אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

איך הפכה אשקלון לשם הכי חם בשוק הנדל"ן?

44 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

44.
לכל המלעיזים
יש רכבת ישירה ויש רכבת פרברית. מי שנוסע מחיפה לת"א ברכבת עושה זאת בפחות משעה ולא עוצר בדרך בבית יהושוע וגם לא בחדרה מערב. אותו דבר - מי שנוסע מאשקלון ואשדוד לת"א לא צריך לעצור ביבנה ראשון מערב וחולון. רכבת שנוסעת 120 קמ"ש גומעת את המרחק בין אשקלון לת"א ב25 דקות + 3 דקות עצירה באשדוד. וזה מה שיקרה עוד שנתיים. ותראו שעוד 10 שנים הרכבות יסעו 160 והמרחק יתקצר עוד יותר.
אביזו | 01.12.10
39.
מחכה נואשות שיקימו פארק הייטק באשקלון ( אשקלוני לשעבר)
מתי כבר יבינו שחייב לבנות פארק היי-טק ליד הרכבת באשקלון - אני מקווה שהיא תהפוך להיות כמו העיר רחובות , הרבה בנייני היי-טק ובגלל זה יגיעו הרבה צעירים ואנשים משכילים יגיעו לעיר: תעסוקה , דיור , בילויים עיר כמו רחובות רק עם ים - חלום מתוק שלי ( הלואי) יפתחו גם עסקים כמו מסעדות ופאבים באזור יאלה בני וקנין - תקדם את העיניין - אשמח לחזור לעיר !!! אפשר בקלות לקנות דירה ולגדל משפחה אחלה עיר - פוטנציאל ענק
אשקלוני לשעבר | 30.11.10
35.
לא יגידו חצי שעה, 28 דקות. רק שכחו לציין שזה (1) או אם אתה נוהג 150 קמ"ש
(2) יש לך מטוס פרטי והמראת מעל גג הבית שלך כי גם בנתב"ג יש עיכובים (3) או שאתה נוסע לבד על כביש שכולו בנוי רק בעבורך במהירות מופרזת שמצריכה 3 ניידות שילוו אותך מאחור במרדף עד שערי העיר הדרומית. תעשו לי טובה 28 דקות עאלק. אין כזה דבר.
אשקלונה | 30.11.10
34.
אשדוד ואשקלון אותו זמן נסיעה/אותו מרחק מתל אביב ??? על מי אתם עובדים ??
חשבתי לעבור לגור באשקלון, כי אני עובד ברחובות. אמרתי "סבבה" - לא רחוק - אבל --- הפתעה --- מרחובות לאשקלון - שעה ו 10 דקות בכל כוון, בשעות שאינן שעות העומס, אבל עם תנועה. והפתעה נוספת - הנסיעה מאשדוד לשאקלון בלבד - 20 דקות בכ 80 קמ"ש. אז - שלא יעבדו עליכם. אשקלון - רחוקה מתל אביב, בטח ובטח בשעות העומס. ויש מרחק לא קשן מאשדוד לשאקלון.
 | 29.11.10
33.
סטאז'רית לשעבר בברזילי.
מגורים בקו ראשון לים זה חלום שהתגשם לי בקלות באשקלון. נסיעה מאשקלון לת"א לקחה לי כ 45 דקות, לא בשעות העומס כמובן. וכשעה בלחץ.. גרתי ברחוב השייטת (למי שמכיר) עם בריכה וחדר כושר בבניין, עם שומר קבוע ב 2300 ש"ח (והדיירים אמרו ששוחטים אותי בשכ"ד..) , ללא פקקים, קניות במחירים מצחיקים וכו.. אז נכון שלא היתה לי בעיית תעסוקה.. אך בלי קשר , זו עיר מדהימה לטעמי. כשאחזור להתגורר בישראל זו בהחלט תהיה אחת העדפות הראשונות שלי.
מיה | 29.11.10
32.
דיי ילדים תפסיקו ,אתם צריכים ללכת לישון,אמא תקרא לכם סיפור.
מעניין לדעת האם ישנו מגיב אחד מעל 21,כולם ילדים צעירים שעדיין מדברים על F16 וקוברות,אפצי וכו.... ילדים שעדיין ממלצרים בתל אביב. לגביי המבוגרים שיש להם משהו בקודקוד, תדעו שאשקלון לא ברמה נמוכה מבחינת תעסוקה לפי הנתוני לשכת התעסוקה ביחס לשאר הארץ,לכן הכותרת צריכה להיות הפוכה,קרי-מתל אביב לאשקלון רק * דקות . תכניסו לכם טוב טוב לראש אשקלון בעוד עשור היעד החם בארץ.. עוד תווכחו ותראו.(בייחוד המגיבים הצעירים שדרך אגב 90% מהם כלל לא גדלו בתל אביב אלא פליטים משאר הארץ).
מעל 21 | 29.11.10
28.
jחינוך ופנאי
בנוסף לסילוף של זמן הנסיעה מערכת החינוך באיזור לא מתקרבת למה שקורה במרכז ובשרון שלא לדבר על מרכזי בילו כמו הצגות קונצרטים או אירועים אמנותיים שונים שאין בכלל באיזור אשקלון אוכלוסיה אדישה מקימים לה תחנת כח פחמית נוספת ואין הפגנות ואין כלום ראו מה קרה בחוף הכרמל העיפו אית מיזם הגז עוד לפני שהחל התכנון ושכחתי כמעט שרותי בריאות ובית חולים מדהימים ימשכו המון זוגות צעירים אבל בטח לא מהמרכז
יאיר | 29.11.10
20.
קצת עובדות ומסקנות בצידן
אשקלון לא בנויה כעיר אלא ככפר ענק. הרבה בתים חד קומתיים. מאט תושבים על שטח גדול ההתניידויות בעיר מחייבת רכב פרטי. תחבורה עירונית לא יעילה במבנה עיר כזה. כביש 4 רחוק מהעיר. מסילת רכבת אשקלון מגיעה דרך אשדוד לרחובות.. חסר החיבור בן יבנה לאשדוד. זמן נסיעה ברכבת כמו באוטובוס תלוי בכמות התחנות. לכן זמן הנסיעה ברכבת לתל אביב יהיה ארוך בכל מקרה. הפתרון לנתק את אשקלון מתלות בתל אביב ולהפוך אותה לעיר מחוז בציר אשקלון באר שבע לבנות לאורך החוף סיטי בסגנון רחוב הירקון בין יהודה שבתל אביב עם מלונות ובידור
מוריצי | 29.11.10
18.
סיפור מצוץ מהאצבע אין קשר למציאות.
הרכבת מאשקלון לתל אביב שלא דרך לוד תופעל רק בשנת 2013 אם בכלל. גם אם תסע בעתיד לוט בערפל זמן הנסיעה יעמוד על 45 דקות לכול הפחות עד התחנה הדרומית בתל אביב ליד התחנה המרכזית.זמן הנסיעה שיהיה עד ארלוזרוב יעמוד על יותר מ50 דקות. אז שלא ימכרו לכם לוקשיין. וגם זה עד הקסאם הבא חס וחלילה.
הגולם מאפרידר | 29.11.10
15.
בכלל לא הזוי
הנסיעה כיום מאשקלון לתל אביב - שעה ו 6 דקות במידה ורחובות ולוד "יחתכו" מהקו החדש - הנסיעה תארך בין 26 ל 35 דקות (בכל מקרה פחות משעה) אשקלון פתרון טוב לבעלי הכנסות מעל לממוצע שמקום עבודתם במרכז ומעונינים לשפר משמעותית את רמת החיים כאשר דיור על כל גווניו עדיין ברי השגה.
אורי | 29.11.10
7.
כשבקו אווירי העיר נמצאת 50 קילומטר מת"א אז צריך לדבר על 15 דקות גג
שיבנו רכבת מהירה ותראו איך הדרום והצפון מתמלא באזרחים עמידים שירימו את הפריפריה. עובדים בת"א וחוזרים לוילה צמודת קרקע זולה בדרום באותו הזמן של פקק בתוך ת"א. אין שום בעיה לשכור חברה סינית שיודעת לבנות רכבות מהסוג המהיר בתוך זמן קצר ביותר. צריך רק לדעת לאן להפנות את המשאבים, או לפרזיטים או לאזרחים העובדים.
a | 29.11.10
4.
אם הרכבת היתה מתפקדת אז אולי
להגיע לתחנה יהיה אפשר בוודאי רק עם הרכב הפרטי כי אין תחבורה ציבורית תומכת שמגיעה בזמן ובתדירות סבירה.. אם יהיה לך מקום לשבת בקרון או לעמוד בלי שמישהו ינשוף לך בפנים זה יהיה נס. אם לא יהיה עיכובים/ ביטולים/ איחורים/ עצירות לא מוסברות ואם הרכבת תנוע במהירות שמעל 30 קמש אולי יהיה סיכוי אי פעם להגיע לתל אביב. אחר כך כמובן שצריך לקחת מונית להגיע למחוז חפצך מאותן סיבות שמניתי מעל
 | 29.11.10
2.
איך בדיוק 28 דקות מת"א ?
במקרה הטוב בשעות השיא : שעה וחמישים דקות . מספיק עם הפנטזיות של חצי שעה מת"א. זה קורה רק ב 3 וחצי בלילה מאיילון לכניסה לאשקלון ב 120 קמ"ש קבוע. אם אתם יוצאים ממרכז ת"א ,תוסיפו עוד 10 דקות כדי להגיע לאיילון ומהכניסה לאשקלון -אל הבית - עוד 10 דקות בהנחה שהרמזורים לא היו נגדי . בקיצור : ת"א - אשקלון החל מ 50 דקות ב3 וחצי לפנות בבוקר ועל 120 קמ"ש...
ששי כהן | 29.11.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת