אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חודש לאחר שעזב את ישרוטל: רפי שדה מונה למנכ"ל רשת פתאל

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
רפי שדה הגדול מכולם
גם אדון ליאור רביב הציע את מעומדותו לנהל את מלונות פתאל גם אדון שלומי טחן שהוא היום מנהלה התפעולי של ישרוטל היה בין המעומדים ... אבל לבסוף רפי שדה האיש והאגדה קיבל את התפקיד , מה לעשות רפי הוא יחיד במינו בתחום המלונאות ואני ורבים מגדירים אותו כהמלונאי מספר אחד בארץ שלנו. לא ליאור ורביב ובטח לא שלומי טחן מגיעים לרמתו המיקצועית ולמוניטין של אדם כמו רפי ולהם תהיה המון עבודה והמון שנים יעברו עד שיגיעו לקצה הרמה של רפי שדה. השם רפי שדה ניקשר עם מוניטין ואיכות רבת שנים בתחום המלונאות ואת זה אף אחד לא יוכל לקחת לאדם הגדול הזהשקוראים לו רפי שדה . רפי בהצלחה ותראה לישרוטל מאיפה "משתין הדג"
גולן  | 04.11.10
7.
רפי שדה טוב לתיירות
כמלונאי לשעבר ואיש תיירות עליי לומר כי לדעתי, לא היה, אין ולא יהיה בקרוב מלונאי ברמתו של רפי שדה. הוא בנה והשאיר רשת שפועלת על גבול המצויינות. שמה של הרשת הולך לפניה הן בפן התיירותי לאורח והן בפן העיסקי לספקים רשויות וכו'. אני מקווה שהמעבר שלו לרשת פתאל תביא גם אותם לסטנדרטים הגבוהים שרפי שדה רגיל אליהם, ואז כולנו נרוויח גם כאורחים, גם כספקים והחשוב יותר ששני רשתות ברמה גבוה תציב את אילת מבחינה תדמיתית כעיר תיירות אמיתית בארץ ובעולם. בהצלחה לך רפי שדה!!!!!!!!!!!!!
דרומי | 17.08.10
5.
דוד פתאל שחקן שחמט משכמו ומעלה....
תקשיבו טוב-הכל כבר התבשל לפני יותר מחצי שנה... כל הסיפור עם ליאור רביב,היה סיפור כיסוי להזזת גדי פריבר מרשת "פתאל" והרמת ליאור רביב לתפקידו של רפי שדה שזז כבר מזמן ל"פתאל" אין על דוד פתאל....תותח על ,ואיש עסקים לגיטימי בלי סנטימנטים...
גדי | 17.08.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת