אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מנכ"ל מקדונלד'ס: "למה לא שואלים כמה שומן יש בבמבה?"

41 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

41.
הפירסום המאסיבי ברבע השעה הראשונה של כל די וי די לילדים דורש חקיקה!
הסי די מתוכנן כך שלא ניתן יהיה להריץ קדימה את קטעי הפרסומת ולוותר עליהם. וזה במקרה הטוב. במקרה הרע את רוכשת במחיר מלא די וי די , מתוך רצון להעניק לילדים תכניות איכותיות - כמו חיות בפזמון עם דוד דאור ושרון חזיז, ובתמורה מקבלת פרסומות "סמויות" לאורך כל ההקרנה. למה עלי לשלם עבור הדי וי די אם שטראוס עלית כבר מימנה את הפקתו בפרסומות שלה?
איריס קמר | 19.10.10
40.
עומרי פדן צודק ומטעה
מר פדן צודק, שמרבית יצרני המזון בישראל מזלזלים בבריאות הצרכנים. עוגת "לייט" של שטראוס עלית, מכילה כמות חריגה של כולסטרול ושומנים רוויים ועוד מעיזים להטעות את הצרכנים ולקרוא למוצר "לייט". שוקולדים וחטיפי שוקולדים של שטראוס מכילים שומנים רוויים וכולסטרול ברמה חריגה לעומת מוצרים של מותגי יבוא מובילים (בשוקולד נוטלה למשל 0 כולסטרול). בהתייחס לבמבה של אוסם, אכן מוצר שמאוד מצליח בגלל טעמו האהוב על קהל הצרכנים, אבל בעייתי לבריאותם של צרכניו העיקריים, ילדים וטף. אפשר להוסיף לרשימה הנ"ל אלפי מוצרים שפוגעים בבריאות הציבור בכלל וילדים בפרט. האמת בטענה של מר פדן, לא הופכת את המוצר שהוא מוכר למוצר בריא יותר. בית משפט אמריקאי כבר פסק שחטיפי העוף של מקדונלדס לא ראויים להקרא בשמם וספק אם ראויים למאכל אדם. יוזמת מקדונלדס ישראל לסלט טרי קצוץ במקום ברוכה, אם כי המחיר גבוה מידי. ברוכה גם היוזמה להחלפת שמן הטיגון לשמן קנולה. עם זאת עדיין אחוזי המלח, כמות השומנים הרוויים, הכולסטרול והחומרים המשמרים במוצרים שלהם גבוהה מידי כמו גם שיטות העיבוד של תפוחי האדמה והבשר שאמנם משפרים את הטעם אך פוגעים בערכי בריאות.
אבי | 16.10.10
35.
מקדונלדס טובה לילדים
לאיזה מסעדה כבר אפשר לקחת את הילדים? רק במקדונלדס יש ארוחת ילדים עם צעצוע, פינות ישיבה לילדים, אווירה נעימה וצבעונית, לפעמים גם מתקנים וצעצועים לילדים. איפה עוד יש את זה? אין אף מסעדה שפונה לילדים כמו מקדונלדס... הזנחתם את השוק הזה, עכשיו אתם סובלים. לבוא עם ילד למסעדה רגילה זה סיוט: צריך להתחנן לכסא או למקום לעגלה, מעשנים עליך, האוכל מגיע אחרי זמן מה והילד מתייבש, וכן הלאה.
אריה | 15.10.10
32.
עומרי פדן - חבל לי על ברגר קינג. אם כבר ג'אנק אז שיהיה טעים ובלי טעם לוואי, ובנוסף
כל אחד כראות עיניו יעשה, אין לך על מה להתנצל. מי שלא טוב לו שלא יכנס לסניפי מקדונלד'ס. עולם חופשי עם זכות בחירה. לגבי ילדים, זו בחירה של הוריהם. לדעתי טעית באמירה זו מאחר והחזרת את נושא האוכל הלא בריא בהקשר של החברה שבבעלותך. לדעתי, גול עצמי. בסוף אנשים לומדים ומתרחקים מאוכל זה אבל.... יש רבים אחרים שנכנסים לנעליהם. כל אחד בתקופתו אוכל לא כל כך בריא הן בסניפי מקדונלד'ס והן אוכל מהיר מסוג אחר.
רוי | 15.10.10
27.
איזה מן הורים נותנים לילדים שלהם מקדונלדס??
שלא תבינו לא נכון, אני אוכלת מקדונלדס והרבה, לא כי זה בריא, פשוט כי זה טעים אבל איזה מן הורים חסרי שכל מאכילים את הילדים שלהם בזה? מילא כשאתה מבוגר אתה מחליט בשביל עצמך אבל כשאתה אחראי על רווחתו של ילד תפקידך להאכיל אותו באוכל מזין ולא באוכל חסר ערך תזונתי, הרי ארוחה במקדונלדס זה כמו לאכול ממתק, הגוף נשאר רעב כי לא קיבל שום חומר מזין. הלכתי לפני כמה ימים ושמעתי איזה אמא עצלה שכנראה לא מסוגלת להכין לילד שלה אוכל בבית, שמעתי אותה אומרת לו "קודם תסיים לאכול את האוכל ואח"כ תקבל גלידה" לצחוק או לבכות? איזה דבילית! מה ההבדל בין השניים? שניהם ממתקים!!! והכי מרגיז במקדונלדס שהעובדים כבר לא טורחים להביא לך ציפס חם אלא אם אתה מבקש במיוחד. זה הכי מרגיז כי פעם זה לא היה ככה! אני באמת מתה על מקדונלדס ואני אמשיך לאכול שם אבל לא אתן את זה לילדים שלי בחיים!!!
מכורה לג'אנק | 14.10.10
26.
שיפסיק להתחסד - מקדונלד'ס מוכרת אוכל לא בריא ויקר
מזון מהיר לעולם לא יהיה בריא, אוכל שמטגנים אותו ולא משנה באיזה שמן לא יהיה בריא ושלא יתפס לזה שניתן לאכול סלט, אם הייתי רוצה סלט הייתי הולך למקום שמתמחה בסלטים אבל כאשר לקוח מגיע למקדונלד'ס הוא רוצה ארוחה של המבורגר ומה לעשות מק רואיל לא בריא במיוחד עם צ'יפס וקולה ושלא נתחיל על המחיר - 42 ש"ח לארוחה. ועדיין השירות גרוע, האוכל נראה רע רע רע והסניפים מלוכלכים. אני מעדיף לאכול פרכיות עם גבינה שלא משביעות !!!
שוקי | 14.10.10
22.
זה בדיוק כמו התביעות של מעשני הסיגריות נגד חברות הטבק ... דמגוגיה זולה!
בנאדם לוקח מקל שיש בתוכו תערובת של עטרן (פחם), ניקוטין וספירט, שורף אותו ומכניס את העשן שנוצר לריאות שלו. ככה 20 פעמים ביום. אחר כך אין לו בושה לתבוע בבית משפט את חברות הטבק על כך שהוא קיבל סרטן... ועוד בטענה שהוא לא ידע שזה מזיק... אותו דבר בדיוק עם מקדונלדס. אדם שהולך לדפוק ארוחת שחיתות טעימה עם צ'יפס והמבורגר שלא יעז לטעון אחר כך שהוא חשב שזה לא משמין. אפשר להתלונן נגד התרבות המערבית שכולה משמינה, אבל ממש אי אפשר להאשים את הרשתות על כך שהן מוכרות מוצרים חוקיים ומנסות להרוויח!
ברק | 14.10.10
18.
הבעיה
הבעיה העקרית בבמבה, ובמיוחד במוצר זה, שההורים של תינוקות וילדים קטנים, מאמינים שבמבה זה בריא כי הוא מועשר בויטמינים. במבה זה שומן ופחמימות. במבה זה משמין. במבה אינו בריא בשום דרך. כשאנחנו קונים מזון מעובד, אנחנו לא ממש מבינים מה אנו אוכלים וזו הבעיה האמיתית. לדוגמא אם בכל כוס קולה היה רשום בגדול "כוס זו מכילה 6 כפיות סוכר" משהו היה שותה קולה? ברור שלא. אם היה כתוב על במבה: "כל 50 גרם במבה מכילה 4 כפיות סוכר ו 50 סמ"ק שמן", היו ממשיכים לאכול במבה? ברור שלא וזו הבעיה האמיתית, הדרך שבה מוצגים הנתונים התזונתיים אינה ברורה לציבור ומכאן לא ניתן להבין באמת מה אוכלים.
בולי | 14.10.10
17.
שיפסיקו לדחוף לילד ממתקים כל רגע בגן העירייה.
"מי שיושב מקבל טופי". "מי שמתנהג יפה מקבל סוכריה". "מי שמפסיק לבכות מקבל וופל" לא פלא שילדים מפתחים מנגנון של צריכת מזון וממתקים כתגמול. ושלא לדבר על כמויות הממתקים שנשפכות בימי ההולדת בגן, קבלת שבת. הכל סביב ממתקים. מה קרה עם לתת מילה טובה כשילד מתנהג יפה, או חיבוק. מה רע בלתת פרח בקבלת שבת במקום ממתק?
עופר | 14.10.10
16.
במשך שנים החדירו לראש של האמהות ,שבמבה זה בריא .
החברות הגדולות עשו שטיפת מוח לאמהות הצעירות. עד לא מזמן כולנו חשבנו שקורנפלקס זה בריא.היום אנחנו יודעים שרוב הקורנפלקס הם ממתקים .יש בהם המון סוכר ושומנים . בקיצור -כולם עובדים עלינו. שטראוס יצאה בקמפיין עם יוגורט עם חיידק אלקזאי- מסתבר ש"מ שתושפע מהחיידק הטוב שנמצא ביוגורט שלהם,עליך לאכול יותר מאלף יוגורט ביום . את זה הם כמובן שכחו להוסיף לפרסומת. אני מציע שתבדקו מה מכיל כל מוצר ותחליטו האם הוא טוב עבורכם. על תסמכו על החברות הללו.
שי | 14.10.10
15.
במבה נתפס כממתק, מקדונלדס נתפס כארוחה
כולם יודעים שבמבה זה לא בריא, ואוכלים מתוך המודעות הזו. לעומת זאת, מקדונלדס נתפס הרבה פעמים כארוחה המספקת את צרכי הגוף. זו ההטעיה הגדולה, וזו הבעיה של הצרכנים. אני לא טוען שמקדונלדס עושים משהו רע, אלא שהצרכנים חיים באשליה שמק רויאל יותר בריא מבמבה.
מק במבוק | 14.10.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת