אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בלעדי ל"כלכליסט" - מתלבשים עלינו: השרים וסגניהם יקבלו תוספת של כ-220 שקלים עבור ביגוד

24 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

23.
תוספות לשכר, תוספות לביגוד -שיא החוצפה
למה אנחנו צריכים לממן כל תוספת כזאת שלהם? בשביל מה המשכורות הגבוהות שהם מקבלים? רק לקחת, ולקחת. אני מקווה שחוסר שביעות הציבור יתבטא בבחירות. נכון שכולם מושחטים, אבל אם הם יראו שזה עולה להם במנדטים אולי הם יחשבו פעמיים לפני כל גניבה שכזאת. במצב הנוכחי ביבי רואה שהוא יכול לעשוק אותנו כי אכפת לנו רק מפוליטיקה.
סטודנטית | 25.12.10
22.
צריך להדק את הפיקוח על העלמות מס
ככל שהשחיתות גוברת בצמרת יהדקו את הפיקוח עלינו מה לעשות צריכים עוד כסףףףף תראו לקראת השנה הבאה יקימו עוד יחידות שיחפשו אצלינו כל שקל פנוי בטוח שימציאו עוד סוגי מיסים לממן את כל השחיתות אם משהו יכול להסביר לי איך חבר כנסת כשנכנס לתפקיד במצב כלכלי ממוצע יוצא אחרי קדנציה אחת עם בתים בשווי מליונים. זה בטוח לא מהמשכורת. למה אף אחד לא בודק את זה... דרך אגב....באיזה מקום אנחנו ברשימת המדינות המושחתות???
פרייר | 25.12.10
15.
לא לגיטימי
אנשי ציבור צריכים להיות שבעים, ונקייים. כדי שיהיו יצוגיים האם מישהו חושב שצריך לממן ארוחות בוקר, וסבון/שמפו/מברשות שיניים לנבחרי הציבור? בתקציב נפרד, צמוד? הנבחרים מקבלים משכורת, חודשית גבוהה. לשם כל הדברים הללו. בשביל מה תקציב נפרד לבגדים?כדי שלא נרגיש שהמשכורות גבוהות?
לא לגיטימי | 23.12.10
13.
את החיתולים לילדים מימן הציבור..כנסו יש עוד
חיתוךים, אריזה אובססיבית של כל קשקוש תינוקות הציבור מימן, את הצעצועים המתחלפים בכל נסיעה לחו"ל הציבור מימן, את הפוטיפורים בלובי של מלונות פריז הציבור מימן, את הפאנים האין סופיים הציבור מימן...עכשיו מסתבר שגם את התחתונים והגרביים שלהם אנחנו מממנים...עד מתי!!! כבר נאמר הכל ובשתי מילים - מנהיגות חלולה.
מימון מימוני | 23.12.10
9.
לגיטימי
אני האחרון שיגיד משהו טוב על המערכת הפוליטית שלנו אבל זה דווקא נראה לי לגיטימי. אומנם לא 46 אלף שקל בשנה, אבל 2000 שקל בשנה בשביל איש ציבור שנדרש ללבוש חליפה לעבודה כל יום בשבוע זה סביר. חוץ מזה, אני בטוח שזה מקובל בעולם. ראשי מדינה צריכים להיראות יצוגים. במדינה שלנו גם ככה זה הדבר היחיד שהם מצליחים לעשות, בקושי
אלעד | 23.12.10
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת