אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הכל נמכר? גינדי מציעה 3% הנחה בפרויקט השוק הסיטונאי למחזיקי אמריקן אקספרס

34 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

34.
לא מבין דבר אחד, אנשים לא מכרים את המושג "עלויות מימון" ? רוב האנשים לוקחים משכנתא
נניח רק של מיליון ש"ח, הם מודעים לזה שהם צריכים להחזיר 2 מיליון? מה עובר לאנשים בראש? אני ואשיתי בעלי אזרחות זרה, לא מוכנים לשעבד את חיינו בשביל לשלם חצי מליון ש"ח מסים על דירה, לא מוכנים לשלם 60% מהשכר שלנו על מיסים כאלו ואחרים, ביטוח בריאות, מס הכנסה, ביטוח לאומי, ארנונה,מע"מ,מס בלו ,אגרת טלוויזיה, טסט לרכב ועוד מיסים כאלו ואחרים, + חודש מילואים בממוצע, רק ערבים, חרדים, עבריינים ועוד לא משתתפים בנטל, המדינה מפחדת להתעסק איתם, רק משלמת להם פרוטקשן שישבו בשקט יחסי, פשוט לוקחים עוד כסף ועוד מיסים מהאזרחים הפשוטים, אנחנו כבר מחפשים עבודה בארצות הברית, ברגע שנמצא, נעזוב בצער, אוהבים את הארץ, נגעלים מהרודנות וההתעמרות של הממשלה במגזר היצרני, התורם והאיכותי שיהיו פה שליחי ציבור, כאלה שבאמת דואגים לבוחרים שלהם, נחזור. עד אז שימצאו פרה אחרת למצוץ מימנה כסף
דן | 30.10.10
32.
השקרהגינדים-מאגר הנדל"I יספר את כל האמת תוך חודשיים.
"נמכרו" מחייב דיווח תוך 50 יום לרשויות מס הכנסה ומס שבח.מייד לאחר הדיווח הנתונים גלויים לכולם במאגר הנדל"ן.אני מבטיח לכולם אין מה לרוץ,חבל להדחף,על פי נסיוני עם משפחת הגרידים הגדולה ישאר מספיק לכולם גם בעוד שנה וגם שנתיים אחרי סיום הבנייה שזה בעשור הבא.
מאגר הנדל"ן | 28.10.10
19.
הדירות במעטפת הן באזורים סואנים, מזוהמים ומגעילים
גם אם ישדרגו את האזיור - האפשרויות מוגבלות. לגור על דרך פתח תקווה, קרליבך או החשמונאים באזור ההוא, לפחות עד לאחרונה, נחשב לבחירה באזורים מאיכות ירודה. אין להשוות לאיכות ברחובות השקטים בלב תל אביב, כגון בורוכוב, החשמונאים בצידו המערבי, וכדומה.
יליד תל אביב | 27.10.10
17.
מחירים שווים לכל נפש לא עוברים את מיליון השקלים, וגם מיליון זה יותר מדי
ואני מתכוון אפילו לקוטג' 5 חדרים. המדינה השתגעה, צריך להיות עבד של הבנקים לכל החיים כדי לשים את הראש בלילה? צריך להבין שהמצב חייב להשתנות, משכנתא של 5000 ש"ח בחודש זה מעל ומעבר לכל דמיון. ואם יטענו שאין קרקעות פנויות במרכז הארץ, אז מצידי שיספחו את יהודה ושומרון שנמצאים יחסית במרכז, ושיחזירו את המחירים לסכומים נורמלים.
רוני | 27.10.10
16.
בשבוע הבא הנחה למשתמשי אייפון
זורים מלח על העניים במחירים כאלו הייתי אומר רק משפט אחד פרייארים לא מתים הם רק מתחלפים. התחרפנו ברמות מה הם בונים את הבניין בציפויי זהב ויהלומים מי האנשים שרוכשים שם? אני רואה את הלחץ שלהם בפירסום בטלביזיה באמת פירסום מסיבי זה רק משדר מצוקה לא יותר מזה אל תתפתו ואל תרכשו ותראו איך המחירים יורדים. חפשו מקום אחר יותר איכותי עם עתיד
שלום | 27.10.10
15.
זהירות
קראתי שלא מוכרים שם דירות אלא חוכרים דירות מעיריית תל-אביב, למשך זמן של 90 שנה בלבד. תחשבו שהדירות יהיו מוכנות, במקרה הטוב, עוד כ-5 שנים, ועוד כ20-30 שנה תרצו למכור אותם, אז תמכרו זכויות לגור בדירה זו למשך 50 שנה בלבד. זאת אומרת, תקבלו בערך חצי מהשווייייי. למה התקשורת לא מפרסמת את זה בהדגשה למה?????????????
דן, עורך דין | 27.10.10
13.
הדירה תהיה הרבה יותר יקרה (תוספת של 20%-30%) בגלל ההצמדה למדד תשומות הבניה
תוסיפו לפחות 20% למחיר הדירה ואפילו יותר ותחשבו על הכסף שאתם כבר מפקידים 205 בעת החוזה לחמש שנים לפחות תחשבו כמה כסף זה שווה לכם... בקיצור המיחרים האלה הם אשלייה, זו עיסקה לעשירים בלבד לכאלה שבסופו של דבר יצטרכו להוסיף עוד 400,000 עד מליון שקלים וזה לא יזיז להם חבר'ה תבדקו טוב טוב לפני שאתם מתחייבים להצמדה כזו לכל כך הרבה שנים לעשירים בלבד!!!
יואב | 27.10.10
11.
לפי הפרסומים מכרו כמעט את הכל !! יש לי אפשרות לראות את רייכל היום שוקל לא להגיע
היום רייכל מופיע אצלם...המטריד יותר זה מה נסגר עם החכירה של הקרקע, לפי הפרסומים הקרקע שייכת לעיריית תל אביב, ובתום החכירה (נכון עוד 80 שנה ובטוח שאני לא אהיה כאן) יצטרכו לשם יורשי עוד פעם ??? כי לפי מה שקורה היום באזור יגאל אלון/שונצינו, עיריית תל אביב פשוט מסלקת משם את החוכרים שלא יכולים לשלם את הסכום החדש ...אז למה בכלל להתחיל את כל הסיפור שגם כך לא עולה הרבה מאוד !!! ???
ירון | 27.10.10
6.
בשבוע הבא, מבצע למחזיקי כרטיס אשראי
בעוד שבועיים המבצע הלוהט של גינדי , מבצע מיוחד לאנשים שיש להם עבודה. והכל בהנחה ואוטוטו נגמר, אבל בכל זאת , צריך מבצע.. נשמע מוזר, אולי אפילו סתירה עצמית...? גינדי - לך תבין. הדבר הגרוע ביותר שגינדי עשו הוא הטיימינג. אם היו באים עם הפרוייקט לפני שנה, היום הוא כבר היה מכור ממזמן. האיחור הגורלי של השנה הזו, יגרום לנפילה שלהם. כפי שהיטיב לומר שלמה מעוז בלילה כלכלי : "אתה לא קונה שתייה בסוף המסיבה" כך בנדל"ן, לא קונים דירה כשהחגיגה נגמרת. בהצלחה לגינדי, הוא יצטרך את זה.
שמוליק  | 27.10.10
4.
דירת ה 2 ח' "הזולה" היא בטח חדר איסוף קרטונים של מתחם הביניינים !
אנשים,?? יצאתם מדעתכם לשלם מיליונים על מיליונים....ובשביל מה? פעם במאה שנה....פאחחחחחחחחחח, זה מתחם לגדל ילדים? את/אתה היית רוצה לראות את הילד שלך מעביר את ילדותו בגבול האיזור המסחרי של יצחק שדה או גדל בין פיצוציות אבן גבירולומתלבט בין חגיגת לקורונה?מה נסגר איתכם?
טל | 27.10.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת