אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ראיון "כלכליסט" - מארק פאבר: "קנו אג"ח של ארה"ב ותלו אותה על הקיר. בעוד 20 שנה היא לא תהיה שווה כלום"

21 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

21.
הגורו הגדול צורח מרוב יאוש.נכון הוא צודק לגבי האג"ח של ארה"ב מה שוויין בעוד 20 שנה.
אין ספק לגבי השאלתו של "הגאון" מהו ערכן של האג"ח של ארה"ב בעוד 20 שנה? התשובה הינה האג"ח אילו יהיו כשווי ארה"ב דהיום.ויש לציין מי יהיה אותו נשיא אמריקאי באותה העת?כאובמה?או ???
ארגמן סביון | 03.01.11
10.
הזהרו ממצליחני עבר
כמו כל אחד שהצליח במשהוא -הוא הצליח לדבריו לפני 25 שנה - הוא מחפש לחזות את אותו הדגם, עיין ערך רוביני. הוא לא באמת הסתגל לשוק היום, למרות שהוא מסביר כי השוק הזה גדול מיכולת ההבנה שלו :קיימים הרבה מאד משתנים, כמו גידול אוכלוסיה שלא היה כמותו מעולם, התפתחות הייצור במדינות העולם השני, בקצב שלא היה כמותו, כל אלה יצרו מודל חדשני של גאות ושפל. נסיון מ1987 אם מצביע על משהוא - זה על כך שהוא לא רלבנטי . כתבת שיווק טובה לד"ר.
ארנון ח | 03.01.11
5.
קזחסטן,קמבודיה ומונגוליה
אני רץ להשקיע שם.דרך-אגב האם ניתן לפרסם אפשרויות גישה לנביא.סתם כדי להתפלל איתו ביחד,או לשאול אם הוא גם יכול להמליץ על חנויות למיסגור אגחים.כדאי לסגור איתם חוזים כבר עכשו.בעצם עדיף לפתוח מפעל מיסגור בעצמי.תודה על הטיפים אדוני הנביא.
רון ב. | 03.01.11
3.
קשקוש
ציטוט: "אין בהמלצה של פאבר כדי לחדש. בראיון ל"כלכליסט" לפני שנה וחצי הוא נקט גישה דומה, אבל נדמה כי הנבואה השחורה שלו הופכת ממשית יותר מיום ליום. " לא רע! בדיחה כל כך טובה כבר מזמן לא שמעתי. עקרונית, המשפט הזה תמיד נכון. מתישהו בעתיד השוק יירד, כלומר הנבואה השחורה הופכת ממשית מיום ליום. אבל זה נכון גם למי שיטען את ההיפך. בקיצור: קשקוש.
shalom | 03.01.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת