אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

היסטוריה בברצלונה: חתמה על חסות ראשית עם ממשלת קטאר

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
כל הכבוד ל-11.. נ.ב משעשע אבל זה נכון שהכלכלה של 200 מיליון ערבים לא מתחרה
בכלכלה של 5.5 מיליון יהודים. זה נכון שקאטר מארחת את המנודיאל (אז מה אם הטמפרטורות מגיעות ל-52 מעלות? עם סופות חול, אבק ועוד איסורים דתיים ע"פ חוק..) אבל הפלשתינאים בקרוב יארחו את האולמפידה לזריקת אבנים, לאחר שספורט זה נבחר לספורט לאומי ע"י הרשות הפלשתינאית לענייני שחיתות וחירטוטים.
ירון | 11.12.10
11.
לערבי מ 6 -כנס בבקשה
ראשית אני לא מקנא - מאחל גם לקאטרים וגם לברצלונה הצלחה . שנית ,במקומך הייתי מוטרד איך יתכן שבלי ההכנסות מנפט ,ישראל הקטנה מייצרת הכנסות שוות ערך ל 200 מיליון ערבים. מעניין ? מקנא ? ועוד נקודה למחשבה - שמת לב שאף אחד לא רוצה להגר למדינה ערבית .מהגרים לישראל,לארצות הברית ,לאירופה ,לקנדה .- אבל לא למדינה ערבית .- מקנא ? תשאל את השאלות הנכונות - אולי אז תבין שהשכל הוא העיקר לא הכסף . אגב ,שמת לב לתגליות הגז בישראל - לידיעתך מתחת לגז יש נפט ,תמיד .וכנראה בכמויות גדולות . כך שיתכן שגם בתחום זה תתחיל לקנא בישראלים ? רוצה טישו לדמעות ?
אלבטרוס | 11.12.10
9.
אין דבר פסול בכך
ברצלונה נמצאת בחובות ענק,שהיא חייבת לכסות כדי להיערך ליום הדין (שלא בטוח שיקרה) של הפייר פליי הפיננסי וכדי להישאר בצמרת המועדונים. הבעיה היחידה כפי שאני רואה אותה היא התיוגים הלא רלוונטיים שהודבקו לברצלונה כמטפחת כישרונות צעירים ובעלת היגיון פיננסי שפוי. שני דברים שאין להם דבר עם המציאות ,אבל אוהדי הקבוצה והתקשורת המרעיפה עליה חיבה נוטים לשרטט לה, אל מול הדימוי הכוחני של ריאל כקונגלומט הקונה כל דבר שזז ומונע על ידי בצע כסף,ובכן היום זה צריך להשתנות. ועוד דבר קטן,איזה כסף שיש לחליפים האלה כסף בלתי נגמר מהנפט שהם יכולים לזרוק על שטויות כמו מונדיאל ולהתעלם מכל הבעיות מבית.
גיא | 10.12.10
6.
תמשיכו לקנא כולכם
הייתם מתים להיות במקום הקטארים לארח את המונדיאל ושבעלות קבוצה גדולה באנגליה תהיה שלכם ... או ששם חברה גדולה שלכם תתנוצץ על החולצות של ארסנל או על האצדטיון שלהם .. או שיהיה לכם את הנפט שיש להם אתם עשיתם חגיגה מקבוצה שסימה במקום אחרון בליגת האלופות עם 5 נקודות מ 24. תמשיכו לקנא
ערבי | 10.12.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת