אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שחקן חדש בפלורנטין: העירייה מחפשת קרקעות פנויות בשכונה ב-150 מיליון שקל

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
למה מפלים לרעה את הצפון הישן?
מדוע שלא יעשו פארק גם בצפון הישן? אמנם יש את פארק הירקון אולם הוא לא ממוקם בתוך השטח הבנוי. השטח שנמכר ברמז הולך להעמיס עוד יותר על אזור הצפון הישן וראוי שלכל הפחות חלק מהכסף ינותב לשימוש האזור ממנו התקבל הכסף. ואם לא פארק אז לכל הפחות חניון תת קרקעי, למשל מתחת לרחבה של אחד מבתי הספר. צריך גם להקים מתנ"ס ראוי. גם לתושבי הצפון הישן מגיע לקבל שירות וזה לא בסדר שרק לוקחים מאיתנו כסף אבל לא יודעים לתת.
תל אביבי | 11.11.10
6.
האם התגמולים ממכירת המגרש רמז-ארלוזרוב לא נועדו לשיפוץ שוק הכרמל???
כבר מספר שנים אומרים שרוצים לשפץ את שוק הכרמל ולהופכו לשוק תיירותי ושוקק כמו השוק בברצלונה(לה בוקרייה)?? מה נעשה?האם היה מדובר רק על ספין תקשורתי ?הרי האזור הינו מוחמץ ברמות שלא ניתן להבין?על קרקע מאוד יקרה הפונה לפארק,טיילת וים!!! על חניון הכרמלית ניתן להרים בית מלון יוקרתי כמו דיווידאינטרקונטיננטל,ואת כל החנויות ברחוב הכרמל מיצחק אלחנן ניתן להפוך לחנויות בוטיק מיוחדות,קצת מעוף ויוזמה לא תזיק??
תל אביבי | 11.11.10
3.
יש לי רעיון "ענק" בשביל עיריית ת"א, תקנו בניינים ותהפכו אותם לגינות ציבוריות ויפה שנה קודם!
יש רחובות בפלורנטין ושכונות דומות שחונקים את הבא בתוכם, הרעיון הפשוט שהיה לי פעם הוא ל"הוריד" בניין כל 50 מטר ולהפוך את השטח לגינה קטנה ומטריפה שתהווה ריקה ירוקה ברחוב וכך לאנשים ההולכים בו יהיה איפה לקחת נשימה !
הגנן מאקוסטה מחשי | 10.11.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת