אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

3 הערות על הכדורגל הישראלי

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
מסכים איתך בקשר לצ'רלטון
החברה משדרת בשבת את המשחק המוקדם והמאוחר בברירת מחדל היא לא נוגעת וגם משדרת משחק 1 בראשון הפעם יצא שההתאחדות שיבצה 3 משחקים של הקבוצות הגדולות בשבת מה שבאמת מקשה על צ'רלטון לשדר את זה להזכירכם צ'רלטון עמוסים בזכויות שידור של הליגה האנגלית הליגה האיטלקית הגרמנית ועוד וזה באמת מעצבן שדוחפים להם 3 משחקים בשבת !
דניאל | 18.01.11
3.
הכותב טועה ומטעה
על פי נתוני הסקר שבידנו, שיפורסם בזמן ובמקום שמתאים לנו, 68% מאוהדי הכדורגל בישראל תופסים את עבודתו של לוזון באופן חיובי. 53% מהנסקרים אמרו שישקלו להגיע למשחק ליגת על בחודשים הקרובים במידה והדבר יתאפשר. כמו כן, הרוב המוחלט של הנסקרים מסכימים עקרונית (3 מתוך 5) להנחה שמצבו של הכדורגל הישראלי מעולם לא היה טוב יותר. עוד מעט יחנך בית הנבחרות ואז כל המבקרים יאכלו את הכובע.
דובר ההתאחדות לכדורגל (יש כזה?) | 18.01.11
2.
אוי דסקל שתהיה לי בריא
אני אוהד מכבי חיפה מוזר שאוהב לראות את כל הכדורגל הישראלי ולכן אני לא אתנתק מהם, אבל תהיה בטוח שמאות אוהדי חיפה יתנתקו מהם אם המשחק לא ישודר בגללם. אני לא יודע איפה אתה חי, אבל רק לפני שבוע אבי נמני פוטר על אף שקבוצתו כמעט בוודאות בפליאוף העליון, הסיבה לפיטורין: מרחק גדול מידי מהמוליכה ויכולת חלשה של הקבוצה (כי מהמקום הראשון הוא לא היה מפוטר, תהיה בטוח), ותשאל את הפועל איזה כיף היה היום להעפיל לראשונה העונה למקום הראשון. בנוסף יש מאבק אדיר על שלושת המקומות הנוספים בפליאוף העליון (כי לא סביר שחיפה, הפועל ומכבי ת"א לא יהיו שם) בין 7-8 קבוצות, אחת מהן אגב, סביר להניח שתוכל להגיע לאירופה מהמקום הרביעי (בהנחה הסבירה שאחת מה-3 הגדולות תיקח את הגביע). לסיכום, רשימת המסקנות שלך בסיפא לא קשורה למציאות, היא דיי דומה לטענות של הטורקים כנגד ישראל (ותסלח לי על ההשוואה). לי נראה הרבה יותר סביר שאחרי שההתאחדות *יינה את צ'רלטון בבית המשפט, צ'רלטון מצאה לעצמה שיטה להתנקם. משחקיה של מכבי חיפה, אטרקטיביים בדיוק כמו שהיו לפני שנתיים. נ.ב ביקשת אירועים שקשורים לכדורגל? מכבי ת"א מנצחת את אולימפיאקוס. הפועל ת"א מעפילה לליגת האלופות. הפועל ת"א מפרקת את בנפיקה. ליון מחלצת מהפועל תיקו בסטאד דה-ז'רלאן. הפועל מנצחת את מכבי (שוב) בדרבי על אף הרכש המפוצץ. קריית שמונה מפרקת את הפועל בבלומפילד. עכו עושה בית-ספר לבית"ר. הפועל מנצחת את מכבי חיפה בקריית אליעזר בעשרה שחקנים. והבונבוניירה, משחק שיזכר לשנים, גם בגלל התוצאות שלו (שאפילו טרחת להזכיר): 3-0 למכבי חיפה על מכבי ת"א => נמני (תקרא שוב את השם ותבין כמה זה דרמטי) מפוטר. הקיזוז (אפילו להפתעתי) לא משפיע בכלל על הליגה), תראה את הפועל מפרקת ברביעיות וחמישיות למרות שהפרש השערים לא אומר כלום. להפך, הקיזוז משאיר את מכבי חיפה למשל דרוכה (בניגוד למשל למה שהיה קורה בשנה שעברה ללא הקיזוז, כשבתקופה כזו כבר היינו בים), או מלחיץ את בית"ר ובני יהודה שיודעות שהמיקום שבו הן נמצאות מציב אותן בסכנת ירידה והן לא יכולות כבר להתחיל לתכנן את העונה הבאה.
אביעד | 18.01.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת