אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ענבל אור שילמה 65 מיליון שקל על קרקע למגדל ברמת גן

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

19.
מכירות נדל"ן
ברור לכולנו כי המידע שענבל היקרה מפיצה משרת את האינטרסים האישיים שלה . אני בכל אופן מאחלת לכל הזוגות הצעירים שלנו שיוכלו בעתיד לרכוש דירות במחירים שפויים ושהבועה הזאת באמת תתפוצץ ובגדול. הבעיה מתחילה מראש שכן צריך באופן קיצוני להוריד את מחירי עלות הקרקע , בדרך זו מחירי הדירות ימשיכו לרדת מטה ומטה. ראוי לדאוג לכלל הציבור ולא רק לעשירון העליון !!!!!
שירן | 27.01.11
17.
ענבל....תעשי לי ילד...אלופת עולם,
ענבל אור אני מצדיע לך בשתי ידיים, מגיע לך כל הקרדיט,אל תתיחסי לכל המלעיזים וכל הדפר"ים שמגיבים כאן,הכל מקנאה וצרות עין, מאחל לך מכל הלב הצלחה בכל אשר תפני,את אלופה, אף אחד לא יכול לקחת לך את זה,(אחלה בוקר עם ברכה מכהן) מפרגן באהבה, יוסף כהן - תיווך אלון נכסים,טבריה, 0506733375
יוסף כהן -אלון נכסים | 27.01.11
16.
אם ההשקעה נאמדת בכ-200 מיליון שקל
ובונים 100 דירות אז העלות הממוצעת לדירה 2 מיליון שקל. איך מכרו 5 חדרים במיליון וחצי שקל? לדברי ענבל אור רוב חברי הקבוצה רכשו את הדירות לצרכי מגורים. היא העריכה כי חברי הקבוצה צפויים לקבל תשואה בשיעור של 25%-30% על העסקה בתוך שלוש שנים. איזו תשואה מקבלים קונים לצרכי מגורים? חשבתי שהם מקבלים דירה כדי לגור בה. 25% תשואה אולי מקבלת ענבל אור וכמובן גם הבנקים.
 | 27.01.11
14.
אתם מאמינים לזה
מי מהרוכשים באמת יודע מהו המחיר האמיתי שענבל אור משלמת לבעלי הקרקע, היא מדווחת לכולם 65 מיליון בפועל המחיר נמוך יותר. היא מגלגלת על הרוכשים את האינפורמציה והם אוכלים את זה ובקרוב ענבל תסע במרצדס חדש יותר מי יודע אולי בקרוב כבר יהיה לה נהג צמוד. מפרגן לה שהיא מצליחה לסחוף אחריה 'פרייארים' שבעתיד הקרוב לא ידעו איך להפטר מהרכישה האומללה שביצעו. הנגיד סוגר על הספקולנטים ובעקביות הדוקה יעלה את הריבית עד סוף השנה באחוז ורבע לפחות ואז זה יכאב... הכל מתייקר, אנשים ישחקו עד קריסה, צחקתם שאנחנו לא ארה"ב נכון אנחנו נשלם מחיר כואב יותר, עד 2014 יהיה פה משביר עמוק.
אדריכל | 26.01.11
11.
בעוד שלוש שנים, הבנק ייקח פיקוד על כל הפרוייקט, שערכו יירד ב25%-30% ויבצע מחיקות
סטנלי פישר מפחד בדיוק מזה. הוא לא מדבר על פיצוץ בועה אלא על יציבות מחירים. אם הבועה תתפוצץ, הבנקים יסבלו וגם האזרחים, אבל זו דרכו של קאזינו. דחיית הקץ רק תכאיב יותר. גם את זה סטנלי יודע, אבל אז, הוא כבר יחזור לניו יורק. הקץ בוא יבוא. היזהרו מלקיחת סיכונים מטופשים.
ירמיהו - נביא ומעצב שיער למחומצנות | 25.01.11
10.
רמת שקמה זה שכונת התקווה של רמת גן
זה לא באמת רמת גן, וזה שהשכונה קרובה מאוד לרמת חן לא אומר כלום. גם נווה שרת קרובה מאוד לצהלה וכו'. לדעתי, כמו מגדלי הצעירים הפרוייקט גרנדיוזי מדי- המחירים יהיו זולים יחסית, אבל איכות הבנייה תהיה נמוכה יחסית ושוב- לוקיישן (מאוד) פרובלמטי. הייתי מציע לענבל אור כיזמית מוכשרת לחפש מציאות במרכז ת"א (ארלוזורוב גם בת"א וגם ברמת גן זו מציאה אבל בת"א זה רחוב רועש במיוחד ויש בבנין של ענבל בעיות מתנגדים וקו מתח גבוה- יקח כמה שנים טובות לפתור בעיות אלה) או מרכז ר"ג (בורסה, עלית, מרום נווה) ולא במקומות בעייתים כמו רמת שקמה (סלמה ג' לשעבר) שהיא שכונה עם חומר אנושי פחות איכותי ולכן לעולם לא ישתווה לשאר רמת גן. אנשים שיקנו שם יבינו בסוף שהם קנו חתול בשק (מבלי להזכיר איכות בניה נמוכה ועיכובים בלו"ז והעלאת מחירים אפשרית). זה מתאים לאנשים שרוצים להגיד "אני גר ברמת גן" בלי לקרוע את הכיס, לדעתי.
מבין | 25.01.11
9.
בת"א / רמת גן - נגמרו אזורי עוני ו/או צפון / דרום
אחד הדברים היפים שקורים כיום בת"א ורמת גן הוא שמהר מאוד מיטשטש נושא הצפון / דרום - עניים / עשירים. בלב שכונות שלא היו נחשבות נבנים מגדלים מפוארים, ומה שקורה היום הוא פתח אדיר למצב של פינוי / בינוי, קרי - פינוי בתים ישנים (תוך תגמול ראוי לדיירים), ובמקומם הקמת מגדלים מדהימים. כתוצאה מכך הערך הנדל"ני של האזור עולה, התשתיות משתפרות לעין שיעור לרווחת כל התושבים.
מיכאל | 25.01.11
3.
לפי החישוב שלי, העלות (ללא רווחים ומיסים על הרוכשים) מגיע ל2.65 מליון ש"ח לדירה
בממוצע כמובן, דירות גדולות יעלו יותר, דירות קטנות פחות... תגידו.. אתם נ-ו-ר-מ-א-ל-י-י-ם ?? מי יכול לשלם סכומים כאלה? מדינת ישראל הולכת לאבדון, אין סיבה לרכוש דירות בשנים הקרובות, מי שעושה את זה הולך כל כך לסבול עשרות שנים והפחד שלי הוא, שאני ועוד רבים כמותי שעושים בשכל ולא רוכשים דירות במחירים אסטרונומיים עוד נשלם על כל אלה שיעשו ועושים טעויות היום, אנחנו באדיבות הממשלה נממן להם את המשכנתאות הלא הגיוניות שייקחו כי הם יקימו קול זעקה... פישר !!!! תעלה ריבית ב-5% ותסגור כבר את הברז הדולף הזה!
אריק | 25.01.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת