אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אחרי לונדון וז'נבה: איזי ג'ט תפעיל קו מבאזל לת"א

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
מחיר כרטיס זה דלק טייסים תחזוקה ומטוסים ניראה מה ייצא מזה..
חברת תעופה כמו כל חברה נוסדה כדי להרויח. ככה לא מרויחים. ניראה את כל הדברנים כאן. אגב איזי ג'ט סובלת מדימוי מאד גרוע באירופה בנוגע לטיפול בנוסעים. והכי חשוב- ישראל זה קצה קו ומאד רחוק בשביל המחירים שלהם. כמו שאמרתי ניראה כמה זמן זה יחזיק מעמד הסידור הזה
כבר היינו שם | 20.08.10
10.
חדשות מצויינות
בתור נוסע מתמיד לשוויץ, שגם משפחתו וחמיו נוסעים המון לשוויץ (בממוצע כ- 20 כרטיסים בשנה) החיסכון הוא עצום! אין לי מילה אחרת לתאר זאת. ועכשיו, שהם גם יוצאים מבזל, ומגיעים לבזל בשעות סבירות (בז'נבה הם נוחתים בעשר ורבע בלילה, מה שהופך את ההגעה לשם בעייתית), אנחנו נפרדים מאל על וסוויס בכל תרועה רמה. הזמנתי עכשיו שני כרטיסים מבזל לישראל (הלוך חזור), במהלך חופשת חג המולד, כולל מזוודות וספידי בורדינג (שיהיה), ושילמתי 312 פר"ש!!! אתם מבינים. לפני כן שילמנו על אותה טיסה, עבור שני אנשים, סכום של 1800 פר"ש! ולא מדובר בביזנס. ומה שהכי מחליא בחברות התעופה הסדירות, היא העובדה שאם אתה מזמין מציריך לת"א וחזרה, אתה משלם יותר מפי שתיים לפעמים, מאשר אם אתה יוצא מתל אביב לציריך. בקיצור חברה, בצער רב וביגון קודר, אנו מחזירים את כרטיסי נוסע המתמיד שלנו, ועוברים לטוס באיזי ג'ט באופן סופי (עכשיו שיש גם אפשרות לצאת מבזל). אתמול קראתי שאל על עושה עסקים מצויינים, אז כנראה שהיא לא תיפגע מעזיבתנו. ולוועד העובדים הכוחני והבטלן, כולי תקווה שבקרוב איזי ג'ט יטסו לעוד מספר רב של יעדים באירופה, ואתם תוכלו לטוס איתם לחפש עבודה. סופ"ש נעים לכולם. שלי הפך למעט נעים יותר כעת.
צרכן נבון או לא, אני מבסוט | 19.08.10
9.
ל"צרכן הנבון" - תגיד ת'גנוב?
כנס לאתר של SWISS ותראה מה מחיר המבצע לתל אביב. עזוב, אני אגלה לך: 825 פרנק שוויצרי (שזה גם המחיר של אל-על). נראה לך הגיוני שהטיסות מכאן לישראל עולות כמו (במקרה הטוב) ואפילו יקרות יותר מלטוס מכאן לניו-יורק? גם אני בדקתי את האתר של איזי ג'ט ונראה לי הוגן לשלם 200-300 דולר לכרטיס טיסה לישראל. אנחנו לא מסכנים, אבל לא לכולם יש כאן רולקס ושלה (בית קטן) בהרים. אז שפו (ישר כח) לכל מי שמשקיע בשבירת המונופול של אל-על ו SWISS.
צרכן נבון בון בון | 19.08.10
8.
ל'צרכן הנבון'....
ל'צרכן הנבון'.... זה תלוי לכמה זמן מראש את מזמין את הכרטיסים.. אם אתה עושה את זה לחמישה חודשים מראש, אתה בהחלט יכול להגיע למחיר של 900-1000 ש"ח הלוך חזור עם מזוודות. הטיסה אני הזמנתי 10 חודשים מראש בשביל החופשה שלי וקיבלתי את זה ב- 840 ש"ח.. כך שלאנשים שאוהבים לתכננן מראש זה יכול לדווקא להתאים. ובנוגע לתחבורה משדה התעופה. איזיג'ט מפעילים שירות אוטובוסים בשם EasyBus מלוטון למרכז לונדון. זה מהיר ועלה לי ממש זול.. נסיעה אחת יכולה לעלות בין 2.5 ל5 -5 פאונד אם אתה משריין גם אותה מראש... זו צרכנות נבונה.
צרכן נבון יותר | 19.08.10
7.
הרבה יותר זולה מכל חברה אחרת.
לפני 19 יום חזרתי בטיסה שלהם מלונדון וכמובן שאיתם גם נסעתי ... שילמנו על כל התענוג כ 170 יורו לכרטיס כולל מזוודות (הלוך חזור כמובן)! אין עכשיו ולא הייתה שום חברת תעופה שיכולה לעמוד במחירים האלה כולל אלעל ... היחידה שהייתה קרובה הייתה בריטיש איירוויז וגם דרכה בכרטיסים לכל המשפחה היה עלינו להוסיף 1600ש"ח -_-" לענייננו הזמנתי להורי כרטיסים לטיסה הראשונה בקו שפורסם ... מחיר ללא תחרות !
צרכן נבון עוד יותר | 19.08.10
2.
בדקתי את המחירים שלהם
לא יוצאים יותר זולים מהמחירים באל על ללונדון. אחרי חיפוש מעמיק מצאתי רק צירוף טיסות אחד בתאריך ספציפי מאד שבו הם זולים יותר בכ-350 ש"ח. אבל הטיסה ללונדון מגיעה קרוב לחצות ללוטון ולכו לנסות להגיע לבית המלון בלונדון בסביבות 1:30 בלילה.... כל ההוזלה תתבזבז על מוניות או מלון בשדה עצמו. איזי ג'ט - תתאמצו להביא טיסות ומחירים טובים יותר ואז יש על מה לדבר
צרכן נבון | 19.08.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת