אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

טיוח מגובה רב: מסע בעקבות הקלות הבלתי נסבלת של מוות מיותר

40 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

37.
גם לי קרה מיקרה של טיוח והתיק במשטרה נסגר. אבל...
מצאתי עורך דין נודניק ששלח מספר מכתבים למשטרה, וכשזה לא עזר שלח מכתב ליועץ המשפטי לממשלה,( עם העתק למפכ"ל המשטרה), מתוקף סמכותו כמנחה את השר לבטחון פנים שינמק מדוע נסגר התיק. במקום לקבל הסבר מדוע נסגר התיק, חיש מהר נפתח התיק בחזרה ואף הוגש כתב אישום נגד הנאשמים במחדל.
מושה אלמוני | 02.10.10
35.
טיוח מאוזן עד אוזן
פשוט בלתי נתפס באיזו קלות יכולה חברה מכובדת ואחראית כביכול להתחמק מאחריות לתאונה מזעזעת כמו זו שפגעה באלכסנדר חמלניצקי ז"ל. יום יום הגיע לעבודה ומילא תפקידו בנאמנות ומסירות. אתר הבניה סביב העגורן היה מעשה ידיו וידי חבריו הפועלים להתפאר אבל היה שם עוד גורם - גורם שלא ספר אותו ולא דאג לבטיחותו ומשארעה התאונה חיפש כל דרך להעלים ראיות ולהטיל אשמה על אחרים. ומהצד האחר - פרקליטות רשלנית, משטרה חדלת מעש שסוחבים את העיוות הזה שנים וגורמים סבל בל יתואר למשפחתו של אלכסנדר.ֿ הגיע הזמן לשים לסבלם קץ, להבטיח את קיומם בכבוד ע"י פיצוי הולם ולהעניש את האשמים במחדל.
הלוחש | 02.10.10
25.
ברור כשמש שחב' אוזן שהעסיקו את מפעיל האגורן הם האשמים!!!!!!
איך יתכן שהקבל המעסיק לא יתן את הדין על כך? לכל חברת בניה יש ביטוח תאונות! ואם לאוזן לא היה ביטוח תאונות אז הלוואי שישלמו מכיסם! לו הייתי תושב באר שבע הייתי קורא לחרם צרכנים על הדירות של חב' אוזן ועד שלא יפצו את האלמנה והיתומים אסור לקנות מהם אפילו דירה אחת!! ההתנהגות שלהם היא בושה וחרפה!!
טדי לוין | 02.10.10
23.
ארגון "מען" לקח על עצמו לעשות משהו בנידון
הכתבה המצמררת על מותו הקל כל כך של מפעיל עגורן חושפת את המציאות של עובדי בניין נהגים עובדי תעשיה וחקלאות שמתים בתאונות ואף אחד לא סופר אותם. אולי בגלל זה שהם רוסים, מהגרי עבודה, ערבים בקיצור חסרי לובי חזק. מען - ארגון עובדים חדש שלוקח על עצמו לתת גב לעובדים שנפגעו ולבני משפחותיהם. באפריל 2011 אנו עורכים יחד עם האיגודים המקצועיים ברחבי העולם יום של הזדהות ותמיכה בקורבנות של תאונות עבודה -מי שרוצה לעשות משהו בנידון מוזמן לכתוב אלינו במייל או לאחד מסניפי מען באתר אינטרנט שלנו
אסף אדיב - מען ארגון עובדים | 02.10.10
22.
כך נראית מערכת שלטונית שאיבדה את עמוד שדרתה המוסרי
סיפור שצריך להטריד את מנוחתו של כל ישראלי באשר הוא. המערכת השלטונית מתפוררת, ומדינת ישראל, שמעולם לא הייתה דמוקרטיה אמיתית, מראה את פרצופה האמיתי. אין שופטים בירושלים, לצערי. אני מחזק את דברי רועי מהולנד. גם אני יושב בגולה קרוב לעשר שנים וצופה בהשלת אמות המוסר הבסיסיות של מערכת המשפט - שמקבלת מסרים ברורים מהשלטון. ליבי ליבי עם אזרחי המדינה שנבגדו כך, וכולי תקווה שימצאו פוליטיקאים שינקו את האורוות.
גיל, מלבורן | 02.10.10
21.
לסדום ועמורה היינו
אח"כ מתפלאים שמערכת המשפט שלנו מצוייה בתחתית ואין אמון של האזרחים במערכות האכיפה והשפיטה. על נשיקה של חיים רמון המשטרה והפרקליטות הפעילה צוותים ושלחה חוקרים לחו"ל כדי למצוא ראיות תפורות לרמון. אבל במיקרה של קיפוח חיים של אדם עם רשלנות מוכחות אין משפט ואין שופטים בישראל. אכן מדינת ישראל מתקרבת אל סופה המוסרי ולכן אין לה זכות קיום.אני הסקתי את המסקנות, לברוח מכאן ויפה שעה אחת קודם.
הרשקו | 02.10.10
20.
ומה יש לדובר מחוז הנגב לאמר בנושא?
מדובר על שלושה נושאים נפרדים: - אחריות לתאונה עצמה - לכאורה זיוף מסמכים, רישום כוזב במסמכי תאגיד וכן הלאה. - הסתמכות על מסמך מרושל כנ"ל (לכאורה כמובן) עשויה להצליח אם יש דרך למנוע התייחסות רצינית לנושא. חומר למחשבה... לאלתר חקירת משטרה בשלושת הנושאים הנ"ל. לא יזיק לתקוף גם בזוית מס הכנסה ומע"מ, לראות האם בעקבות התיקונים לכאורה היו גם תנועות כספיות. כאן עשויות להיות הוכחות חזקות מאד שיהיה קשה לתרץ, ולא פשוט לשנות תנועות הנה"ח חמש שנים אחורה (להוציא מיידית צו למניעת גריסת מסמכי הנה"ח בשבע שנים).
נודניקית אחת | 02.10.10
5.
מנהל עבודה החמור שמעמיסים עליו הכל
החוק עושה חיים קלים לקבלנים ויזמים יש נוהל ממנים מנהל עבודה שאחרי על הבטיחות והוא החותם והחוטף בלי שיש לזה תקציב בלי שיש לזה זמן . לרוב מנהל עבודה עסוק מעל הראש בניהול העבודה ודחיפה שלה קדימה לעמוד בלוח זמנים התעסקות בבטיחות בדיוק פועלת נגד וגם לא מתוגמלת . סביר להניח שמנהל עבודה שידאג לעבוד לפי החוקים ולא יתן לקבלני המשנה שהקבלן הראשי סוגר איתם עבודות להכנס לאתר עד שהם ימלאו את ההוראות בטיחות שהוא מחויב אלהים ימצא את עצמו מהר מאוד בחוץ.
חיים | 02.10.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת