אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

דו"ח טכנולוגי: מי ישמור על הילדים?

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
ניפוץ מיתוס
"עו"ד יהונתן קלינגר: האתר יוצר מאגר מידע אלטרנטיבי לזה של הרשויות, ואינו מאפשר לפדופיל להשתלב בקהילה אחרי שריצה את עונשו, גם אם שוקם." לידיעתכם, בתור מי שקראו מאות גזרי דין של פדופילים ושל 'סתם' מתעללים מינית בקטינים: אפשר לספור על כף יד אחת את מס' הפדופילים שמוכנים לעבור איזשהו סוג של טיפול. כל עוד המדינה לא מחייבת אותם לעבור טיפול, כל נושא ה'שיקום' הוא בדיחה עגומה.
"תנו לגדול בשקט" | 27.11.10
3.
הרשת מלאה במגזינים לא אובייקטיביים
והקוראים שלהם בד"כ הם אלו שכבר שוכנעו, ו"סוכני אויב". הצרה היא שגם עיתוני דפוס מהסוג הישן כבר לא נוטים לאובייקטיביות... למשל: עתון הארץ - לא צריך לפרט. העתון של המדינה נגד הממשלה והעומד בראשה לא משנה מה העובדות. בארה"ב העיתונות הממוסדת התגייסה למען בחירתו של אובמה בעוד פוקס תומכים באופן בוטה בצד השני. אני, תמים שכמותי, רוצה עמודי חדשות המדווחים על אירועים בעלי חשיבות ציבורית ללא הטייה וללא משוא פנים. ואת הדעות ישמרו לעמודי הדעות וגם שם יתנו משקל זהה לדעות משני צידי המתרס.
אלון | 15.11.10
2.
4chan עולה אצלי כמו שצריך
טוב אולי ל"מאגר הפדופילים האלטרנטיבי" יש הרבה מגרעות אבל זה עדיין יותר טוב מהלא כלום שהממשלה מספקת. חוץ מזה הרבה ויג'ילנטים (אין תרגום של מילה בודדת לvigilante עפ"י מילון מורפיקס) התחילו בקטן ורגל שמאל. רובם נהיים בסוף גיבורי על. אולי הפעם מישהו יקח את החוק לידים בצורה שגם תצליח לטובת כולנו. " קח את זה מכאן, טום קלנסי." חחח הרגת אותי. היה משהו שטיפונת מזכיר את זה metal gear solid peace walker אבל אני בספק הפעם שזה יערב את הCIA, רובוטים ענקיים וברית המועצות. GG
חרדי נגד אינטל | 15.11.10
1.
גאוני
באייטם הראשון: מציג 2 דעות מנוגדות לגבי המלחמה בפדופיליה באייטם השני: "אז אולי בכל זאת יש עתיד למגזינים - אם הם יפסיקו לנסות להיות אובייקטיביים. אחרי הכל, כשמדווחים על פדופיליה, לא מעלים לשידור פדופיל כדי שייתן את הצד השני של התמונה." סחתיין, גורביץ' התחיל לסתור את עצמו במרווחים הולכים וקטנים.... :)
גבי | 15.11.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת