אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

תושבי נווה צדק עתרו נגד בניית מגדלים סביב השכונה

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
13. ראש העיר הגרוע ביותר שהיה לת"א מעודה
האדם שהרס לדעת רבים את תל אביב, האדם שצריך לבקש סליחה ומחילה מהמטומטמים שבחרו בו (ומייד להתפטר מתפקידו), מבין שאין בתל אביב תשתית מתאימה לבניית מגדלים, הוא יודע שתל אביב אינה ניו יורק, אבל הוא אינו יכול ליצור תשתיות, לכן הוא בוחר בדרך הקלה: להציף את העיר במגדלים, להבריח אוכלוסיה לא אמידה מהעיר, לגרום לנזקים בלי לחשוב על העתיד, ולהתעלם מכל הגיון ומכל המומחים שטוענים שהפעולות שלו רעות לתל אביב http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3943283,00.html חולדאי הוא הדבר הגרוע ביותר שתל אביב היתה יכולה לייחל לעצמה.
אייל | 17.09.10
14.
תפסיקו כבר עם הגישה של NIMBY (לא בחצר האחורית שלי)
מגדלים זה דבר חשוב להמשך פיתוח עיר מודרנית.. בטח בזו שמחירי הנדל"ן בה בשמיים. המגדלים האלה צריכים להיות איפה שהוא - אך בכל מקום שבו הם מתוכננים לקום הרי שתושבי אותו אזור רוצים למנוע את בנייתם. תשתיות זה לא העניין פה, אף אחד לא ישקיע 100 מיליון שקל במגדל מבלי לתבוע מהעיריה שתהיה אליו גישה נוחה אחרת הוא יהיה זה שיפסיד מזה ולא יצליח למכור את הדירות והמשרדים באותו מגדל.
יהודי | 16.09.10
13.
לכל המגיבים מטעם חולדאי
אף אחד לא לא מתנגד לבניית מגדלים. אבל לפני שבונים מגדלים בונים כבישים, בונים חניונים, בונים תחבורה ציבורית ובונים גנים, בתי ספר ומרפאות. לכל המטומטמים שמשווים את תל אביב לניו יורק, בניו יורק יש רכבת תחתית שמאפשרת עומס כזה עצום של אנשים למ"ר מרובע. בתל אביב אי אפשר לזוז בלי אוטו!
שמעון | 16.09.10
9.
לבנות לגובה. הם ידעו שהם גרים במרכז עיר. מי שלא רוצה מגדלים שיעבור למושב בגליל.
טוב עושה עיריית תל אביב שמצפצפת על התושבים הנודניקים. הם גם גרים בצפיפות נמוכה עד פשע במרכז מטרופוליני וגם לא רוצים מגדלים מול העיניים. לא רוצים? צאו לגליל תקנו שם וילה. אתם גרים בעיר ובעיר בונים לגובה.
יש גבול לכל תעלול | 15.09.10
8.
איך תגדילו את היצע המגורים במרכז תל אביב????
כולכם רוצים לגור במרכז העיר ליד ה"אקשן" ניתן להשיג דירות בפריפריות במחירים נמוכים אבל כולכם רוצים במרכז ה"עיר ללא הפסקה" שדרך אגב חולדאי דאג שתהיה כזאת. מי שיפץ את נוה צדק פלורנטין והסביבה? חולדאי שאתם כל כך נהנים לתקוף אותו. יקירכם מ"תל אביב לכולנו" ומחד"ש התעסק עם המשט הטורקי... בזמן שאתם מבלים ברוטשילד ובטיילת... אין קרקעות חופשיות במרכז העיר ואם לא יבנו לגובה מחירי הדירות במרכז העיר ובנווה צדק במיוחד ימשיכו לנסוק ללא כל סיכוי לעצירה. לכן יש לבנות לגובה ואפילו יותר...! אלא אם יש לכם פתרון קסם אחר. הכל שאלה של עיצוב אורבני. יש ערים יפהפיות בעולם כמו בוסטון למשל שמשלבות ישן משופץ עם גבוה וחדש הכל שאלה של עיצוב ואדריכלות. ואם לא טוב לכם בתל אביב אז יאללה צאו לערים אחרות או לאזורי פיתוח יקבלו אתכם בשמחה ותשיגו דירות במחירי מציאה. בהצלחה.
באבא ברוך | 15.09.10
6.
אני נולדתי שם -מאחל לכם בהצלחה - חלודהאי הורס את העיר העיקר כסף מושחתים
לא מספיק שהעיר זא מגעילה פקוקה ומזוהמת השחיתות מגיעה גם אליה ומהר ללא תשתיות מתאימות ללא אופק תחבורתי רק שודדים את האדמות מעלים ארנונה ללא סיבה וללא תמורה לתושבים הפריירים למזלי ברחתי מהעיר המגעילה הזו פריירים תתעורו
hawk | 15.09.10
5.
בכל עיר גדולה בונים לגובה והרבה-מי שרוצה בתים קטנים שיעבור לכפר
כמו שבניו יורק בונים מגדלים לגובה - כך צריך גם בתל אביב. אם כל בתי תל אביב הישנים יהרסו (לא כולל מבנים היסטוריים באוהאוס וכ') ובמקומם יבנו מגדלים של 30 קומות - המחירים יהיו רבע ממה שהם היום. כלום לא יקרה אם לדוגמא כל אבן גבירול יהרס ובמקומו יבנו מגדלים כמו זה שבפינת אבן גבירול ושאול המלך, וכנ"ל לגבי כל הבתים בדרום תל אביב. זוהי הדרך היחידה להביא לדיור בר השגה בעיר, ולגרום לצעירים שנותנים את האופי לעיר לחזור אליה.
קשקשנים | 15.09.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת