אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מחירה של מאזדה 2 סדאן בישראל - 107 אלף שקל

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
עובדים עלינו בעיניים - מעלים את המשפחתית והקטנות עכשיו עולות עמו משפחתיו ולא נותנות תמורה
המחירים של הרכבים רק עולים פעם משפחתית היתה עולה 107 עכשיו 118 והקטנה 107 בקיצור עובדים עלינו בעיניים = משלמים עבור רכב קטן כמו משפחתי ועל משפחתי כמו מנהלים - אין כאן תמורה להשקעה. עדיף לחפש מבצעים של יצרניות אחרות או לקנות רכב משומש שנותן יותר תמורה עבור 107,000 ש"ח.
שאול | 02.11.10
6.
תגובה ל-3, ובכלל שווה להכנס לעשות סדר...
מבצעי המכירות לא משפיעים על שויי ערך למס שנקבע ע"פ מחירון הרכב במשרד התחבורה, כמו כן שווי ערך למס לא מושפע מנפילת ערך הרכב במהלך 3 השנים אלא נשאר קבוע לפי 2.5 אחוז ממחירון רכב חדש. אני מציע לכל המתלבטים לבדוק מה הקלימוטראז' השנתי שלהם, ולבחון קנית מכונית משומשת, יש המון הצעות מעניינות וזולות, ובעיקר הרבה יותר טובות מהפחנועים החדשים שמוצעים בשביל לחסוך בעלות הליסינג.
גיא | 01.11.10
3.
אפשר לקנות vag איכותי בזול יותר, למשל סיאט לאון עולה ככה עכשיו...
אז מי שקונה כזה פרטי פראייר ברמה עולמית. אוטו קטן --וגרוע-- עם בגאז' גדול, במחיר של אוטו גדול אמיתי. אבל זה די ברור שהמחיר לפרטי כזה גבוהה כדי שיהיה אפשר לתת לחברות הליסינג בהנחה גדולה וככה הם ירוויחו יותר כשימכרו את הרכב אחרי שלוש שנים, כי לוי יצחק גם לא עולה על ה"גאונות" הזאת ומשאיר את המחירון גבוהה בהתאם למחיר הרכב. זה כמו שימכרו טאטא ב200 אלף אז אחרי שנה המחירון שלה יהיה 180 אלף, אפילו שאף אחד לא ישלם גם 50 אלף. טוב שיש את יד2.
 | 01.11.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת