הבטחוני הלוואי והספורט יהיה הגורם הבעייתי באמת.
ספיר | 24.07.10
12.
עזוב... תאר לעצמך שישראל היתה עולה לחצי גמר המוניאל ומנצחת את ספרד
הרי בהנהגת ספרד, אנגליה, צרפת, יון ושאר המודחות מאירופה, כל הספורט בארץ היה מוחרם היום באישהו תירוץ אידיוטי על משט או משהו. גם ככה הם מנסים להפיל כל מיני חרמות על עסקים מישראל. אם לא היו חוקים של ארגון הסחר העולמי זה היה הרבה יותר גרוע. לפחות ככה איזה שחיין צעיר או גולש יכולים לגנוב מדליה מדי פעם.
מציאותי | 23.07.10
11.
ומי זאת ישראל?!..מדינת עולם שלישי ממוצעת!..תוציא את ת"א מישראל,זו מדינה
ערבית-אפריקאית.מה כולם תמימים פה?!.. למונדיאל בחיים לא נעלה,אפילו אם נארח אותו!.. זו מדינה בינונית,שהדבר היחידי שגודל בה בקצב מהיר הוא:האלימות,הדביליות של הנוער,וההשתמטות מהצבא!! אין מה לומר:מדינה "למופת". מונדיאל הם רוצים?!...חחחחחחחחחחחחחחח קודם תלמדו עברית
אוהד | 23.07.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת