אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מדד נדלניסט: קריית מוצקין היא אלופת עליות המחירים ל-2010

28 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

27.
מלכוד 22 - זה לא משנה אם המחירים יעלו או ירדו - השכירים ישלמו את המחיר
יש לכם דירה בבעלותכם? נהדר, הבנק מרוויח עליכם ריבית מהמשכנתא, כשזו תעלה, תצטמצמו קצת לא נורא. פחות יציאות לפאבים, פחות מתנות לילדים ואולי תחזירו את האוטו לליסינג סופסוף. אין לכם דירה עדיין? אין מה לדאוג, הכסף שלכם שוכב באג"ח מדינה עלוב ואתם משלמים שכירות. מחר לבעל הבית יתחשק להעלות את השכירות, לא נורא, תצטמצמו קצת. פחות יציאות לפאבים, פחות מתנות לילדים ואולי תחזירו את האוטו לליסינג סופסוף. כמו שנאמר: שכיר נשאר שכיר והשכיר ישלם את המחיר.
פרשננו | 16.01.11
26.
אורנית - אתה יכול להרשות לעצמך
לפני שנתיים רכשנו מגרש 400K שח לפני כמה חודשים עבנו . כל הבניה כולל הכל בניה מגרש רהיטים מהנדס וכו עלו 1300 K בבית 8 חדרים . היום שווה 2200K שח . יש לנו יחידה להשכרה 2600 ש"ח לחודש 20 דקות מגלילות 5 דקות מפארק סיבל אין זיהום אוויר השכירות מכסה את רוב המשכנתא לכל אחד מהילדים חדר
 | 16.01.11
25.
זהו נמאס לי -מחדש עוד שנה שכירות
ושכל החולמים ביד 2 שאני רואה את הדירות שלהם כבר יותר מחצי שנה עומדות למכירה שימשיכו לנסות , אם הם נהנים מהטיילת אצלהם בסלון ע"י כל מיי כאלה שבאים רק לראות או לעשות סקר מחירים וכו וכו אז שייהנו. אני אחדש חוזה שכירות נוסף בלי כאבי ראש ושהם ימשיכו לנסות ולהסביר את הדירה שלהם לכל ליצן שיחליט שעכשיו הוא אולי רוצה לקנות דירה , ומה יותר טוב מאשר להתחיל לראות דירות ולבזבז את הזמן למוכרים. אני בסופו של דבר אקנה דירה השאלה מי יחזיק יותר זמן מעמד , אני בעוד שנה או המוכרים.
חיפאי | 16.01.11
17.
עברתי לאשקלון
לפני כשבועיים עברתי מקריית אונו לאשקלון ואני מאוד מאוד מרוצה. פה הצלחתי לרכוש דירת 4 חדרים מקבלן במחיר ממש מצחיק ואני יודע בוודאות שבמרכז לא הייתי יכול בחיים לרכוש דירה וסתם הייתי מושך זמן מבוזבז בשכירות. סה"כ אשקלון עיר נחמדה,15 דקות נסיעה מאשדוד,שם יש לי ולאשתי משפחה. 45 דקות נסיעה ברכב למרכז(כשאין פקקים). וגם מבחינת עבודה אין לנו בעייה. יש ים ,חינוך מצויין ואת כל השירותים הנדרשים. חוץ מעניין הקסאמים,בהחלט עשיתי עסקה משתלמת.
אנונימי | 16.01.11
16.
ל-10 יניב דגן: אתה שבוי של מה שנקרא בשם "דיסוננס קוגניטיבי". מושג מתחום הפסיכולוגיה
וזה מונע ממך לחשוב באופן רציונלי. אל תדאג, חביבי, זאת לא הפרעה. זאת התנהגות נורמלית לחלוטין. הרעיון בבסיס דיסוננס קוגניטיבי הוא שאם מישהו קיבל החלטה וביצע מעשה שמתברר כלא מוצלח, או שנדמה לו שזה מעשה לא מוצלח, הוא ינסה לשכנע את עצמו שהוא בכל זאת עשה את הדבר הנכון, גם אם המציאות מראה משהו שונה ואף מנוגד. אז הכי טוב שתשלים עם ההחלטה, ולא תוציא אנרגיות מיותרות ועוגמת נפש שאין בהם כל תועלת.
קורה לרבים וטובים | 16.01.11
15.
הנתונים מתאימים במדוייק למודל המחזוריות בנדל"ן. בסוף העליות, עולים חזק המקומות הגרועים
העליות החלו ב-2003-2004. המקומות הטובים והמבוקשים, כמו תל אביב, רעננה וכדומה, עלו ראשונים. המקומות הלא מבוקשים נשארו מאחור. כיום המקומות המבוקשים כבר התייצבו במחיריהם. האזורים הלא מבוקשים מקטינים את הפער הגדול שנוצר. בדרך כלל, מה שקורה כשמסתיימות העליות ומתחילות הירידות, לאחר תקופת ההתייצבות, זה שהאזורים החלשים, שעלו אחרונים, יהיו גם הראשונים לרדת. האזורים הטובים יירדו אחריהם. מי שלא ממש לחוץ לקנות דירה למגורים, טוב יעשה אם יתרחק בשנים הקרובות משוק הנדל"ן. בוודאי שלא כדאי לקנות כעת להשקעה.
היינו בסרט הזה | 16.01.11
13.
קריית מוצקין באמת אחלה עיר!
בתור אחד שעבר מחיפה למוצקין, אין ספק שמוצקין היא פנינה בכל האזור הזה. האוכלוסייה אכן איכותית וכך גם השירותים שמציעה העירייה לתושבים. העיר אומנם קטנה במונחים של חיפה/ת"א, אך יש בה כל מה שצריך ובמידה וצריך יותר מזה, אז חיפה נמצאת במרחק של כ - 20 דקות נסיעות ושאר הקריות (ביאליק, חיים, ים) נמצאות ממש מעבר לכביש. בהתייחס לחסרונות, מחירי הדיור יקרים יחסית בהשוואה לקריות האחרות ואיזורים מסויימים בחיפה וכמו כן תשלומי הארנונה מאוד גבוהים. אבל כמו שהזכרתי למעלה, לפחות יש תמורה לאגרה.
תושב מוצקין | 16.01.11
12.
איך יצא לכם שרמת גן וגבעתיים כמעט אותו דבר?
רמת גן מלבד 3 שכונות (שיכון ותיקים , גן הקופים , רמת חן) היא ברובה עיר ערסית שאפשר למצוא בה בקלות דירת 4 חדרים 1600000. לעומת זאת בגבעתיים מלבד דרום גבעתיים ורחובות ויצמן/כצנלסון לא ניתן למצוא דירת 4 חדרים סבירה תמורת פחות מ1900000
מתווך ותיק | 16.01.11
11.
יוני יעוץ נדלן הכתבה בפנים ירידה ברורה
יש פה ירידת מחירים ברורה מי שחכם כבר התחיל למכור במיוחד שהריבית ממשיכה לעלות ויש ייסוף השקל מה שאומר שגם הבורסה כבר לא יציבה כי היא מזנקת יותר ממה שהיא לכן חכם עיניו בראשו ואני כיועץ 20 שנה בתחום ממליץ למכור כי הקונים כבר רואים שיש ירידה והם ימשיכו לחכות ולכן זה יתרסק
יוני | 16.01.11
9.
אשדוד: 950,000 ש"ח ל- 4 חדרים - הצחקתם אותי... תביאו לי בבקשה... אבל שתהיה סבירה
הסקר "היבש" קצת מטעה... שכן, אכן ישנן דירות בנות 4 חדרים שעולות מיליון ש"ח, אך הן חורבות ו/או אינן מספקות (הווי אומר - באיזור צפוף, מעל חנויות, בניין ישן מאוד, ללא מרפסת או מרפסת קטנטונת וכיוצ"ב). מי שרוצה דירת 4 חדרים סבירה (בדגש על סבירה ולא.. יוקרתית...) יאלץ להיפרד מ- 1,150,000. מי שיחפש גם מטרז' יותר גבוהה מהסטנדרט ונוף פתוח באיזור מבוקש יואיל להיפרד מ- 1,300,000 לערך... זה לא אומר שאין הזדמנויות נדירות במחירים טובים בעיר, צריך לחפש... יש כאלו... המסקנה היא שמחירי הדיור הסביר באשדוד מגלמים מחיר של מעל 10,000 ש"ח למטר... פשוט לא שפוי...
אחד שבדק | 16.01.11
7.
הקיפאון,פולס ריבית שתעלה תגרום למפלת מחירים רצינית מאוד,ואז נראה מי היה חכם...
לא יתכן שהמחירים לא היו קשורים למציאות,אלה רק לתעבת הבצע של הקבלנים/מוכרים,לא יתכן שאנשים יקחו משכנתאות,וימשכנו את הנכדים שלהם לבנק,מי שהיה חכם לא קנה אלה מכר,ומי שהלך עם העדר,ישלם ביוקר,הזמן ידבר.
פנתר שחור | 16.01.11
2.
בחיפה שכחו את מורדות לינקולן: 10,000 יחידות דיור בשנים הקרובות
התוכנית כבר אושרה בועדה המחוזית והבניה תחל בקרוב מאוד. יש גם את רמת זמר שבלבים מתקדמים של אישור, ולעתיד היותר רחוק כביש ואדי עובדיה שישחרר את הבניה בגבעת העיזים והחלק התחתון של רמת גולדה. בקיצור, לא ייחסר.
חיפאי | 16.01.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת