אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בלעדי ל"כלכליסט" - מלחמת אצבעות השוקולד: עלית מביסה את קינדר

33 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

33.
גאונות
אתם כל הזמן מדברים על הטעם והעבודה הטובה שעשתה "עלית" אז בואו אני אשנה לכם את הפן ואתן לך פרספקטיבה אחרת. צריך לתת את כל הכבוד למשרד של ברוך נאה ולמעצבים שעבדו על האריזה . כמעט כל מוצר נקנה תחילה ע"י האריזה וע"י המיתוג שלו. אני נותן את הכבוד המגיע ל"עלית" על כל הפירסום הנהדר שלה אבל אל לנו לשכוח את המוחות שהיו מאחורי עיצוב האריזה ומיתוגה. כי אחרי הכל המשרד הנפלא של ברוך נאה, שהוא כיום אחד החזקים בשוק אם לא המשרד הכי חזק, הוא זה שבנה את הלוגו, ישב שעות כדי למצוא את הצבעים המתאימים לפלח השוק של הילדים ,עיצב צורות מדהימות וממש נכנס ללב של כל ילד במדינה. אז לדעתי מגיעים מירב הפרגונים למשרדו של ברוך נאה
אחד שמבין | 27.04.11
26.
זה פשוט ביזיון!! בתור צרכני הקינדר.... הם העלימו את הקינדר מהמדפים!!
במשך כמה שבועות לא היה ניתן להשיג קינדר בשום סופר.... בלית ברירה גם אנחנו קנינו את האצבעות שוקולד של עלית, זה היה פשוט מזעזע!! אין מה להשוות בטעם.... אין לי מושג מה עלית עשו, אבל בשום מקום לא היה ניתן להשיג קינדר כמעט חודש.... זו הסיבה היחידה שעלית מכרו יותר!
שי | 16.08.10
23.
משהו מריח לא טוב בפרסום הזה. קינדר הילדים שלי אוכלים מדי שבוע
ואני קונה בכמויות והמדפים מפוצצים בקינדר. אני אפילו לא זוכרת שראיתי את המתחרים משהו פה לא מריח לי בסדר. לא הגיוני. אני מצטערת כלכליסטית בדרך כלל אתם אמינים אך הפעם הפרסום נראה לי שגוי. משהו פה לא מסתדר?! תבדקו שוב את עצמכם כי קינדר היה וממשיך לשלוט בקרב הילדים שמתים על זה
אמא לשלושה | 16.08.10
18.
עדר
מי שאוכל עלית הוא חסר חוש טעם, כי השוקולד הישראלי הוא נחות ברמות שרק מי שאוכל שוקולד תוצרת מפעם לפעם (בעיות תקציב) יודע. קינדר לא משנה טעמים, לא מפרסמת, ולא שמה על הלקוח הישראלי (למה ?) אבל להעדיף את האצבעות של עלית זה כמו להגיד שעדיף שוקולד השחר (או ממרח שוקולד פרה שהוא אחד המוצרים הגרועים בתולדות האנושות) יותר טוב מנוטלה.
רוני | 16.08.10
17.
המוצר של עלית פשוט מתאים יותר לילדים
תכל'ס, שני המוצרים נחותים. מדובר בשוקולד סוג ז' שמכיל מעט מאד קקאו והרבה מאד חלב מרוכז וממותק ברמות שגורמות להרעלת סוכר. עלית הצליחו לכבוש את הקטגוריה בעיקר בזכות גיוון נחמד בטעמים, ואריזות צבעוניות מדליקות. הם הבינו בדיוק מה מדבר לילדים והלכו על זה. האצבעות של קינדר פשוט "לא עושות את זה" לילדים שלי, שלעומת זאת מתים על אלה של עלית. מאידך, אם תסתכלו על ביצי ההפתעה שהוא מוצר הרבה יותר מוצלח של קינדר, שם עלית דווקא מתקשה לחדור.
יאיא | 16.08.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת