אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"ערק בהוקרה מהעם הלבנוני"

38 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

35.
מר כארם, הדיבורים על הארק שלך עוד יעלו לנו את המיסים...
גם ככה המס על אלכוהול מקומי גבוה (וזו גם הסיבה שארק שלך, בקבוק של 0.5 ליטר נימכר ב- 55-85 ש"ח), אם תמשיך לקשקש, החברה מהאוצר יעלו את המיסים... ודבר אחרון, אני במקומך הייתי חותם על הסכם הפצה עם אקרמן או הכרם... הרבה יותר טובים מ- IBBLS .
צ'ומפי | 26.08.10
15.
מחזק את ההוא מ-1 לגבי המחירים בברים
הסיבה העיקרית בגללה נהפך הערק למשקה פופולרי בשנים האחרונות היא עובדת היותו זול. אני זוכר שלפני 5 שנים הייתי מזמין ערק עם משקה קל במועדון בחצי המחיר מוודקה לסוגיה עם הרעל הזה שנמכר בתור משקה אנרגיה. היום קפצו כולם על ההזדמנות והקפיצו את המחירים. מי שמרוויח פה זה ללא ספק בעלי הברים שמוכרים אלכוהול זול במחירים של אלכוהול יקר יותר.
 | 25.08.10
10.
תזקיק התאנים ענק
אבל בכללי, האיש פשוט צודק. בישראל היתה מסורת של "לופט גשעפט", ערק כימי. ובלי קשר לתירוצים - כי כימיקלים זה קוקה קולה דיאט - אל נמרוד עארק גאוני. גם העארק תאנים, ובעיקר העארק מישמשים שמשום מה אזל. אבל ההכי טוב, ובאמת גאוני, הוא לא העארק המסורתי שלהם, אלא התזקיק תאנים. לא העארק בטעם תאנים, אלא התזקיק. אליאס, תעשה לו הרבה ילדים !
מהנדס | 25.08.10
1.
מערכת יחצנות מסועפת התפתחה לערק הזה.
אישית מצאתי את טעמו קשה וחזק (מחוספס באנגלית). גם את ההוא בטעם התאנים צריך לדלל. הערק של קאפרייה וטומה הלבנונים עולים עליו בטעמים ובעידון. בעניין אחר- לא הזוי בעניכם שברים רבים בתל אביב מחייבים 48 שקלים על כוסית ערק עם אשכוליות? במיוחד כאשר ברור שהם משתמשים בערק זול?
שיווק אגרסיבי | 25.08.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת