אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

בדיקת "כלכליסט" - שוק לעשירות בלבד: מה נשאר מהבשורה על הקפאת ביציות?

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
כל הכבוד לכלכליסט שמעלה את נושא חשוב זה על סדר היום !
מקווה שבאמת תיהיה כתבת המשך על הנושא, חשוב לומר שבמקום להקפיא ביציות הם הקפיאו את אישור התהליך ,הקפאת הביציות, ומדובר באלפי נשים שיעדיפו להקפיא ביציות במקום לעבור טיפולי פוריות הורמונלים ולא בטוחים בגיל מאוחר. יש לסיים את אישור הפרוצדורה ..לא עושים חצי עבודה !
פיטבול | 12.01.11
8.
נניח לסידור העבודה שעשית לנו
בישראל רוב מוסדות הרווחה קורסים, ורק דבר אחד המדינה מעודדת: ילודה. אחרי שעושים וי על עוד ילד/ה (רצוי יהודי/ה), לא צריך עוד את הילדים, עד הצבא. רוצה לגדל ילדים ואת ובן זוגך צריכים לעבוד? לכי תחפשי את החברים שלך. חינוך? בריאות? ביטחון אישי? תרבות? למי אכפת. עד הצבא. כלומר, ישראל מייצרת חיילים ולעזאזל איך הם יגדלו. אבל מה טוב להאשים את הנשים בבעיה חברתית!
לאסף 3 | 12.01.11
3.
עצוב מאוד שנשים נהיו נשות קריירה בלבד ולא אמהות שבונות משפחות!
אפשר לעשות גם את זה וגם את זה! אבל קודם כל להקים בית זה הכי חשוב! מה תתן קריירה אם אין לך בסוף משפחה ובית וילדים?! אישה כל המהות שלה היא שיהיה לה גבר שאוהב אותה! שיהיו לה ילדים קטנים וחמודים אותם היא תאהב יום יום. מהות האדם היא לתת ולהעניק, העולם היום נהיה הפוך, אנשים חושבים רק על עצמם, מי יבנה את הדור הבא? מאיפה יבואו ילדים לעולם? נשים זה התפקיד שלכם! אחד שמרגיש וחושש שבני האדם בדרך להכחד כמו הדינוזאורים! כשהיום הזה יגיע, נראה מה תעזור לנו הקריירה :\
אסף | 12.01.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת