אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

האיש שיודע איפה אתם נמצאים עכשיו

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
ל-7,9, ו 10 תודה על התגובות.
7- אוקיי, ומה היתרון בהתקנת הרכיב הזה על התקנת רכיב GPS? מבחינה פונקציונלית (של זיהוי מיקום) למשתמש זה הרי פחות יעיל מGPS (לפחות בארץ) כיון שברוב המקומות אין WIFI. ומדוע הוא טוב יותר מאיכון של הפלאפון תוך הצלבת נתונים מ 3 אנטנות סלולריות כפי שנעשה היום? (אולי הוא זול יותר?) 9- למה זה טוב לחברות שידחפו לנו את טכנולוגית העיקוב- אני מבין. השאלה היא כיצד ישכנעו אותנו הצרכנים ומה עלי לעשות כדי למנוע זאת. 10- קראתי, אך מצטער, כנראה שהבנת הנקרא שלי לוקה בחסר. אני רק הבנתי את היתרון שיש לשוק העסקי ולמה זה כדאי להם לדחוף אותה לנו.
לא טכנולוג | 24.11.10
12.
אפשר ב300 ש"ח לרכוש 3 ראוטרים אלחוטיים, ולהחליף ביניהם כל יומיים...
אפשר להחליף בין חברים כל שבוע, רצוי מעיר אחרת. הSSID ישתנה, וכל המודל שלהם נפל. הכל בהומור, הפרטיות מתה. ברגע שיש מידע, יש מי שאוסף, אז חוזרים לדפוס הפעולה של סבותינו, כשיש קוזאק לא מתנגדים, משתדלים להנות מהרגע, אם מתנגדים זה לא ייגמר טוב.
הפרנואיד | 23.11.10
9.
למגיב 1 - זה לא בשביל משתמשים פרטיים
הכסף הגדול נמצא אצל חברות הפרסום. יש הון עתק בתחום של פרסום ממוקד, ואם יודעים שאתה מרבה לבלות בבתי קפה או בקניונים, או בעיר מסוימת, או באיזור מסוים, יכולות חברות הפרסום למקד עבור לקוחותיהן את הפרסומות. יתרה מכך - חברה שרוצה לפתוח סניף חדש תוכל לדעת היכן נמצא שוק הלקוחות הפוטנציאלי הגדול ביותר שלה.
שונא פרסומות | 23.11.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת