אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

פינוי-בינוי נווה שרת יוצא לדרך

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
מפחיד , תחשבו על זה
מפחיד לחשוב שאין צורך בחתימה שלך על מנת שיזרקו אותך למספר שנים מהבית שלך לכלבים פשוט הקבלן תובע ובית משפט מאלץ אותך לחתום אז... החתימה היא אחיזת עניים שזוהי דמוקרטיה רבותי זוהי דיקטטורה לצערי בית המשפט עוזר לקבלנים לגזול את חלומינו את זכרונותנו את חיינו על מנת להתעשר " ארץ אוכלת יושביה"
לללל | 17.01.11
10.
דיירים עם עניים גדולות
לפני תוכנית פינוי בינוי דיירים חיו בשכונות מתפוררות על סף עוני, היום בא קבלן ומסכן את כל מה שיש לו יכול להיות שירוויח וזה לגיטימי מותר לו כי הוא זה שלוקח את כל הסיכונים אבל הדיירים לא חושבים על זה שסוף סוף לאחר עשרות שנים שגרו בג'יפה הם מקבלים דירה חדשה יותר גדולה מה שמעניין אותם זה מה הקבלן ירוויח וכמה אפשר לסחוט אותו ולא איכפת להם מהשכנים שבאמת מחכים כבר שהפרוייקט יצא לדרך ככה זה שאנשים יש להם עניים ענקיות יותר מהגוף שלהם וחבל כי אם לא היו כאלה המדינה הייתה פורחת וגם הקבלנים היו מרוויחים שיהיה להם לבריאות וגם הדיירים וסוף סוף היינו נפתרים מכל שכונות העוני ומחירי הדירות היו מתמתנים.
אחד שמבין עיניין | 05.01.11
9.
לחוקק חוק שיאסור תביעת קבלנים נגד אזרחים לפינוי ביתם- זו סחטנות בחסות החוק
דיירים רבים חתמו כי פחדו מתביעות הענק בהן אויימו, כמיליון שקלים, כשאין באפשרותם אפילו לממן עו"ד שייצגם, מול חברות הקבלן עתירות הממון שיכולות לשכור סוללת עו"ד, ולמשוך את המשפט, כי מה זה בשבילם הוצאות משפט של כמה מיליוני שקלים, מול אזרח פשוט, קטן וקשה יום. זה קרב אבוד מראש, משחק כוחות לא הוגן. היום אלה תושבי נווה-שרת, מחר אתה ואני. חייבים לעצור את הקבלנים ויפה שעה אחת קודם.
md1975 | 05.01.11
2.
נראה מה יהיו הטוקבקים אני הולך לקנות שם 5 דירות
ומוכן לשלם על 5 ח' 1800000 על מכירה מוקדמת אח"כ יהיה שווה 2800000 המחירים רק עולים ויעלו עוד 40% מה נראה לכם שהחברה הקבלנית הפסידה ? המחירים של היום יפצו אותם על כל השנים שלא הגיעו להסדר ויוכלו לממן גם את כל הדיירים בשידרוגים
סביון | 04.01.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת