אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

דבק בתוכנית: אטיאס ישווק עוד 3,000 יחידות דיור

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
במרכז אני מציע: פינוי בינוי
ת"א-ר"ג-גבעתיים - כל דירה שאין בה מעלית + חנייה - להרוס ולבנות מחדש, אז במקום שעל אותה קרקע יהיו 8 דירות , יהיו פי שלוש. זה הפתרון היחידי במרכז שבו כבר אין כמעט מקום לבנות יחידות דיור חדשות הקבלנים מרויחים, הדיירים הקיימים מרויחים, הכל הרחוב מרויח מקומות חנייה, לצעירים יש יותר דירות, הממשלה מרויחה מהמיסוי - כולם פאקים מרויחים אז מה הבעיה?
 | 05.09.10
11.
אטיאס , אין לו אלוהים למרות שמאוד יש לו .....
אני רחוק אלפי שנות אור ממפלגתו של אטיאס ומהסקטור ששלח אותו לכנסת , א ב ל , אם אטיאס רוצה להוריד את מחירי הדירות הוא יוריד אותם .נקודה. כל הזוגות הצעירים ששואפים לדירה בימינו צריכים להודות לציבור בוחריו של אטיאס ששמו אותו במקומו ולא משנה מה דעתם הפוליטית או שיוכם המפלגתי , מה שהשר עשה לחברות הסלולר בהיותו שר התקשורת הוא עומד לעשות לייזמי הנד"לן שנכון להיום עושקים את הציבור הרחב , ועל כן ישר כח . ולכן תשאלו את עצמכם איך אפשר לעזור לו לעמוד במשימה שתשרת את כולנו ?? התשובה פשוטה מאוד , כשאתם מגיעים לרכוש דירה תנו הצעה הגיונית בלי קשר למה מבקשים מכם , רק ככה תורידו את הפנטזיונרים מהעצים , ואת זה כותב מי שמכר דירה לפני כמה חודשים ומשכיר נכסים נוספים , הקונים השתגעו וכואב הלב לראות ילדים משעבדים את החיים שלהם על מנת לקנות דירת שלושה חדרים במזרח התיכון במחיר של חווה בטקסס. סוף סוף שר שעושה את עבודתו , בהצלחה כבוד השר אטיאס , מגיע לך כל הכבוד
יורם | 02.09.10
7.
הבעיה של אטיאס שאין בו טיפת יצירתיות,כמה דוגמאות
בכל גוש דן יש כמה אלפי בינינים שניבנו בתחילת שנות ה60,בנינים אלה מאופינים בכך שרובם בני 3 קומות מעל לקומת עמודים מפולשת,כך שבקומת העמודים ישבדרך כלל את חדר המדרגות חדר אשפה מקום לבלוני גז וזהו,לפעמים יש דירה קטנה,אך ככלל רוב שטח קומת הקרקע אינו מנוצל גם לא לחניה,מאחר ובתקופה בה נבנו הבנינים לתושבים מועטים היה רכב,וחניה ברחוב היתה קלה, ועכשיו לחוסר היצירתיות של אטיאס.מה הבעיה לשנות חוק המאפשר בניה בקומת הקרקע בהסכמת 51% מבעלי הדירות ולא 100% כמו היום,בכל מקרה הדיירים הוותיקים ירוויחו כסף מזומן ע''פ שמאות מוסכמת בה תימכר הזכות,קבלנים יוכלו לבנות בקומת העמודים דירות גן,בתמורה ישפצו את מהבינין בדומה לתמ''א 38.אך ללא צורך במעלית וחיזוק הבינין,הבניה סופר מהירה מאחר ולא צריך יסודות ,לא צריך תשתיות מיוחדות וזה בעיקרון כמו הרחבת חדר ואף פשוט יותר כולה סגירה בקיר בין העמודים.כמה אלפי דירות בעיקר במרכז יכולים להתווסף תוך חצי שנה.
פ | 01.09.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת