אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

רכבת העמק: בית שאן כמעצמת נדל"ן

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
ל: 3 קוקי הנבון................
אתה צודק ב 100% האיש תחמן ממדרגה ראשונה , אני והרבה מאוד מתושבי איזור מקווים שהוא יעלם מה מועצה , מחפס רק את טובתו האישית , בניסיון כושל הלך לכנסת ולצערי /שמחתי לא ניכנס לכנסת , פשוט רצה את הכיסא . ועכשיו תראה לא ירצה לעזוב את הכיסא המאובטח לו , הוא חושב שכולם טיפשים ולא מבינים את המהלחים שלו!!!
דודי | 09.02.13
8.
הבטיחו בעבר רכבת לעמק. הבטיחו , עברו שנים לא קרה כלום סליחה...יש שלטים
הרכבת לעמק כלומר עפולה ובית שאן אינה מובטחת. פולטיקאים שרלטנים הבטיחו לתמימים רכבת לעמק מלב המפרץ ורכבת לכרמיאל. כולם הבטיחו. עד רגע זה לא הניחו פס אחד, אפילו גשר אחד לא בנו. הכל הבטחות חתומות על קרח ביום חמסין. עד שלא תסעו ברכבת אל תאמינו לאף אחד.
לאה | 19.09.10
3.
רק רציתי לציין, שאינכם מדייקים בכתבות שלכם. בגלבוע לא יקומו 600 יח"ד
וזאת משום שמשרד הפנים לא אישר את התוכניות. ולדבר על איזור התעשיה החדש, זה ממש יומרני. איזור התעשיה החדש ייפתח רק כאשר יהיו בחירות חדשות ודני עטר ירצה לשריין עוד קדנציה, משום שחוץ מהבטחות שהוא אלוף בהן, הוא לא עושה כלום למען הגלבוע ללא מקורות תעסוקה, עם אבטלה גלויה, בתי ספר לא מטופחים, רמת לימוד נמוכה בהרבה מאזור המרכז ועוד ועוד.
קוקי | 19.09.10
1.
עצה לבית שאן -
עצה לבית שאן - יש לכם רק יתרון יחסי אחד ויחיד אבל עם פוטנציאל אדיר. אתם נמצאים ליד מעבר הגבול עם ירדן. עשרות מיליונים של תיירים מגיעים למזרח התיכון. רובם תרמילאים תפרנים! כמעט כולם מוותרים על ישראל כי היא יקרה. כל עוד יש מונופול של רשות שדות התעופה ואל על וכל עוד מחירי הנדל"ן במרכז ימשיכו להיות גבוהים הם לא יגיעו! הדרך היחידה להגיע בזול לארץ היא מירדן במעבר ליד בית שאן. בבית שאן יש נדל"ן זול מאוד מאוד - שיכול להפוך לאכסניות ברמת מחירים לתרמילאות (100 ש"ח לחדר - כלומר הכנסה פוטנציאלית של 12,000 ש"ח מדירת 4 חדרים שהוסבה -וברור שיש הוצאות). מבית שאן יוצאים אוטובוסים (אומנם בתדירות נמוכה) לחיפה תל אביב ירושלים טבריה וים המלח. בבית שאן אוכל טעים וזול אתרי תיירות בישוב עצמו ופניני טבע בטווח נסיעה באופניים. ורק מבית שאן אפשר לטייל בארץ שבוע ב400$. 100$ נסיעות באוטובוסים 100$ מיטה בחדר זוגי 100$ אוכל 100$ כניסות לאטרקציות המסקנה - היפכו את כל מרכז הישוב לאתר תרמילאות! ויבואו מיליוני תיירים
אביזו | 19.09.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת