אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

תושבים ערבים מנעו כניסה לנכסים בסיור עמידר ביפו

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

18.
גזענות לא במדינתנו אדון ר.ב מהדרום
אכן מדינה שעושקת,גוזלת,עוכרת יושביה /אזרחיה מקבלי ההחלטות צריכים ללמוד לקבל החלטה ולהוריד את האגו הנפוח שלהםו לתת לאנשים/אזרחים לחיות בכבוד ..אני מבינה שפושע שגונב /עושק עומד לדין !,ומה עם פשעיי הבכירים? ולך אדון ר.ב מהדרום מה זה שימך המלא? על איה עץ אתה מדבר?איזה אדמה לא לכם?תגיד אתה מבין מה שאתה אומר?לא הה ?. עכשיו אני אסביר לך ,נכון עץ = מקבלי החלטות. אדמה לא לכם=כסף נכסים שגוזלים מקבלי ההחלטות מהאזרחים ועכשיו תחבר ביחד או שגם בחשבון אתה לא מבין? אני אעזור לך התשובה היא מה שתקבל זה בדיוק כמו שאמרת עצים טפילים, שלמרות שהאדמה לא מתאימה להם מתעקשים להשאר ולמרר את החיים של מי שכן האדמה שלו.
ליאת זוהר  | 25.12.10
17.
ואיפה כל יפי הנפש שמתנגדים לבניה יהודית ביפו?
מגיע לכם שכנים ערבים כאלה. מחר הם ידקרו אתכם במריבה על החניה או על איזו שטות אחרת. יהודים שבאו לגור ביפו ומצפים להיסתחבק עם הערבים. הישמרו לנפשכם. עצה ממי שגדל ביפו משנות השישים ושיחק כדורגל עם הערבים האלה כשהיינו ילדים.
משה | 01.12.10
16.
כל הכבוד לאוכלוסיה ערבית ביפו
שהצליחה להתארגן כ-150 איש רובם ילידי יפו שרוצים לקנות את הנכסים במחירים הוגנים.מה רע בזה.מדינה חפצה חיים לא תוכל להתקיים לטווך ארוך על כוחות מישטרה.אולי אפשר להפסיק לעשוק את האנשים.ולהפסיק את השוד הקרקעות ע" מדינה?מדינה עושקת את אזרחיה.
wacek placek | 30.11.10
13.
ל-12
פלשנו? ארץ ישראל יהודית כבר מעל 3500 שנה, האיסלאם קיים רק כ-1400 שנה, ז"א שהישוב היהודי בארץ ישראל היה קיים יותר מ-2000 שנה לפני שהאיסלאם חשב להוולד. אדם לא יכול לפלוש לביתו הוא, אבל רשאי הוא לגרש את מי שכן פלש, קרי, הערבים. למרות זאת, בשנת 1948 הסכמנו לחלוק איתכם את אדמתינו ואני בטוח, שאם הייתם שכנים טובים ואזרחים תורמים במדינת ישראל, הייתם יכולים לחיות פה בשקט וברוגע, לשמור על דתכם וחגיכם ולחיות כאזרחים שווים (ע"ע דרוזים). במקום זאת החלטתם לנסות לגרש אותנו מפה באלימות, ניסיון שעדיין מתקיים. מה קיבלתם בתמורה? כלום! הישוב היהודי בארץ ישראל גדל, צמח והתחזק ואתם נובלים מאחור. קח עץ ושתול אותו באדמה שאינה מתאימה לו. מה יקרה לעץ? ינבול. קח עץ אחר שכן מתאים לאותה אדמה. העץ יפרח וילבלב. אתם נובלים פה. אדמה זו אינה שלכם ואינה מתאימה לכם. אנחנו פורחים ומלבלבים פה למרות שיש עצים טפילים, שלמרות שהאדמה לא מתאימה לו, מתעקש להשאר ולמרר את החיים של מי שכן האדמה שלו.
ר.ב | 30.11.10
8.
כל הסיפור הזה נסוב סביב כסף וזהו
אם מישהו חושב שהסיבה לבאלגן ביפו היא לאומנות או השקפות פוליטיות שיחשוב שנית, כל הסיפור ביפו זה כסף, כסף ועוד כסף. בשוליים יש גורמים לאומניים שמנסים לרכוב על האירועים כאלו ולנפח אותם אבל התושבים מסביב לבתים האלו רוצים את הבתים לעצמם מסיבות אישיות וזה כל הסיפור. ערכים הולכים לישון כשיש הרבה כסף בסיפור
שי | 30.11.10
7.
תתעוררו זוהי ארץ ישראל ולא מדינה ערבית
יפו זו ת"א ות"א זו יפו.הגיעה הזמן לעשות סדר.חייבים לפתח את האזורים החלשים או להרוס אותם ולבנות מחדש עלמנת לעצור את האלימות והפשע.לברוני הסמים הגטאות של ערבים ביפו זה גן עדן,הם שולטים עליהם ביד רמה,בינתיים עוד רכב נגנב ועוד דירה נפרצת בעוד בעליה ישנים בתוכה עם תינוקם הקטן,והמשטרה כהרגלה לא עושה דבר.
liorman | 30.11.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת