אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

יורם גלובוס ישקיע 100 מיליון שקל בהקמת מתחם בילוי בחיפה

35 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

34.
יורם גלובס
חיפה העיר הכי יפה להזדקן , וכיון שבעיר אין שום אתרי בילוי צורת הבילוי היחידה של הפנסיונרים ישיבה בקניונים האטומים בלי אור שמש ואויר צח או להעביר שעתיים בסרט .אז שלא נתפלא שבחיפה יש קניונים ובתי קולנוע . יורם גלובוס היקר לפני שאתה משקיע בגרנד קניון תשקיע במבנה קולנוע רון לשעבר הנמצא במרכז העיר והוא בושה לך ובושה לעיר חיפה .
אבירם יוסף | 18.01.11
28.
מסכימה עם 8
אכן, מי שגר על רכס הכרמל לא שש לנסוע לצ'ק פוסט ולצפות שם בסרטים, שלא לדבר על כך שלילדים / נערים אין רישיון רכב ולכן בשבילם יציאה לסרט היא פרוייקט. ומלבד זאת, בחיפה, בתי הקולנוע שמקרינים סרטים איכותיים (כמו סינמהקפה מוריה או עממי) הם ישנים, לא נוחים ובעליהם לא משקיעים אגורה כדי להפוך את חווית הצפיה לנעימה.
חיפאית | 18.01.11
27.
לשבת ולשמוע את כולם מסביב אוכלים פופקורן ? לא תודה !
אני רואה סרטים בבית. אף אחד לא מרשרש לי עם העטיפות, לא אוכל לי פופקורן כל שניה ועושה לי רעש מהצד, לא צוחק באמצע הסרט בכלל כשלא צריך. בקיצור- בלי צחצחים שבאים לעשות דאווינים באמצע הסרט. לראות סרט טוב- זה רק בבית. עם החברה, האשה והטלפונים מנותקים.
גבי | 18.01.11
26.
יש לדייק
הגלובוס סיטי נפתח לפני בערך 13 שנים, והיה כשלון מהדהד גם בגלל קניון חיפה שנפתח מולו וגם בגלל שרוב האוכלוסיה שביקרה בו לא הייתה מכניסה, כמו ילדים משועממים אתיופים שאז גרו בקרוונים הסמוכים לשם מעבר לכך, לא ברור לי למה אם נכשל קולנוע בגרנד קניון יש להקים עוד אחד גרנדיוזי. למה לא לעשות פארק עירוני עם כל הכסף הזה?
כרמל | 18.01.11
22.
מחיפה צפונה אין היצע ל"פעילות תרבות"
ממש רחמים על הבחור מחולון. נסה לגור בקרית שמונה. הקולנוע היחיד בכל אזור הצפון, כלומר עד חיפה, מרחק שעה וחצי נסיעה לפחות, נמצא ב(סינמטק) ראש פינה ומספק מבחר מאוד מאוד מצומצם של סרטים. נסה ללכת עם הילדים לסרט. או הצגה, שאינה שובר קופות של חנוכה. כלום לא משתלם להקים בצפון, רק בסיסי צבא.
עומר | 18.01.11
16.
מנופול המחירים של כרטיסי הקולנוע- הגיע הזמן לשנות בכדי לפנות לעוד קהל
לא ייתכן שלא חשוב איפוא תשב באולם תשלם אותו דבר. לא ייתכן שאם זה סרט בבכורה או יום לפני סגירה תשלם אותו דבר. לא ייתכן אם זה בקלנוע שכונתי או במפואר תשלם אותו דבר. לא ייתכן שאם זה סרט להיט או כישלון תשלם אותו דבר. לא ייתכן שאם זה סרט עיברי או צ'רקסי תשלם אותו דבר. הסוציאליזציה גרועה לצופה וליוצרים. בעידן המחשב הגיע הזמן למחשב את מחירי הכרטיסים ולא רק את התשלום
אריק נופים | 18.01.11
12.
תנו לו תרבות (הצגות, מופיעים, בידור). שבענו מבתי קולנוע ומרכזי קניות
אני יכול להבין הקמת בתי קולנוע בגרנד-קניון. זה בהחלט נחוץ למרות שגם ילדים צריכים מקום שיוכולו לשחק ולהינות בו במזמן שההורים עושים שופינג להקים עוד מתחם ענק בהשקעה של 600 מליון, ביציאה ממנהרות הכרמל לצ'קפוסט - זו התאבדות כלכלית, וכיעור סביבתי מיותר לחלוטין.
אייל | 18.01.11
10.
ראש העיר - שאנן וחי בסרט
אדוני ראש העיר, תרבות זה טוב ומבורך אבל אם לא תלחם בהגירה השלילית שצוברת תאוצה בעיר כשהצעירים עוברים למדינת ת"א ורק המבוגרים נשארים כאן. וזאת "בזכות" -מקורות פרנסה המתרחקים מהעיר כמו: בזק,בז"ן,כימיקלים לישראל,רכבת ישראל.. תיזכר לדראון עולם על שאננותך,קום ! תפוס פיקוד! ואל תסמוך רק על הועדים הגדולים שיעשו בשבילך את העבודה.
חיפאי דואג ומאוד | 18.01.11
9.
תנו לו תרבות (הצגות, מופיעים, בידור). שבענו מבתי קולנוע ומרכזי קניות
אני יכול להבין הקמת בתי קולנוע בגרנד-קניון. זה בהחלט נחוץ למרות שגם ילדים צריכים מקום שיוכולו לשחק ולהינות בו במזמן שההורים עושים שופינג להקים עוד מתחם ענק בהשקעה של 600 מליון, ביציאה ממנהרות הכרמל לצ'קפוסט - זו התאבדות כלכלית, וכיעור סביבתי מיותר לחלוטין.
אייל | 18.01.11
8.
הסבר למי שלא מכיר את חיפה ועצה למשקיעים
חיפה, בניגוד לערים אחרות, אינה בעלת מרכז אחד אלא בעלת מספר מרכזים: מרכז הכרמל, דרום העיר, הצ'ק פוסט והמפרץ, הדר, מרכז זיו ועוד. נוסף על כך מסביבה יש ערים שמשוואות למתחמי בידור (נשר, טירת הכרמל, קריות). מי שגר באזור אחוזה, לא ינסע עד לצ'ק פוסט כדי לצפות בסרט. לעומתו מי שגר בהדר או בנווה שאנן דווקא כן. גם תושבי הקריות יגיעו בשמחה לצ'ק פוסט. המענה בגרנד קניון הוא רלוונטי למי שמתגורר בתוך העיר ורוצה במרחק הליכה קצרה או נסיעה לצפות בסרט. אני בהחלט אסע לגלובוס כפי שהיום אני נוסע לקונגרסים. הפריסה הנכונה היתה צריכה להיות: סינמול בצ'ק פוסט, גלובוס בגרנד קניון וסינמה סיטי בדרום העיר.
צעיר חיפאי | 18.01.11
4.
ובחולון אין בכלל קולנוע!
חולון עיר לא קטנה בכלל, ועם זאת, בכדי שתושביה יכולו לראות סרטים הם צריכים לנוע בין ראשון לרמת גן. כלומר, התושבים שמתניידים בתחבורה הציבורית הזוועתית של חולון נאלצים להמתין שעה עד לאוטובוס שייקח אותם לסינמה סיטי בראשון, ושעתיים נסיעה לרמת גן בשני אוטובוסים. מדוע היה צורך להוציא את הקולנוע מהקניון?! ועוד עבור סניף של המשביר לצרכן הכושל?? מדוע לא מקיימים מערך אוטובוסים מהיר וסדיר כפי שישנו בעיר השכנה בת-ים?!! אפילו בלוק-באסטר סגרו את הסניף.
רונית | 18.01.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת