אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אחרי 5 שנים בתפקיד - עדי כהן פורש מסלקום

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

18.
איך IDBפיספסו מנכל מעולה בסלקום-היו צריכים להבטייח לו את הכהונה אחרי עמוס שפירא
פיספסו פיספסו היו צריכים בIDBלמנות את עדי כהן למשנה למנכל- עם הבטחה מפורשת להיות מחליפו של עמוס שפירא-כנראה לא היו מעוניינים לתת את המינוי הזה עדי ראוי למנכל סלקום הוא בענינים-מכיר את המטארייה-מעודכן-מוכשר-כריזמטי-דוחף-עדי ימצא את מקומו הטבעי כמנכל חברת ענק או כאיש עסקים- סלקום הפסידו מנכל מעולה----משפחת כהן הרוויחה אבא נפלא.עד התפקיד הבא...
חבר משופרסל | 13.12.10
16.
עדי בהצלחה!!!
כמי שעבד בעבר בסלקום נורא חבל שאינם יודעים לשמור על אנשיה הטובים ואני יודע זאת מקרוב כמצטיין בחברת סלקום. אני עוקב אחרי עדי בשנים האחרונות מדובר באדם מבריק משכמו ומעלה שימצא את מקומו בעמדה גבוהה יותר ממה שעשה כהמשך לקריירה שביצע. לא סלקום הפסידה אלא קבוצת IDB שאני מקווה שהעומד בראשה מר נוחי דנקנר ירים את הכפפה ויקדם אותו לעמוד בראש חברה בקבוצתו. בהצלחה עדי!!! שלומי סמנכ"ל שיווק .
שלומי  | 13.12.10
5.
עדי סמנ"ל שיווק
אין לי ספק שמנכ"ל החברה אומר אמת בצינו את הערך הגדול שהביא עדי לסלקום. במקביל בתקופתו השרות ללקוח סלקום ירד ועדיין ממשיך לצלול. רבותי זה שהנציג שואל את הלקוח "מה שלומך?" איננו בה במקום אמינות ומיקצועיות. רבי מנכ"ל החברה דאג ליותר אמינות ומקצועיות ולא רק ליעול המערכת שלך. אנו הלקוחות נחזיר בחזרה.
חיים | 12.12.10
2.
אם כך, הוא האשם הראשי !
עכשיו אנו יודעים מי היה אחראי לחלק הארי של השיווק האלים והחזירי של סלקום, שניצלו כל פירצה אפשרית כדי לרמות את לקוחותיהם ולהכניסם למלכודות של התחייבויות ותשלומים שאחר-כך אי אפשר לצאת מהן, למרבית עוגמת-הנפש וחוסר-האונים המייאש מול איל-הון עשיר כקורח כמו נוחי דנקנר, שכמה כסף שיש לו לא מספיק לו, והוא חייב להורות לחברות שבבעלותו לעשוק את לקוחותיהן ככל האפשר יותר.
קורנליה | 12.12.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת