אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בלעדי ל"כלכליסט" - מוזי ורטהיים מסמן יורש: "בני, דודי, יחזיק את ההגה"

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
זה מה שקורה שכל טיפש יכול לכתוב תגובה
אז ככה המשפחה הזו עבדה קשה בכדי להגיע לאן שהגיעה כולל הקרבות אשר אין בידכם להבינם בכל מקרה, עצוב לקרוא כי הקנאה וצרות העין נמצאת בלבכם , קצת פרגון באמת לא יזיק פה בכל זאת אלפי משפחות מועסקות וחיות בכבוד בזכות העשייה וההשקעה של המשפחה ושלא לדבר על העשייה למען המדינה, אז דודי ודרורית עלו והצליחו.
אורן | 05.09.10
9.
מהלך טבעי והגיוני
אני לא מבין את כל התגובות המוזרות האלו . מה זה לא טבעי שבן יורש את אביו בעסקיו . אז למי עובד האבא עד הרגע האחרון . אם לא לילדיו . עוד מתקופת התנך הוריש יעקב אבינו לילדיו . מה זה משנה אם העסק חנות שוקולד . או קוקה קולה . לכן לא ברור על מה אנשים בתגובתם בדיוק מלינים ? אולי מקינאה או אולי מחוסר פירגון . מה העסקים והמפעלים ממוקמים בירדן .? המפעלים האלו נמצאים בבני ברק ובאשקלון ובצפון ונותנים פרנסה לאלפי ישראלים יום יום . אז אולי פעם אחת בראש השנה . תדעו לפרגן כמו בארה"ב . ותעבדו קשה גם אתם למען תורישו לילדכם .
אילן | 05.09.10
6.
התנהלות אופיינית במשק ריכוזי
דפוס ההתנהלות הנ"ל, שבו מספר מצומצמם של חברות, שולטות במשק, וחברות אלו נשלטות ע"י משפחות, מאופיין גם בניהול החברה כ"עסק משפחתי" ולא כעסק ציבורי, בו יש הפרדה בין הבעלות והניהול המקצועי. למשל - תשובה שמעביר את הניהול לבנו אלעד, לבייב שמעביר את הניהול לבנותיו וכו'. בקיצור, אוליגרכיה
עמית | 05.09.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת