אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בדיקת "כלכליסט": המהפכה לא משודרת בגוגל TV

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
5, לבוקסי תהייה אותה בעייה בדיוק, אתרים יחסמו גישה מהמכשיר
מבחינת בעלי התוכן, קופסאות כמו GoogeTV, Apple TV, או בוקסי אינן נחשבות כמחשב אלא כאביזר גישה לתוכן מהטלוויזיה. זאת למרות שהקופסאות האלה הן מחשב לכל דבר. לכן, מבחינת בעלי התוכן, תכנים שמיועדים לצריכה ממחשב לא יהיו נגישים לקופסאות כאלה. יצרני הקופסאות צריכים לכן לדאוג לקבל אישור להצגת תוכן אפילו אם התוכן נגיש ללא תשלום דרך מחשב. בוקסי אפילו במצב יותר עדין כי אין להם עדיין תמיכה בנטפליקס וב- Hulu Plus (השרותים המובילים בארה"ב לסטרימינג בתשלום של סרטים ותכוניות טלוויזיה).
יוסי | 23.11.10
4.
חברות המדיה האמריקאיות באופן
מסורתי מעדיפים את אפל, אני לא אתפלא אם אפל לא שמו רגליים לגוגל עם ספקיות התוכן. ספקיות התוכן חייבות ללמוד שהמודל של צפייה בשעות מסויימות בשידור טלויזיוני שהוקלט מראש עומד להסתיים (ישאר כנראה רק בריאלטי ובשידורים ישירים/חדשות) כל היתר יעדיפו לצפות במה שהם רוצים ומתי שנוח להם.
משה | 23.11.10
2.
לא חשוב מכוער, לא חשוב מגושם - it is all about content
אלה הנתונים מכל המיזמים עד היום, ובכל זאת יש מי שמתעקש לא להבין. אנשים מסוגלים להסתדר אפילו עם המימשק הנוכחי של הוט VOD (שמזכיר DOS של שנות השמונים), אבל רוצים לראות את התוכן ה"נכון" והעכשווי. וזו גם הסיבה (כמעט היחידה) שגוגל TV מעניין בכלל - כי כנראה רק חברה בגודל שלהם תצליח לסגור את עסקאות התוכן החשובות. מצד שני, דווקא הגודל שלהם מפחיד את חברות המדיה, וגם בזה יש הגיון. אז מה יקרה? אין לי מושג, תתישבו על הספה, תפתחו טלויזיה ונראה מה יקרה.
כי האדם שבתוכן ינצח ולא איזה מימשק טפשי | 22.11.10
1.
סוני (והשלט רחוק שלהם) חיים בסרט "חזרה לעתיד":
- הם תקועים עמוק עמוק בשנות ה-80: מה זה כל הכפתורים מהפלסטיק האלה? זה מזכיר לי: א. את הסינקלייר ספקטרום וחיקוייו; ב. תרגומון; ג. מקלדת של כספומט; ד. שלט רחוק של טיל פרוד סובייטי (כמו זילזאל, רק פרימיטיבי יותר). - הכל משנות השמונים, כמובן. משום-מה, זה לא מזכיר בכלל מוצרים של סוני משנות השמונים... מה זה החרטה הזה? זו בדיחה, נכון? לא יכול להיות שבתחילת העשור השני של המאה ה-21 מישהו יוציא מוצר עם הנדסת אנוש כל-כך גרועה? האם זה המייטב שסוני יכולה להציע? אם זה הם רוצים לנצח? א ושאלת השאלות: איך גוגל הסכימו לכזה דבר? תאמינו לי, עדיף כבר לתכנת זילזאלים מאשר להתעסק עם הדבר הזה.
דרום לבנון | 22.11.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת