אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"ההתייקרות במס על הדלק תתרום לקופת המדינה 1.2 מיליארד שקל בשנה"

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

18.
מהפך
אנחנו מעמד הביניים דורשים ליישם את הדמוקרטיה - שלטון העם. 1. אנחנו דורשים שמישהו ישלם את המחיר על המחדל הזה - ד"ר שטייניץ או ביבי. זאת דרישה בסיסית שהעם צריך להתעקש עליה, רק כך יעבור המסר, ורק כך השוכנים במגדלי השן יבינו. 2. הפוליטיקאים הם אולי נבחרי ציבור אבל הם כבר ממזמן לא מייצגים את העם במדינת ישראל, אלא רק את עצמם וטובתם, על כן יש להפעיל מנגנוני פיקוח של אזרחי המדינה, אלו יבחרו לפי השכלה וכישורים (מבחנים), יכהנו לתקופה מוגבלת של כמה שנים ולא ימשיכו לפוליטיקה, אלא רק אחרי תקופת צינון ארוכה. 3. שלטון העם - אין יותר החלטות שלופות של פקידי כלכלה, יש להפיץ את הפרוטוקולים של דיוני הכנסת לאזרחי המדינה, ורק מה שהוצג לעם יוכל להמשיך בהתליכי קבלת ההחלטות. מדינת ישראל שייכת לאזרחיה, עכשיו צו השעה להחזיר אותה לאזרחיה!!!
מעמד הביניים | 06.02.11
17.
דיי לא יכול יותר !
די לא יכול יותר ! המחרים רק עולים והמשכורת נישארת אותו דבר זה לא יכול להיות ככה אנחנו עובדים עובדים עובדים בשביל מי לוקחים לנו מס על כל דבר ולאן הכסף הזה הולך למשכורת של חברי כנסת לביטחון וזהו האזרח הקטן מקבל כלום רק תשלם ותשתוק ! אנחנו לא רואים כלום מכספי המיסים לא בחינוך לא בתרבות לא בעזרה לסטודנטים כלום דיי נמאס לא יכול יותר !!!
סטודנט עני  | 26.01.11
11.
זה מס נטו. נעמדת הפנים שלהם ש"זה ירוק" היא שקר גס, כי לחוק השוק אין אפשרות
להשפיע על האזרח לעבור לאלטרנטיבה של תחבורה ציבורית, שכן זו כה גרועה . זה עוד שלב בתכנית המעמד העליון להפוך את מעמד הביניים חלק מהעוני. trickle up poverty. עוני שמחלחל כלפי מעלה. ואחר כך אומרים על ביבי שהוא קפיטליסט.. זה שיא הסוציאליזם, על סף הקומוניזם: עם עני ושכבה דקיקה של עשירים ששולטת עליהם.
גל א | 26.01.11
3.
במקום להתבכיין אנשים צריכים להזיז את עצמם ולתדלק בתחנות הזולות יותר
גם אם ההפרש קטן, רק ככה מתחילים תחרות מחירים! כל עוד הרוב מתדלקים בתעריף המקסימלי המותר, אז למה שהחברות יורידו אותו? צריך להתרחק מהתחנות הללו. יש מקומות בארץ שיש קצת יותר תחרות וההנחות מגיעות לכחצי שקל לליטר, בשירות מלא עם עיתון מתנה וכדומה. למשל מצפון לקריית ביאליק ישנן שתי תחנות המוכרות ב-6.80, אחת ב-6.82 + הנחה בכרטיס האשראי ועוד. והכול בשירות מלא. יש גם כרטיסי חבר בהרבה מועדונים שמעניקים הנחות של עשרות אגורות לליטר. הייתה רשימה באחד העיתונים. לא זוכר איזה.
נהג | 26.01.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת