אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הוריי הבינו מוקדם מאוד שאני לא טוב בעבודות כפיים ואמרו: "הילד לא יוצלח, שילך ללמוד"

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
אוריאל רייכמ ן אדם מיוחד ומצויין
יכול להיות שר חינוך ותרבות הכי טוב שהיה לנו. הוא יכול להיות נשי המדינה. יש לו אחלה קמפוס עם טובי המרצים במדינה. הוא אכן אדם צנוע משרדיו צנועים יחסית לאדם דגול. נ.ב. עדיף שלא אומר מה אני חושבת על לא יוצחל לגבי מי שלא טוב בעבודות כפיים. מטעמי צינעה ומטעמי ביטחון. אבל המוח מונח למעלה בראש.כמו מנכל.והמבין יבין.הואיו היו צנועים .ואני מבינה לליבם. שנה טובה.וגמר חתימה טובה.
הילדה  | 19.09.10
15.
למספר 12 - המשפט נכתב כדי להמחיש את ההבדל בין אז והיום.
לפני 30-40 שנה ויותר מזה, מי שהיו לו "2 ידיים שמאליות" והיה חסר כל כשרון בעבודת כפיים - היה לא יוצלח. עם ההתקדמות הטכנולוגית והפיכת החברה שלנו מחברה שבעיקרה תעשייה "דלת" ידע, לחברה שבעיקרה עוסקת בתחומי שירותים ותעשייה עתירת ידע, השתנתה התפיסה ובלי השכלה כלשהי - אתה זה שמוגדר כלא יוצלח.
רועי ב. | 17.09.10
9.
אוריאל רייכמן הוכיח שאפשר מהרוח לעשות מעשה - ובגדול....אבל בנושא אחד
נושא ששמים עליו דגש בבינתחומי אני חולק, בבית הספר למנהיגות, ועל הקמפיין שלא נולדים מנהיגים, לומדים להיות כאלה . דעתי, היא בדיוק להיפך, מנהיג נולד להיות מנהיג, זה שהוא בחר בחייו להיות נגיד סנדלר, זאת הבחירה שלו, אבל כאלה שהחליטו לקחת כיוון אחר, וניצלו את יכולתם המולדת להיות מנהיגים, אני מאמין שהם בהחלט הוכיחו את עצמם מבלי ללמוד באופן שיטתי כלום, אלא פשוט זרמו עם החיים, ולמדו בעצמם באופן אישי תוך כדי. עכשיו, אם אותם אלה עם תכונות וכישרון מולדים, גם היו לומדים במסגרת, מבלי לפגוע ביכולת הספונטנית שלהם והיצירתית, ומבלי לפגוע ביכולת שלהם "לחשוב" , לזה אין לי שום התנגדות . אני מניח שיש לבינתחומי הרבה נרשמים לבית ספר למנהיגות, ויכול להיות שיש בינהם כאלה עם תכונות מולדות, אבל לאלה שאין, ונניח שהם תלמידים חרוצים וטובים, התוצאה של ההצטיינות שלהם תהיה, שיהיו לנו עוד מנהלים ביצועיסטים מצטיינים, שזה לגמרי לא רע, אבל לא מנהיגים, מנהיגים שהחברה הישראלית 2010 זקוקה להם. גמר חתימה טובה לכולם שמוליק קלדרון במאי שחקן תסריטאי ופעיל חברתי
שמוליק קלדרון | 17.09.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת