אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

חשיפת "כלכליסט" - תקציב לשכת אולמרט: 7 מיליון שקל לאבטחה, ציוד משרדי, ארנונה ושכר דירה

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
לא הבנתי....
"הוצאות המשרד של ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט עמדו ב־2009 על 422 אלף שקל. בתקציב המדינה סעיף זה נקרא "החזר הוצאות תפעוליות" ללא פירוט. "כלכליסט" חושף את הרכב ההוצאות של לשכת אולמרט: ב־2009 הוציא אולמרט כ־2 מיליון ו־43 אלף שקל מתוך תקציב של 3.3 מיליון שקל שהוקצב לו." מה? כמה הוא הוציא ב-2009 עבור הוצאות הלשכה?! 422 אלף או 2,043,000 ?! כי ממה שאני מצליח להבין "הוצאות המשרד של ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט" ו- "הרכב ההוצאות של לשכת אולמרט" אמורים לייצג את אותם מספרים...לא? קיצר, יש לי אבחון מאושר על add והארכת זמן, מודה על ההבנה..
מבולבל | 02.11.10
5.
מחזק את 4 אנחנו פשוט עם כל כך פרייר שכל מנקה רחובות שהולך לפוליטיקה ....
חיי על חשבונינו ועוד מבקש ,ומקבל עוד ,ויותר מזה . פשוט מוצאי את החשק מהמדינה הזאת ...... כול יום כול שעה יש עוד חשיפה בטלויזה על בזבזנות של כספי ציבור שהולכים לפח (לפוליטיקאים ) אם היה אפשר לפטר אותם אף אחד לא היה נישאר מכל הפוליטיקאים ...........
האזרח | 02.11.10
3.
לאנשים אין מה לאכול !אלו סכומים הזויים ולא קשורים למציאות הקיימת במדינה !
על עטים, עפרונות ושאר ציוד משרדי הוציא אולמרט, הידוע בחיבתו לעטים יוקרתיים, כ־5,531 שקל... איך מאשרים דבר כזה ?!?!? זו סכום הזוי לגמרי ... מה ?הוא לא יכול לכתוב בעט פיילוט שעולה 7 ש"ח ?? למה הפזרנות הזו ? מושחתים !נמאסתם !
 | 02.11.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת