אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לא הרפורמה בעמלות הגבירה את התחרות

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
יחסי הגומלין בין מדינת ישראל לתאגידים/בעלי ההון
רבותיי, אין זה סוד כי מדינת ישראל משרתת ותומכת בתאגידים ובבעלי ההון. מבחינה חברתית-כלכלית, אין לאזרחים ולצרכנים כול הגנה ראויה ממדינת ישראל וכיום אין על מי לסמוך. אנו הצרכנים צריכים לדאוג לעצמנו ולאינטרסים שלנו אל מול התאגידים ובעלי ההון. אחת הדרכים היא כמובן חרם צרכני מגובש ואמיתי, דרך שנייה היא - בכול סכסוך מסחרי בין תאגידים הנמצאים תחת פיקוח מדינת ישראל ו/או שמדינת ישראל העניקה להם מונופלין או קרטל, לבין הצרכן, יש לצרף להליך המשפטי את מדינת ישראל כמעוולת יחד עם אותו תאגיד נתבע. דרך נוספת אפשרית - להתארגן קבוצה של כ- 50,000 איש לפחות אשר יגישו בקשה לארה"ב או לאוסטרליה ויבקשו כי הללו יקצו להם שטח בגודל העיר ניו-יורק, שטח זה ייקרא "ניו-ישראל" וכמובן יהיה כפוף לחוקי ארה"ב או אוסטרליה. כול הבא ל"ניו-ישראל" יקבל אשרת תושבות זמנית עד לקבוע ויוכל לעבוד ולחיות שם ללא חשש. תחשבו על הדברים ברצינות, זה בנפשנו!! בברכה, שלומי
שלומי | 12.01.11
3.
מנסים ליפות את המציאות - כולם משלמים יותר והרבה
עד לפני הרפורמה כמעט אף אחד לא שילם על כרטיס אשראי אחרי הרפורמה הוסיפו לכולם דמי שימוש עכשיו כולם משלמים לבנק - "דמי מנוי" אתה רוצה או לא משלם עסקות חבילה שאף אחד לא מממש שלפני שילמנו לפי פעולה ולמה בכלל לשלם דמי מנוי? על הכסף שאנו שמים ולא מקבלים ריבית ( במקרה הטוב ריבית מצחיקה) על המינוס ששוחטים אותנו בריבית?
יוני | 11.01.11
2.
עמלות הבנקים
עמלות הבנקים לא הוזלו משמעותית , הפריירים ממשיכים לשלם בחלקם מחוסר ברירה, המפקח על הבנקים לא פועל להוזלה בצורה משמעותית הרי מחר הוא יחפש ג'וב באותם הגופים או הקשורים אליהם אשר עליהם הוא פיקח. באיזו מדינה בעולם יש הפרש בריבית העו"ש לריבית בחיסכון כה גדול לרעת הלקוחות כמו בישראל?
שלמה | 11.01.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת