אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

8 מסעדות שף חדשות וכשרות

27 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

24.
רפאל מזעזעת
לא שציפיתי לגדולות ונצורות ממסעדה כשרה למהדרין, אבל אם זה האוכל ששומרי כשרות צריכים להסתפק בו המצב חמור. מנות הפתיחה דווקא יצרו ציפיות, קוביות סלמון בטריאקי על שיפוד קטנטן וחומוס עם נתח בשר קטנים, איכותיים וטעימים. מכאן והלאה הכל דאוןהיל. סטייק סלמון ענק בממדיו אך תפל, פרגיות בטעם כלום ושקשוקה עם נתחי עוף יבשושיים. התוספות היו איומות, מג'דרה שנתקעת בגרון ואורז עם עשבי תיבול שהכי דומה למה שמכינים משקית. פילה עגל ברוטב פלפלת היה חריף מדי - באופן כללי למישהו במטבח יש יד קלה על הפלפל - והוגש מדיום בלי לשאול על דרגת הצלייה המועדפת (שנוטה יותר לרייר). תוספת תפו"א ובטטה בגריל הייתה משמימה ומשעממת. הרף ירד הלאה למטה במנות האחרונות. סברינה קפואה במרכזה עם קצפת בטעם מקרר וטריקולד שצועק פרווה. נכון שהקינוחים מגיעים מספק חיצוני אבל זה לא תירוץ. שילכו לליליות בבית אסיה וילמדו איך מכינים מנות אחרונות כשרות שהן גם טעימות. להתרחק, ומהר.
שרון | 03.09.10
22.
להתרחק מהגזוזטרה כמו מאש!!!!!!!!
הייתי במסעדה לפני כשבוע וחוויתי חוויה מחרידה! הזמנתי את "מנת הדגל" כבד אווז , שילמתי כ- 40 ש"ח וקיבלתי משהו בין מגוחך למבזה. המנה קטנה ברמות שלא ניתן להסביר... מילא אם היה טעים... אבל גם זה לא!!! נמשיך את סיפור הזוועה: הגענו למקום כ- 15 אנשים, הזמנו מנות רבות. המנה הראשונה הגיעה לאחר כרבע שעה. שאר המנות הגיעו לאחר כ- 45 דק' ושלושת המנות האחרונות בשולחן הגיעו אחרי שעה ורבע כשכולם כבר סיימו לאכול! לסיכום חוויה מאכזבת!
אורן | 22.08.10
5.
אפילו בנמל ת"א הכי טרף שבעולם אכלתי אתמול במסעדה כשרה
טיילתי אתמול עם משפחתי בתל אביב והיינו בשוק ובאושר מזה שבמקום הכי לא כשר בארץ, נמל תל אביב אכלנו ארוחה כשרה טובה מאוד. מסעדת בדולינה. לצערי רק אחת כזאת יש בנמל(שאגב מאוד התפתח בזמן האחרון) אבל לפחות יש אחת כשרה. כל השאר זה אוסף של אוכלי שרצים למיניהם! כנראה שמישהו הבין שישנם במדינה קהל לא קטן של אוכלי כשר שגם מבלים.
אלון | 18.08.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת