אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מחירי הפסטה, האורז, הקקאו והסוכר צפויים לעלות אחרי החגים

21 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

18.
לפני כל חגים מצינים בפנינו שאחרי החגים המחירים יעלו.
לפעמים זה קורה ולפעמים לא. אבל תמיד לפני החגים מודיעים לנו שיעלה אחרי כדי שנקנה הרבה עכשיו. אחרי זה נראה. אבל זה מאוד חשוב למעזנים של הרבעון השלישי! למה כי כך אפשר למשוך דיבידנדים גבוהים במיוחד על סמך העובדה כי עלו התחזיות. כמובן שבסוף השנה יש בעיה. אבל למי אכפת.
אביב המבין | 05.08.10
10.
מכל המשחקים, יבוא יום ולא נוכל להרשות לעצמנו אוכל...
לא הכל כלכלה, כך מסתבר. אוכל ודיור למשל, שאמורים להיות מוצרי יסוד קיומיים, מיוצרים על פי תנודות כלכליות ולא על פי הצרכים. וכשמגדל הקלפים הזה ייפול (וזו כבר לא הזייה להגיד את זה מבלי להיחשד בתמהוניות) - לא יהיה לנו איפה לגור ולא נוכל להרשות לעצמנו לקנות אוכל (או שלחלופין, נוכל לקנות רק אוכל- וזה דווקא לא רע...). כבר כמה עשורים שהחקלאות אינה אלא תעשייה ולא יצרנית מזון. אם תבדקו מה האחוז מהחקלאות של גידולי מזון ישירים- תופתעו לגלות שמעט מאוד. חובה לחשק את ענפי היסוד של החיים באופן שמרכיב הסחר בהם יוגבל מאוד! חשוב למצוא חקלאים המשווקים ירקות ישירות לצרכנים ולחזק אותם, במקום להתבכיין על העוני שמתפשט. רק ככה נבטיח שגם ברמי לוי, ימשיך להימכר מזון במחיר שווה לכל נפש.
אסף | 05.08.10
9.
5- כבר יותר משנתיים שמדד המחירים לצרכן מווסת ושיקרי!! פישר יודע שהאינפלציה האמיתית
יותר מ-10%,אבל כל המוצרים שעלו בחדות פשוט הוצאו מהמדד!!! רק הנדלן עלה בשנתיים האחרונות בין 100% ל-300% אבל הוא לא במדד. מה שבמדד זה מחירי השכירות. כל אזרח שיש לו קצת משהו בגולגולת יודע שמה שקנה לפני שנה הוא לא יכול לקנות היום באותו מחיר,והוא צריך להוסיף לפחות 30% יותר. (כמובן שבנדלן הרבה יותר)
מיטל | 05.08.10
7.
מים, חמצן, ירקות, פירות ודגים
זה מספיק בשביל להתקיים, כל התחליפים המלאכותיים, מיותרים לחלוטין: יש סוכר בפירות( אפשר לקבל בחינם בשוק בשעת הסגירה) דגים במקום לחם ( אפשר לדוג בחינם מהים) ירקות כמו פירות כנ"ל מים (אפשר לקחת מהגינה של השכנים) חמצן חופשי
מי צריך משהו בכלל ? | 05.08.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת