אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

יו"ר קבוצת דלק: "הפגיעה של ששינסקי בתמר לא תאפשר את המשך הפיתוח"

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
חלומות באספמיה
כולם כותבים- וכל הקנאים צצו לפתע בדרישה לקבל חלק מהנתח בטענת שייכות למדינה-יופי -מה עשית עבור זה-ים המלח שלך,כור שלך ,חברת חשמל שלך-מכרות תמנע שלך-תגידו אתם נורמלים?גם הוועדה הזו גורמת לכם לחלום באספמיה-מי הם שיבלבלו חוקי יסוד קיימים רק בכדי לזכות באהדה ואולי ירוצו גם לבחירות העתידיות-ובכן לכל החולמים שום דבר לא ייצא מזה ואם כבר ידונו בשינוי המצב אולי ייזכו בעוד כמה סנטים ולך הכותב לא ייצא מזה שום דבר-תמשיך ללכת למילואים -תקרע את ה-ת בשעות נוספות ואם הצלחת ללמוד משהו בחיים-אולי תשיג משהו תוספת לחייך וזה שהיה- הוא שיהיה ולך תחפש לך אובייקט אחר ממנו אולי תשיג משהו-אולי חלום השקעה בפיס-ואל תשכח לדרוש מהם לתקן את התנאים ושיגלגלו את הכדורים לאט יותר אולי יהיו לטובתך. חלומות נעימים= ד"ש לשישינסקי
המגיב | 12.11.10
14.
מסע הפחדות
כל המתנגדים להעלאת המס על רווחי חברות בדלק בקידוחי הגאז מול חופי המדינה- נוקטים באיומים על האזרחים,ובהפחדות-כאשר בכל העולם משלמים מס גבוה על הרווחים הללו, ולא מותירים את כל הרווח בידי החברות. גם שרי הממשלה המצטרפים כלוביסטים לחברות הדלק- משתתפים במסע ההפחדות הזה- שכל משמעותו- רווחים מופרזים של חברות הדלק- מול רצון העם לנכס לו את הרווחים המגיעימ לו. בשאר מחצבי עם ישראל נהגה המדינה באותה צורה של נתינה בזיל הזול- במחירים שאינם מקובלים בשום מקום בעולם, חוץ מאשר במישטרים המושחתים ביותר-והמבין יבין.
יאיר כרמין | 11.11.10
12.
גם עם יותר מיסים הם עדיין מרוויחים סומי עתק ! אז שלא יעבדו עליכם.
הם לא יוותרו על מאגרי הגז, גם אם תנסו לדחוף אותם משם, וגם אם תעלו את המיסוי עוד יותר ! במזרח התיכון נהוג להתמקח וזה מה שהם עושים - מייללים "לי זה עולה יותר", ו"תחזיקו אותי". אל תאמינו להם לרגע, הם עדיין מרוויחים מיליארדים רבים על חשבון אוצרות הטבע ששייכים דה-פקטו לכלל הציבור הישראלי.
יללות הקוזק הנעשק | 11.11.10
8.
זה לא "תחי מדינת ישראל" אלא בושה וחרפה לישראל!
פשוט הלאמה!משנים את החוקים באמצע משחק.מדינה מאד משונה-לוקחת מיסוי ענק מהגבוהים בעולם בכל תחום ןעושקת עתה את המשקיעים הקטנים!מהיכן החוצפה הרשעות והאיוולת הזו מגיעה?הרי הרעת התנאים פוגעת בנו -באזרחים הפשוטים החוסכים בקרנות ובתוכניות חיסכון ובתעודות השתתפות בקידוחים!הפגיעה היא לא רק בתשובה ובאמריקאים -אלא בנו! זוהי גניבה ועושק ! לבטל מיידית את ההצעה החוצפנית הזו .תציעו חוקים עתידיים על קידוחים חדשים שעדיין לא נחפרו - מאד מעניין מי יבוא לקדוח עם 85% מס על הצלחה ?!-פקידים חסרי ניסיון עיסקי שלא מבינים כלום בעסקים ובנטילת סיכון .אני רק מקווה שהכל יבוטל לפני תביעות משפטיות במיליארדים בארץ ובעולם. זה לא "תחי מדינת ישראל" אלא בושה וחרפה לישראל!
סמי | 11.11.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת