אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

השבוע: חשופים וחוקרים

130 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

129.
טועה
גם לסופרמנים של השייטת אסור לשקר לבית משפט. אם אני הייתי עובד בממ"י והיה מגיע אלי עטלף - הייתי עוזר לו בשימחה. למה? כי זה מה שהייתי יכול לתת בתמורה. הייתי עושה את זה בלב שלם. אבל גם לעטלפים - אסור לשקר לבית משפט. גם להם אסור להטעות את הראשויות ולפעול רק לאחר שנים שנאמר להם במפורש מה עליהם לעשות. פה אפילו זכויות של עטלפים - לא עומדות להם.
ומטעה | 30.01.11
128.
אהוד ברק הזכיל לא רק לפרק את מפלגת העבודה אלא גם את הצבא
התהליך לוקה עד כדי כך שהנזק לגלנט אינו נגמר בו אישית כי אם משליך על שרשרת הפיקוד בצה"ל, על דורות של חינוך לערכי הצבא, הצבא של אחרי פרשיית הרפז ופרשת גלנט איבד את ביתוליו, את התום והערכים עליהם הוא מושתת. לצערי התקשורת, הפוליטקאים והפקידים השונים אינם משכילים לראות את התמונה בכללותה ואת מימדי הנזק שנצבר בצבא שלם.
דודו | 28.01.11
125.
הגזמת בגדול
בכתבה זו יש זלזול בולט באזרחים הפשוטים שחיים בארץ. אנו נתקלים יום ביומו פרשיות מביכות שבעלי השררה מרשים לעצמם לעשות מתוך מחשבה שאם הם בכירים לא יקרה להם כלום (ראי שרים וחברי כנסת, מנכ"לי משרדים, משטרה, צבא ועוד). במקום שתמי ארד תחכה עד למסקנות הסופיות ותראה אולי בכל זאת גלנט לא נקי היא יוצאת למתקפה מבלי שיהיו בידיה שום עובדות לחיזוק טענותיה. אנו נכבד ונוקיר את בעלי התפקידים אם הם בעצמם יכבדו את עשייתם ולא ישתמשו בתפקיד כקרדום לחפור בו.
איתן | 27.01.11
121.
אהבתי את הגדרת המנהיגים
אנשי מכירות עם עור של פילים <-> מעט מאוד אנשים טובים באמת התלבטתי קשות לפני הבחירות. במי ראוי שאבחר? הלכתי בדרך השלילה, מי שהכי פחות דחה אותי. הלוואי ויקום איש ישר דרך, עניו מבחינה חומרנית, חכם, וכריזמטי, שירצה ללכת בשביל הפוליטי שלנו. אני גם מסכימה מאוד שביתו של גלנט הוא עניינו. זה טעמו. אם יש לו כסף, שיערב לו. זה לא עניין לציבור בכלל, ומה זה משנה אם הבית בסגנון "ערבי". מקווה שהאמת תצא לאור.
חגית | 27.01.11
119.
חבל שזו מחשבתך-שרון השחית ולקח מה שרצה וגלנט למד יופי את העבודה
אני לא מאמין לגלנט ששדד 28 דונם בלי לדעת שהם לא שלו ביקש אישור מהמינהל ונידחה ואז פנה לשרון וזה סידר לו בשקט לפשע כזה את נותנת יד-חבל נימאס לי לשלם מיסים ושהחרדים והמקורבים יקבלו בחינם די מספיק
יוסי 43 | 27.01.11
113.
צודקת 100%- אין אדם ראוי יותר מגלנט לתפקיד הרמטכל- במיחוד בתקופה זו
כתבה צודקת לחלוטין. תראו מה קורה סביבנו. כל השלטון במדינות ערב מעורער. תהיהלכך השפעה גדולה ורצינית על מדינתנו הקטנה. ולכן חשוב אדם ראוי ומוכשר כמו גלנט שיעמוד בראש הצבא. ברור שמניעי ההתנגדים אינם נובעים משיקולים עניניים ועינם צרה בגלנט. הסיפור של הקרקעות זה כבר לפני יותר מעשור שני- מה נזכרו עכשיו? למיקי איתן הפתרונות. בושה שנבחר ציבור פועל כנגד טובת המדינה.
עדי | 27.01.11
106.
המדינה יורה לעצמה ברגל, וגם שמשתמשת בתותח לצורך העיניין. מקווה שהשפיות תשוב מהר.
גלנט ראוי להיות רמטכ"ל מכל הבחינות. טהור לפחות כמו כל הרמטכ"לים שהיו לפניו, מוכשר יותר מרובם. כרגע אין קצין בצבא ראוי ממנו. הצנחה של רמטכ"ל מבחוץ היא טעות אסטרטגית ובכיה לדורות. מקווה שהיועץ המשפטי לממשלה יקבל החלטה נכונה וחכמה ולא פופוליסטית.
מוטי | 27.01.11
105.
עם כל הכבוד - זה שהוא אלוף לא אומר שמותר לו לעגל פינות..
ועוד יותר מזה - מעצם היותו בתפקיד ציבורי- הוא חייב להיות נקי מכל רבב ואפילו מחשדות - הבעיה היא שכל העסק פה מושחת - מעניין פתאום המנהלת ממ"י נזכרה כי זו "פליטת קולמוס" .... מוזר - אם אזרח מן הושרה היה עושה את מה שגלנט עשה - הוא כבר היה בכלא... לטעמי וללא כל קשר למקצועיות הצבאית שלו- עליו להכריז כי הוא פורש מצה"ל לאלתר !!!
אבי | 27.01.11
104.
בואי נהיה אמיצים ונאמר- יושבי הארץ הזאת אוכלים אותה...
תמי יקרה באתי משם מהמקום שתורמים את עצמנו למען המדינה אך אלו שתורמים עצמם לא פטורים מחובת היושר והצניעות אז למה ארץ אוכלת יושביה? אני דווקא רואה לאחרונה שיושבי הארץ הזאת, ותיקים וחדשים, אשכנזים ומזרחיים, עשירים יותר ועשירים פחות...כולם אבל ממש כולם הם אלו שנוגסים בארץ הזאת ומחסלים אותה אט אט...עצוב אבל זאת המציאות!!!
תמי | 27.01.11
103.
סיכום ביניים
עד לרגע זה קראתי 80 תגובות, בלי קשר להעדפות שלי, ברור מעל לכל ספק, שאדם שכל כך רחוק מהקונצנזוס, ייטב שלא יתפוס תפקיד חשוב כל כך. רמטכ"ל שרבים כל כך לא רוצים לראות בראש המערכת ייתקשה להראות את הצדדים החיוביים שלו, והכל, רק בגלל שהוא מועמד של ברק. למדינה כמו שלנו, חובה לשים אדם שהגייסות מאחריו תומכים בו בעיניים עצומות. זה לא המקרה. לפחות ממה שאני קורא כאן. אולי הפסדנו את גדול המצביאים הצבאיים, אבל חשוב יותר שלא נפסיד את אלו שעומדים להתגייס, אלו שמשרתים במילואים ואת אלו שלליבם יזלוג הספק אם לעשות את דבר המפקד.
צחי | 27.01.11
102.
סוגיית גלאנט מורכבת ומאד מאד גבולית
אני מתעניין, קראתי ושמעתי ואינני מצליח לגבש עמדה עד כה. הסוגיה שבהתנהלותו מאד גבולית. מצד שני מי שהתנסה בשיפוץ או בניית בית יודע שאין כמעט דבר כזה לבנות לפי פרוצדורה מסודרת. מיינהל מקרקעי ישראל הוא מהרקובים במוסדות שאי פעם יש או היו במדינה. זהו גוף די מיותר שחלק לא מבוטל מפעילותו היא מפוקפקת בלשון עדינה. מידי שנה שנתיים מוגשים כמה כתבי אישום אבל אלו רק קצה קוצו של קרחון ענק. מי שנאלץ להתחכך בגוף הזה עלול להתפתות לעיסקאות ומהלכים שאינם תקינים. גלאנט עבר מסלול מכובד עד לפיקוד על שייטת 13 לאחר מכן פיקוד על אוגדה ואלוף פיקוד. מעטים מאד עשו שרות צבאי כזה ומדובר בלוחם ומפקד שהשקיע את מיטב כוחו ושנותיו בצבא. עיני אינה צרה בו, מפריע לי שאלפי נגדים ומהנדסים בקריה יוצאים לפנסיה בגיל 45 על גבם של גלאנטים מועטים. בשורה התחתונה - מקרה גבולי וקשה. גם אם ימונה וגם אם לא ימונה לא ניתן לגזור מכך ביקורת קטלנית ולא ניתן ללמוד ממקרים מאד גבוליים.
mik776 | 27.01.11
101.
ארץ מאבדת משרתיה
ובכלל זו ארץ שאוכלת יושביה,לגביי ביבי מישהו פה רשם שגם הוא מסכן,אז אני רוצה לומר שמאז שהליכוד עלה לשילטון אנחנו נאנסים ע"י "מנהיגיה"במיסויים ויתקרויות בכל המישורים ועל כן אני קורא לכם לעולם לא להצביע ימין ,ביבי גילה סופית את פרצופו האמיתי:מנהיג שנהנה לפגוע בשכבות הנמוכות (שהם הרוב) הוא איש של הבטחות ודיבורים ואני מבטיח לכם !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! תזכרו את מה שרושם עכשיו!!!!!!!!!!לקראת הבחירות ראש הממשלה הגרוע הזה פתאום יתחיל להקל כביכול במיסויים ויתיקרויות ואני בטוח שהוא מייקר הכל כדיי שבעת הבחירות יהי לו מה להוריד ,אך הפעם ניזכור לו זאת!!!
 | 27.01.11
99.
מי שעסוק בעשייה לא פנוי לטקבק ולכן רוב המגיבים מרבי להג
לו כל אלה שעסוקים בהגנה פעילה על המדינה או עוסקים בתפקיד ציבורי ביצועי היו מניחים את פועלם לרגע. לו אנשי העשייה היו גולשים באינטרנט כמו ציבור המלעיזים, היום עונים רובם כמו תמי ארד. האמת היא שאלה שניסו להעניש את גלנט בעבור עופרת יצוקה, מצאו דרך פתלתלת, יחד עם מספר גורמים קולניים וזניחים ל"החזיר" לגלנט על ניהול המבצע. רוב המגיבים שדורשים התייחסות לעובדות, לא בקיאים בעובדות ובכלל לא מבינים במה מדובר. אני מעורה ומבין ומכיר את המקרה ואומר שמדובר בסיכול ממוקד!! אני לא חבר של גלנט, אבל מעורה באזור מחייתו משחר ילדותי.
אייל | 27.01.11
96.
עם כל הכבוד לתמי
גלנט הוא גיבור ישראל.עיני לא צרה ולא מנוקרת.כל מה שיש לו הוא בזכות ולא ממרמה.אלא מה??? אם הוא אכן ניכס לעצמו דונמים בלא שאושרו לו,הוא לא ראוי. אלוף ותת אלוף עפו על פחות מזה. אני מסכימה על האימרה "ארץ אוכלת משרתיה"אבל בהקשר אחר. ארץ ששולחת את משרתיה למלחמה כדי להגן על אזרחיה,וכשגיבוריה שבים הביתה עייפים ומפויחים,מתקבלים עם צווי חקירה במקום עם זרי דפנה לראשיהם.
לאה דר | 27.01.11
94.
לא מסכימה איתך, תמי. יש לבדוק התנהלותו האישית של מי שמועמד לפקיד ציבורי בכיר.
אם הפקיע קרקעות - יש לבדוק זאת. אשר לווילה מפוארת - גם זה דבר שמעיד על עושהו. מה אני אגיד לך, תמי, גם אם היה לי כל הכסף שבעולם, אני לא חושבת שהייתי בונה וילה מנקרת עיניים וגם לא קונה מכונית שתוציא לכולם את העיניים. קצת צניעות עוד לא הזיקה לאף אחד. במיוחד לאיש ציבור.
 | 27.01.11
92.
צודקת ועוד משהו
לכל הפיקחים אשר טוענים שהאלוף צריך לגור בדירת שיכון ולתת דוגמא לצניעות . לא ראיתי אף מנכ"ל מקטן בינוני וגדול אשר מתעסק עם רבע אחריות ורבע תקציב ורבע מהזמן של האלוף נותן דוגמא כפי שאתם רוצים שאיש אשר כמו רבים התגייס מבלי לחשוב על נחלה וכו"ביום הגיוס האלוף לא היה אלוף ועד אשר ניהיה אלוף הוא סחב נכון עם עוד רבים אותנו על הגב במקרה הטוב לא תחת אש ואת שאר המיקרים סתם כך סחב אותנו על הגב אני מדבר על אלה אשר ב1800 יושבים בבית הנאה שלהם עם הילדים ומתווכים עם האשה מי יעשה מה ומי עבד היו יותר קשה בזמן הזה הם והוא היו מתחת למים ומעבר לקווי האוייב איין צורך להרחיב עד כמה החברה האלה האלופים התתי אלופים אשר נשאו ונושאים עליהם את הנטל אני כרגע מפנה את הזרקור עליהם כי מגיע הרגע שהם מחליטים לקחת את שרביט הניהול של צבא הגנה לישראלמי אם לא הם יקח את זה ?זה הלא גוב הכי קשה בעולם ואנחו חבורת ועדר מבולבלים אומרים הוא גר בנחלה או בווילה מנקרת עניים . מה זה בדיוק מנקר עניים ?אני רוצה אותו מאושר איפה שהוא ושיהיה לו הכי טוב בחיים עכשו אפשר לחשוב הבן אדם לא סגר סוויץ מאות ואלפי שעות ולא לקח מאף אחד מי יעשה את העבודה הזאת במקומנו ?מטורפים רדו מהגג ולאלה שצילמו את ביתו מלמעלה הייתי מגיש תלונה על פגיעה בביטחון ישראל שיהיה לנו בהצלחה עם האלוף אנחנו צריכם את זה והוא שיהיה בריא ויהנה אחר כך בשביל כל השנים הקשות שנתן מעצמו לבריאות
דודו | 27.01.11
91.
רמטכ"ל-ראוי שיהיה נקי מכל רבב
חבל שאין התיחסות לעובדות, אלא ניסיון לגייס את התומכים בתהליך התגובות. במדינה שאמורה להיות דמוקרטית ומתקדמת, איש אחד בלבד, ללא בדיקה, ללא דיון ללא כל תהליך, קובע מי יכהן כרמטכ"ל ולאחר מיכן מתחיל מחול שדים לחפש את האמת. ברור הוא כי מבקר המדינה אינה הכתובת לבדוק אמינות ואירועים לקראת "הכשרת" אדם לכהונה ציבורית. לו היתה תמי ארד בודקת כיצד נעשה הדבר בחו"ל ביחוד בארה"ב הייתה נדהמת מהשימוע הציבורי הנוקב והצולב שעובר מועמד למשרה ציבורית וביחוד לתפקיד יו"ר המטה הצבאי, על מצבו הכלכלי, החברתי ועוד , ומי שיש בארונו שלדים, שלא יסמוך על המזל..
ישראלה | 27.01.11
90.
ממש מסכן - אפילו תמי ארד ( מותג לאומי ) יוצאת להגנה אבל מדוע בעצם ?
אני מתבונן בתמונות, באיש שאינני מכיר, שומע את שכניו שנפגעו, רואה את קהל תומכיו שהם מאד מתלהמים וזועקים חמס, ולעומתם ליבסקי הכתב הצעיר הזה, לא מתרגש, אומר את העובדות בשקט בלי אגו והנה את גברת ארד נכנסת לתוך הקלחת הרוחשת בוחשת שוב אינני מכיר איש - אני אזרח פשוט - אבל אי אפשר להתעלם כאן - משהו באמת מריח לא טוב, אולי אין " פשע" אבל יש אי סדרים - כאשר אתה רמטכ"ל ויש לך תיק שלם של " אי סדרים" אני כמו כל עם ישראל לא אוהב את זה - כי אם לי היו אי סדרים מזמן הייתי בבתי משפט עם בלאגאן מעל הראש - אבל אלוף לוחם ממש מצילאת עם ישראל - אז גברת ארד - ישנם עוד הרבה אלופים \ לוחמים \ אנשים שחירפו נפשם למען המדינה הזאת ואין להם " אי סדרים" הם אזרחים שומרי חוק נקודה
יודה | 27.01.11
89.
משרתיה? אולי הציבור משרת ונעשק ע"י מושחתיה
הרמטכ"ל המצויין גבי אשכנזי הטמיע נורמות לפרשיותיהם של שני הקצינים הבכירים - צ'יקו תמיר וחוסיין פארס שנתנו את הרכב הצבאי לבן משפחה שעשה תאונה ולאחר מכן הם שיקרו ועיוותו את המקרה, נהג עימם הצבא בדרך נחרצת שהראה להם את הדלת החוצה מהצבא. למה על מעשים הרבה הרבה יותר חמורים של גאלנט שכללו - פלישה לשטחי ציבור וגזילתם, שקרים ועיוותים ועוד הוא יקבל את התפקיד היוקרתי. גלנט צריך לא ללכת הבייתה אלא לטוס מהצבא ואף להורידו לדרגת טוראי על מעשיו שאינם יכולים לשמש דוגמא לחיילים וקצינים בצה"ל. בושה למדינה שגלאנט קצין בצה"ל.
יונתן | 27.01.11
85.
ארץ אוכלת יושביה
האלוף גלנט אדם שתרם למדינה ושרת עשרות שנים, וכשהגיע לתפקיד הנכסף והראוי לו,פתאום צצו אוכלי החינם למיניהם ושמו לו רגל. פתאום אדם כזה צריך לעבור חקירות וכתבות, ופשוט חבל לי עליו וגם עלינו. כאן ארץ אוכלת יושביה, כל מי שקם לעשות מעשה, לתרום למדינה, קודם מכתירים, ואז מתחילים לחפש בציציות כל מיני דברים בטלים בששים, ולעשות כותרת ולינץ תקשורתי לאיש ולמשפחתו. זה מקנאה כמובן, צרות עין וחוסר פרגון שכל כך נפוץ במקומותינו. עד כמה שידוע לי האלוף גלנט הוא בן לניצולי שואה, שתפקיד הרמטכ"ל ודאי נראה להם משהו נשגב, לשרת את עם ישראל. לא ידעו שיש זאבים טורפים בדרך... אני מקוה שיצא נקי וישרת את עם ישראל, למרות הכל, כי אין לנו עשרות אלופים מסתובבים בטל, כמו שאין ראש ממשלה ושרי בטחון שעושים כמיטב יכולתם והתקשורת הורסת כל חלקה טובה ופוגעת בהם ובאזרחים, שהם הרוב הדומם, בגלל שנאת חינם וחוסר פרגון.
סימה אמריליו | 27.01.11
84.
הגברת ארד הגזימה!
אומנם היא נושאת על גבה כאב עצום, אך האם זה מתיר לה להחליט מה מוסרי ומה לא בארץ הזו? אני כאזרחית מן השורה (נטולת פלצנות וצורך לנהל את הסביבה) נחרדת מהמחשבה שאדם שגזל קרקעות יחד עם גזלן הקרקעות מספרק אחד בארץ מר אריק שרון יהיה הרמטכ"ל בצבא בו בניי משרתים במילואים ביחידות קרביות. בא לי על רמטכ"ל איכותי כאדם, צנוע בחמדנותו ואוהב אדם וארץ... הגזמתי אהה? להפוך את גלאנט לגיבורה האומה זה בערך כמו לסגוד למגלומן הפתטי ברק. ואם כבר ייבבת תמי ארד כי הארץ הזו אוכלת את יושביה... אני בעד שכמה מהנערצים עליך יאכלו... זה לא יזיק במיוחד.
מיכל | 27.01.11
83.
המדינה יורה לעצמה ברגל
רבים חושבים ובצדק שגלנט הוא המתאים ביותר והנחוץ ביותר היום להיות רמטכ"ל. מדוע כל אלה המתחסדים היום וטוענים שהוא לא התנהל כשורה ולכן לא יכול להתמנות לרמטכ"ל לא טרחו לטעון את אותן טענות בתפקידיו הבכירים הקודמים... מי שלא ראוי להיות רמטכ"ל גם לא ראוי להיות אלוף פיקוד או מח"ט או מ"מ והיום אין יותר ראוי מגלנט.
מיקי | 27.01.11
81.
עשה לעצמך
אנשים כמו גלאנט צריכים להיות משוגעים כדי לא לדאוג לעצמם. נבחר ציבור ובטח חייל חייב לדאוג למשפחתו , כן גם כלכלית . ארץ אוכלת יושביה בוודאות ,משחר הימים ועד היום ,שנאת חינם הייתה תמיד בעמ היהודי. שדה הקרב הפוליטי או במלחמה גובה קורבנות וצריך להתכונן לכך אחרת צריך יהיה לבקש טובות ועזרה מהמדינה,לא מכיר שפוי כל שהו בארץ שסומך על כך. 7 מליון שקל צעקו הכותרות ,מחיר הקנייה היה אולי חמישית אבל למה לערב עובדות כל כך ״לא חיוניות״. פרשת האדמות אינה משהו שאפשר להסתיר ,הכל גלוי ,ואם כך למה להאשים את גלאנט , אם קיבל משהו מהמנהל בגלל מעמדו זאת בעייה של המנהל ולו שלו. ואם אולי היה קצת כוחני בהתנהלותו ,האם הייתם רוצים רמטכ״ל לא כוחני ? צביעות , אף אחד לא מושלם.
יצחק | 27.01.11
79.
צודקת תמי ארד בכל הקשור לאלוף גלנט, אך באשר לשיחות השלום הכל פנטזיה של ציפי ליבני.
ציפי ליבני יכולה להוסיף ולפנטז שהיא ואולמארט היו ממש, אבל ממש, בסיום שיחות השלום, "ומה זה בהצלחה רבה" שאלמלא לא היתחלפה הממשלה, היום היינו כבר מרימים כוסות קפה טוב, עם הערבים של אבו מאזן או של הניה או של נסראללה, או של אחמדיג'אן, נווו באמת תמי ארד הרי אנחנו מכירים את הצ'יזבאטים של הפוליטיקאים השקרנים. מאז חתימת הסכם אוסלו, היו חכמים יותר מציפי ליבני ואלמארט בשלטון ובכל זאת השלום בושש לבוא. אולי אתם אנשי השמאל תבדקו מידי פעם את רצון הערבים לשלום אמת איתנו, מה דעתך?
pini | 27.01.11
78.
לגברת ארד, עם כל האהדה למצבך, מה בדיוק עושה אותך למומחית בענין ?
מה את יודעת, יותר מכל אחד העם בענין גלנט? מדוע לא להתייחס לטירתו ולהשתלטות שלו על אדמות רבות? מי שמך לעלה תאנה שלו ומה בדיוק את רוצה? יש לך חשבון עם הממשל שלא דאג לבעלך כל השנים האלה. מבין. אבל ההשתלחות הכוללנית על כל משרת ציבור באשר הוא, מחד, וההגנה המאתרגת שגובלת בסתימת פיות בענין המועמד לרמטכ"ל, ממש לא בסדר.
חוני המנסה לא לפגוע | 27.01.11
76.
למה מבקר המדינה רק לפני שבועיים החל חקירתו ? נו באמת למה ?
למה ? כי כשמיכאל איתן הגיע לפרקליטות עם המימצאים , הוא נזרק מכל המדרגות. רק מבקר המדינה הסכים לקבלו ויחד הם עברו על החומר הגולמי, רק אחרי כן החליט המבקר להכנס לעובי הקורה. כשאת כותבת משהו בפומבי- אנא חקרי קודם את כל העובדות !
דוד | 27.01.11
75.
אני לא יודע מה עשה גלנט עבור המדינה, אבל אני יודע כי הוא נמצא בקליקה אחת עם א. ברק
וזה לבד מחשיד אותו. לא רק הם, הצבא כולו הפך להיות מגרש פרטי של בעלי השררה, של קציני הקבע השמנים, תרתי משמע, שגוזלים את משמני הארץ אם באופן חוקי , חוקי למחצה או אחר. הצבא שלנו היום איננו מה שהיה בעבר. עצם העובדה שהצבא היקר הזה לא מספק את הסחורה--ראו לבנון2 ועזה, אומר הכל. כשאני משלם ביוקר עבור מוצר, ובדיעבד מסתבר כי המוצר מעולה, ונותן תמורה, ממש לא משנה לי אם שלמתי עבורו 1000 או 1100. אבל אם שלמתי עבור מוצר 1000 ולא קבלתי תמורה--אני מרגיש מרומה/אידיוט. הצבא שלנו עם האלופים בראשו, כולם עד שיוכח אחרת, נובורישים, נהנתנים זכוחי דעת הם ואפסם עוד, לא מספקים את הסחורה, ואני מרגיש גם אידיוט, וגם מפחד שביום אפל אחד תגמר לי המדינה. אשר על כן יש לעשות הכל, לחפש מתחת האדמה קצינים שהם "קצין וג'נטלמן". גלנט הוא לא כזה. תקשיבו לבית שלו ותשמעו אותו אומר: "נא בעין, אתם השכנים שלי עובדים כמו חמורים מחושך לחושך ובקושי מפרנסים את משפחתכם, ואילו אני,--אין כמוני, יורק עליכם מלמעלה"
קתו הזקן | 27.01.11
72.
הכותבת לו לא היתה כותבת לא קוראת בתשומת לב את מאמרו של עידן ב"הארץ" מאתמול-סביר שהיתה מוחקת
עוד לפני שהיתה כותבת! תרשמי לפניך גברת ארד ותשנני יומם ולילה:האלוף הזה אינו ראוי להיות לא רק מפקדו של בני אלא אפילו מש'ק דת בעתלית! נכון היה לו ממי ללמוד (שרון וברק ולפניהם מדיין) אבל בשורה התחתונה ההתנהלות וההתנהגות שלו,החמדנות והרעבתנות שלו גרועות מאלו של מקימי ותושבי ההתנחלויות! ולסיום שנני לילדיך:אצל בן גוריון הוא היה מועף מהצבא בדקה שבה החל לפתח את הרעבתנות והחמדנות,את המגלומניות ובעיקר את ההתחכחות באחוריהם של של מי שיכולים לקדמו!
סגן במיל' | 27.01.11
71.
מה הקשקוש הזה על הקרבה עצמית
מי שחותם קבע עושה זאת מטעמים אישיים. לא כל אחד רוצה לבלות את ימיו במשרד. יש אנשים שמחפשים "אקשן" והם לא יותר טובים מאף אחד אחר. אם נסתכל על ההיסטוריה העקובה מדם שלנו , נראה שלא תמיד יצאנו נשכרים מה"מתנדבים" האלה. רק כאשר אדם מודה שכל מה שהוא עושה, אפילו אם זה תורם לציבור הוא לתועלתו האישית הוא "מענטש". כולנו היינו בצבא ויודעים שאין שום קשר בין תפקיד למעלותיו של אדם. כמו כן באשר לגלנט עצמו, הטענות נגדו נמשכות כבר שנים , פשוט אף אחד לא התייחס. אף עתונאי לא התעניין חוץ מהעתונות המקומית. והמבצר- אינו מעיד על בעליו? כמו שלבוש אינו מעיד על הלובש? זה לא בית במושב אני מכירה קצינים בכירים שגרים במושבים בבתים מטופחים אך לא מנקרי עיניים. לפי הצילומים הוא בנה את הבית באיזור שאינו מיועד לבניה אלא למשק. גם על זה צריך אישור. והשטח - בשום פנים אינו מתאים לשטח שמוקצה לבניה למגורים במושב. נכון- הוא לא היחיד אבל רמטכ"ל זה תפקיד יחיד
nn | 27.01.11
69.
משרתיה
האמנם תמי? אוכלת משרתיה? לא הגזמת? מה בסך הכל ביקשנו? שבראש הצבא. צבא העם. יעמוד אדם ראוי מבחינה מוסרית וערכית? זאת דרישה מוגזמת? כמו שנאמר "ממה היו עשויים חלוצותינו שנהינו כל כך בלתי ראויים להם? אז פגשת אותו פעם אחת והתרשמת ממנו לטובה. זה הופך אותו לראוי ואותנו לאוכלי משרתינו? נו באמת.
נתן | 27.01.11
65.
אח התמימות...
נו באמת, גם אנחנו שואלים למה נזכרו כל כך מאוחר לבדוק, כי הרי מתריעים על הנושא כבר שנים, "איכשהו" לא בדקו כי היה לחץ פיזי מתון כנראה לא לבדוק. ורק כאשר הוגשה עתירה ומעריב לא הוריד את זה מהכותרות - פתאום היתה חשיפה של עובדות חדשות. מצטערת, אבל התמימות זועקת מדף האינטרנט. מה גם שאני גם לא חושבת ששאלת גודל הבית של גלנט היא רלוונטית, אבל זה נוסף לנושאים המבישים והמביישים, כמו שלל חקירות מצ"ח נגד חיילים שעשו עבירות רכוש במהלך הטיפול בנוסעי המרמרה. אז נתבייש לנו- אין חדש.
שירי | 27.01.11
63.
עליהום מיותר לחולטין
אני בהחלט מסכים עם הכתבה של גברת תמי ארד. אין גבול להלקה העצמית שאנחנו חווים מדי יום ביומו. ההשתלחות הפכה לאיישית מבלי לבדוק עובדות בסיסות לגלנט חזק ואמץ ונתחזק זה מה שאנחנו מצפים שיקרה בימים אלו החוזק של האומה נמדד באנשי שנלחמים לה ולא כול היום עסוקים בביקורת כנגדה
אלי | 27.01.11
62.
סטנדרטים בצה"ל
כאשר צה"ל הדיח את צ'יקו תמיר על התנהלות בנוגע לתאונה ללא נפגעים כאשר את עימד פארס שוחטים על אי אמירת אמת לרמטכ"ל אמור להיות סטנדרטים גבוהים יותר. אם הוא קיבל או לקח קרקעות ללא אישור, עבר על החוק, נהלים הוא לא ראוי לעמדה הבכירה ביותר. דין פרוטה כדין מאה
ישראלי | 27.01.11
61.
מוטב מאוחר מאף פעם לא.
תמי את צודקת, זה לא הזמן. זה מאוד עצוב שיומיים לפני שהוא נכנס לתפקיד הצבא עסוק בזה במקום בלהגן עלינו. אבל עדיף מאוחר מאף פעם לא. עדיף עכשיו מרמטכל שלא יוכל לעמוד מול חיילים בלי שהם יתלחששו. מדברים על זה כבר שנתיים, הגיע הזמן לגמור עם הסיפור הזה אחת ולתמיד.
מיכל | 27.01.11
60.
ככה זה במדינת חוק חייבים לבדוק
שימי לב במדינה בה מעמידים לדין נשיא , שר אוצר ראשי ערים ועוד נבחרי ציבור ובצדק אין לנו ברירה אלא לבדוק גם את הטובים לא רק את הרעים. אמנם קצת מגזימים לגבי גלנט נראה לי שראש הממשלה הבא יהיה המלאך גבריאל כי אם היו בודקים לעומק את ביבי או את ברק גם להם יש הרבה מה להסתיר. זה נראה סביר מאד שבודקים אנשי ציבור העוסקים בדיני ממונות ונפשות.
זמיר חן | 27.01.11
59.
לכל אלה שממשיכים לומר שגלנט לא פעל כשורה
הנה גם מבקר המדינה בדק,אומנם אנחנו לא יודעים כרגע מה אמר,אך בתחושה ולפי מה שהודלף,הוא לא ייצא נחרצות נגד גלנט,זאת אומרת שאם מבקר המדינה שכולם יודעים שלא עושה חשבון לאף אחד,טירקל ואחרים אמרו שגלנט פעל באופן כללי בסדר,ואולי היו דברים שנאמר עליהם שנעשו בתום לב.זאת אומרת שגלנט בסדר.ולא יתכן שגם אחרי כל הבודקים למינהם,ימשיכו לומר גלנט לא בסדר,אני כמושבניק יודע ומכיר את כל התככים שין אופוזיציה וקואליצה בתוך ועד הישוב ובין חברי האגודה.במושבים יו"ר הועד יכול לתת המלצה שמישהו יקבל משהו במינהל,והמינהל יענה להבקשה.המינהל יוצא מתוך אנחה שאם ועד הישוב לא מתנגד,אין שום סיבה שהוא יתנגד.מה גם שהאדמות שכיביכול נילקחו יש להם הצדקה,כמו כביש מילוט,.לגבי הכיביכול טירה,בואו ואומר לכם משהו,בית כמו של גלנט במושב לא יעלה (בבניה אישית) יותר ממיליון ,מיליון ושלוש מאות אלף,זה מחיר של דירה 3 חדרים בעיר בינונית,קצין בצבא שמשרת 30 שנה ומרוויח 15 אלף ש"ח לחודש ואני מניח שיש לו גם משק מניב,בהחלט יכול לעמוד בבנית בית כזה.
אבי מהגליל | 27.01.11
43.
100 אחוז
על עבירה נדל"נית מצ'וקמקת (אם אפשר לקרוא למעשיו של גלנט עבירה) נותנים אולי דו"ח, בוודאי ובוודאי שלא הורסים את חייו של אדם ומבטלים מינוי מוצלח לתפקיד הרמטכ"ל. הצדקנים שבמדינה איבדו פרופורציות לחלוטין. יותר מזה, אני משוכנע שחצי מהם פולשים בעצמם לשטח ציבורי
רועי | 27.01.11
41.
מי צריך רמטכ"ל ישר ואמין.
כל מי ששולח את הילד שלו לצבא, וחס וחלילה קורה משהו לא נעים, כמו אסון השיטת, לדוגמא. האם מגיע למשפחות לשמוע את האמת, האם הצבא יתחקר ויוציא מסקנות, כשהאמת מטוייחת, לדעתי יושרו של העומד בראש הצבא חשוב בהרבה מיכולתו לכבוש גבעה. אינני שופט את גלנט, אני רק מצפה מאלה שהופקדו על כך שלא יסתכלו רק צעד אחד קדמה, אלא, יראו את עצמם כהורים, שרוצים לדעת שזה העומד בראש הצבא אומר להם רק אמת. ואם ימצא שגלנט נופל בנקודה הזו, אז עם כל הכבוד, זה לא מה שכולנו צריכים.
צבי | 27.01.11
38.
הגודל לא קובע. גודל ביתו לא העניין כאן. אי אמינותו,דרך התנהלותו אינה מתאימה .
תפקיד רמטכ"ל מחייב אמינות. הן לחיילים תחת פיקודו והן לעם . כל התנהלותו לקויה והוא לא יכול להיות רמטכ"ל. אני בטוחה שהוא איש מקצוע ראוי אך ישנם נוספים ראויים מקצועית וערכית. ידעו כל בעלי תפקידי מפתח שהם חייבים להיות דוגמא וללא רבב.
ללא רבב | 27.01.11
37.
הבליץ שהתקשורת עשתה לגלנט חטטנות לשמה ועסקה בנושאים שאין לציבור זכות לדעת בהם
מסכימה עם הכותבת, זוהי ארת אוכלת יושביה, לא מפרגנים למצליחים, חטטנים בנבכי נשמתו של האדם. להיות איש ציבור כלל לא משתלם, לכן מי שישרת את העם הן ברמה הצבאית והן בפוליטית, אנשים חפים מכל רבב (מסופרני אם בנמצא כאלה) או בעלי עור של פיל (שרון) או טפלון (ברק) וחבל אנחנו מפסידים אנשים איכותיים וראויים. גלנט ראוי ביותר להיות רמטכל, שכחנו את מבצעיו הן הגלויים והן הגלויים פחות של האיש הגיבור הזה. אני בושתי למשמע הרכילות הנבזית והחטטנות.
ליאונה | 27.01.11
35.
יופי של כתבה
האמת 1. שמדובר בריב שכנים שאינטרסנטים בחשו בו, האיש קנה לפני 20 שנה נחלה ב"חור" שאף אחד לא רצה ללכת אליו. פתאם כולם מחשבים את שוויה של הקרקע. 2. הרבה ספינים היו כאן - כולם מאינטרסים זרים תוך ניצול העובדה שהאזרח הקטן לא מבין בדיוק מה קורה במושבים. 3. ולמגיב 4, הספין היה של אשכנזי ולא ההיפך.
מושון יעקובוביץ | 27.01.11
34.
היתממות לשמה
ראשית, בואי נשים דברים על השולחן - 1. יואב גלנט ובכלל כל קצין בכיר לא "הקריב" את מיטב שנותיו למען המדינה. הוא בחר בקריירה מבחירה! קריירה אגב, מאד מתגמלת, מאד נחשקת. מבחינתי עובדת סוציאלית או מורה בת חמישים שעובדת ומרוויחה 4000 שי לא פחות "מקריבה" למדינה מגלנט. 2. אני לא יכול להתייחס להיכרותך עם האיש. אני גם די בטוח שהוא יהיה רמטכ"ל מוצלח לפי הרזומה. אבל מבקר המדינה והיועמ"ש ייבדקו אם הוא שיקר. ואם כן - אין ברירה, האיש צריך ללכת. 3. לגבי נושא "אחוזת יואב" - אני רק יכול להגיד שהתנהלות כוחנית מול המינהל בהיותך איש בעל השפעה, ובכלל כל חוקי הבניה הפרוצים שיש במושבים ואנשים עשו כטוב על רוחם (והשמדינה תקפוץ לי), רק מבהירים לי שאולי הוא יהיה רמטכ"ל טוב, אבל אני לא הייתי רוצה חברים כאלה.
יוסי | 27.01.11
33.
ישראל היא מדינת משרתיה ומשתמטיה וגם מנצליה . וייש רבים ששירתו והקריבו יותר מגלאנט
ואיפוא הצניעות? מה זה הראוותנות הזו? למה להוציא את העיניים עם אחוזת 4 מסגדים ובריכה באמצע? למה לבנות את הבית הכי גדול במושב ועוד על ידי איש צבא? מי אתה טדי שגיא? מי שבוחר לשרת בעמדה ציבורית לוקח על עצמו את הטוב והרע מהמעמד. וגם במסגרת החוק אפשר לסרב, להגיד לא צריך אני חייב לשמור על צניעות. אנחנו לא ערב הסעודית. אין ספק שגלאנט איש צבא גיבור אבל אין ברירה חייבים לוותר עליו כפי שעשה אשכנזי והדיח מהצבא שני קצינים מוכשרים שקצת זייפו גם ללא כוונת זדון.
ישראל ישראלי | 27.01.11
28.
תגידי תמי, האם את יודעת את מי הוא בחר בשביל הייצוג המשפטי שלו? תנברי בבקשה בפרטים
ואח"כ תראי אם את עדיין מוכנה לסנגר עליו (איזה מזל שיש לו חברה כמוך שמוכנה להגן עליו בעיתון - קצת מזכיר את מה שיחימוביץ' עשתה לברק בזמנו), כל בנאדם שאמור להנהיג צבא ולהוביל אנשים צריך לבחור טוב טוב את עורכי הדין שלו.
dondon | 27.01.11
25.
תרבות של הדחות והשמצות
אני מסכים עם כל מילה. כל מי שנמצא בשירות הציבור מוצמד לו זכוכית מגדלת וקטנוניות צהובה ומתלהמת מלווה כל דבר שהוא עושה. הבעיה היא הכוח של לקטנים : יותר מידי כוח ליותר מידי פקידונים , אנשים עם אישיות ויכולות זערוריות וקנאה יוקדת בכל מי שהוא מוצלח. כמו פירנאות כל אחד קטן ומרושע אך ניתן להתמודד איתו , ביחד ועם שופר העיתונאות ( המונהג בידיהם הבוטחות של בעלי ההון המנווטים אותם היטב ) נדפקה לנו הדמוקרטיה. זה לא שאין מושחתים , יש והם גם בדרך כלל יודעים שהם כאלה ומתגוננים בצורה שלא מאפשרת לגעת בהם...רק הם שורדים במערכת הזו. אנחנו מנפים את המרחב הציבורי ומשאירים בו רק חארות אמיתיות שלא באמת משרתות את הציבור , אלא את עצמם. לי כאדם איכותי ואיכפתי אין שום חשק לשרת ציבור כזה ... אז אני דואג לעצמי ועושה רק לביתי. עם חרא מקבל מנהיגים הראוים לו.
ציוני | 27.01.11
23.
ויותר מזה תמי
מקובל עלי לחלוטין מה שכתבה תמי ארד, ויש להוסיף ולתזכר כי היה ניסיון בוטה בריוני ומאפיונרי לכל הדעות לנטרל את גלנט עם נושא המכתב שגם רמטכלנו אשכנזי לא ממש מה היה ברור מה חלקו בענין.....אי אפשר לומר שלא כך הדבר וכתבתי מאד עדין. הרי הכל בבדיקה עדין ...אבל מה נורא הדבר הזה.....כשעניין המכתב לא צלח - אזי ניגשו לדפ"א ב': נסיון הכשלה מכוון אחר שהוכן בעוד מועד כ"תכנית מגרה ליום סגריר". ובזאת אנו עוסקים כעת. זהו רף חדש ב"תעוזה" מאפיונרית שאין כדוגמתה. אפשר להרוג משפחה ואדם רב פעלים מועמד למטכלות בלי להניד כהוא זה. אכן - ארץ אוכלת משרתיהוהייתי מוסיפה - טורפת מתנדביה ללא רחם ובהנאה מאפיונרית לכל דבר. אין מלים. וראו את התקשורת כמה היא מגמדת את עניין המכתב.האם זה לא מפתיע???או אולי מגמתי????? תודה לך תמי ארד
,תמר | 27.01.11
22.
משוגעים -תרדו מהגג!!
אתם לא קוראים עיתונים ? לא רואים טלויזיה ? לא מקשיבים לרדיו ? אתם לא שמים לב למה שקרה בלבנון , מיצרים ואיראן <<<???? ואצלינו מנהלים מרדף אחר מיטב האנשים אשר קשרו את חייהם לטובת בטחונה של המדינה ? כל הזמן רודפים קצין בכיר כזה או אחר ...פעם רודפים את גבי אשכנזי, פעם את גלנט ,פעם את חלוץ , את האלוף אדם ,ראשי מוסד , שב"כ וורשימה בלתי נגמרת של קצינים בכירים. די תתאפסו על עצמכם !! אנחנו לא בשוויץ. המדינה יושבת על חבית חומר נפץ עם פטיל קצר מאד !!!
אלכס  | 27.01.11
21.
מי עשה את הסיבוב האמיתי על גלאנט וחבריו ?
בראשית שנות ה-90 טרם הומצא האינטרנט שאפשר את היכולת לעבוד מרחוק, היה המושב עמיקם חור נידח בקצה כביש משובש עם נחלות נטושות ובתי סוכנות ישנים ומטים לנפול. ועד המושב חיפש בנרות אנשים איכותיים שיצטרפו למושב כדי להנות מהמוניטין של המצטרפים. צרוף לוחמי שייטת למושב נראה רעיון מבטיח, אבלמצד שני המושב היה צריך לשחרר למצטרפים את השטחים לעיבוד חקלאי, השייכים לאותן נחלות, ואשר נלקחו בפועל לעיבוד על ידי חברי מושב אחרים. אז רקחו חברי ועד המושב רעיון יצירתי: לתת למצטרפים החדשים "נחלה ללא נחלה" כלומר: לאפשר למצטרף לבנות את ביתו במושב על חלקה א' בלי שיהפך לחקלאי בפועל. המושב יהנה ממצטרפים איכותיים אשר יתרמו לקהילה אבל יקצץ בנחלתם ולא ישיב לה את מלוא שטחי העיבוד הנכללים בה. לכן - מי שרקח ופעל בניגוד לכל נוהל מקובל זה ועד המושב, אשר הסתיר מהמינהל את גריעת שטחי העיבוד מהנחלה, פעולה שנעשתה על ידי הועד בחוסר סמכות כי הקרקע אינה שלו.
המילואימניק | 27.01.11
20.
...וטוב שכך
במהלך השנים האחרונות, אנו עדים להרחבה גדולה של החשיפה בכל מה שקשור למשרתי הציבור. הדבר חיובי מאין כמוהו, מספק ביטחון לאיש הפשוט שאין אצלנו מורמים מעם, בכל הקשור ליושרה. כך, רמון איבד את מעמדו הפוליטי בשל יהירותו, נעומי בלומנטל כנ"ל, הירשזון, בניזרי ועוד מעט קצב יישבו יחדיו במקום שחומם קודם לכן על ידי דרעי, ומי יודע מה יקרה בעניין אולמרט. באשר למשרתי הצבא, לגביהם אין שום שקיפות עד אשר הם מגיעים לתפקיד הנושק לפוליטיקה (אליה יפנו קרוב לוודאי כאשר יסיימו אותו). שם, חשיפתם, כמו כל חשיפה של פוליטיקאי. באשר ליעילות המהלך, אני מאמין שבעתיד, יתקנו.
אבי זהבי | 27.01.11
17.
זה לא הארץ, אלה אנשים, יתונאים ומבקרים קטנים ששונאים את מי שעושה משהו באמת
זעקי ארץ אהובה. שהמבקר שלה נמצא יותר בעיתונות מאשר בזמן אמת במקום שמצפים לו. שמבחינתו צהל יכול להיות בלי רמטכ"ל אבל הוא יעבוד בקצב שלו ושהאויבים יחכו. ועיתונאים בונים על שנאה, קטנויות, מידע חלקי ולקוי, וחוסר יכולת להבחין באיזה נסיבות ובאיזה מצב נעשו דברים. האם מישהו מהם התעסק פעם עם מנהל מקרקעי ישראל? הבעיה שהם משחקים ואנחנו אוכלים אותה, לא לא רק גלנט הארץ אוכלת אותה.
אלי | 27.01.11
16.
תשובה לתמי ארד
לתמי ארד, תחקיר מאד מפורט בנושא האלוף יואב גלנט פורסם ב"מעריב" לפני למעלה משנתיים. מפורט - הכוונה עמודים אחדים במסוף סופשבוע. אם הכל שקרים והשמצות עמדה בפני האלוף האפשרות לתבוע את העיתון אולם הוא בחר להתעלם. גם התקשורת ברובה התעלמה כי מה פתאום עיתון א' יתייחס לתחקיר של עיתון ב'? כבוד השר מיכאל איתן נכנס לענין רק משעלתה מועמודותו של גלנט לרמטכל. הוא בצע חקירה משלו ובעקבותיה נכנס לתמונה מבקר המדינה. מדינת ישראל לא אוכלת את משרתיה. לאחרונה התמנה ראש מוסד ואיש לא ערער ולא הרהר על מינויו. מאידך ברור כיום לכל אחד כי אילו נחקרו או לפחות פורסמו הדברים שהיו ידועים בשעתו על משה קצב היה נמנע הבזיון של משפט קצב. לכן השאלה "למה דווקא עכשיו?" אינה רלוונטית. אולי רצוי שוועדת טירקל תנהג אחרת בעתיד ובכל מינוי שמונח על שולחנה היא תאפשר לציבור להגיש לה ממצאים (נקווה שלא יהיו). בטוח שאם המנוי צפוי בטווח של חודשים אחדים אין צורך להחפז ולאשרו. צריך לתת אמון במבקר המדינה וביועץ המשפטי ולקוות שישקלו את הממצאים ויקבלו החלטה מאוזנת. עם כל העוול שנגרם (לטענתך) לגלנט חשוב שכל משרת ציבור יידע מה הרף המוסרי שמתחתיו אסור לרדת.
עודד | 27.01.11
15.
היכולת לא רלוונטית ליושרה
כל עובד/משרת ציבור,עושה את זה מבחירה,לא מכורך,הוא מקבל משכורת מהמדינה ועם זה הוא יכול לעשות ככל העולה על רוחו,אבל אם יוכח שחמס אדמות בניגוד לחוק,שיקר בדרך על הדרך,מכאן הוא לא ראוי יותר ולא משנה כמה מוכשר יהיה.יש דברים שאין לעבור עליהם לסדר היום אחת וכמה אם הוא עובד ציבור. אם יוכח שאין דברים בגו' אז מה הבעיה?שימשיך בדרכו. ולכל המסנגרים מתוך היכרות כזאת או אחרת,כבר ניתקלנו בכאלה ש"הכירו מצויין"והתברר להם שלא ידעו דבר על האדם.לכן מין הראוי לכולם,לחכות ולראות מה האמת.
אבי | 27.01.11
11.
תמי ארד...
ובזאת הכשרת את בעלי השררה לנהוג בשרירות לב(שלא לאמר במירמה)כלפי רכוש הציבור!!!היתה חקירה ממושכת בעניין גלנט היו מסקנות אך יד נעלמה דאגה לנסות ולטשטש את מעשיו.התעקשותם של שני עיתונאים גרמה לכך שהעניין לא יעבור לסדר היום ועלינו לחוש שבעי רצון על התעקשות היועץ המשפטי והמבקר לחקור את הנושא עד תום.(לדידי,הריח שנודף מהפרשה צריך לשלוח את גלנט לבצור ענבים או למסוק זיתים "בשטח שלו").
אברהם | 27.01.11
5.
מנסיון את צודקת בכל מילה שכתבת, ברגע שאתה מגיע לטופ, רוצחים אותך בהנאה.בשם החוק
לגאלאנט אין סיכוי זו המדינה, זה שלטון החוק שמתעסק רק בחיסול כי הכל פלילי אם לא פלילי לא, מערכת משפטית שנותנת גיבוי מפחד המדיה. כי הכל בידור כאן ובבידור חייבים בסוף כמו שיקספיר להרוג את הגיבור..כל המערכת היא עלובה, ולכן אדם עם שכל לא יכנס היום לשרות המדינה או הציבור. כאשר יגיע גאלאנט למשפט או דומייו, לא משנה להם מה עשה למען המדינה, ומה הוא הקריב בחייו כדי להגן על מדינת ישראל, כי כל שמענין את אנשי החוק הראיות הפליליות. בדיוק מה שיכול לעשות מחשב ,
ליד הארץ פנסיונר | 27.01.11
4.
?זה משרת זה
לפי עיסוקו בנחלתו המורחבת, שלא כדין, מתי יש לאלוף וכמעט רמטכ"ל, גלנט, זמן לשרת בצבא? נדמה לי שהאלופים עד היום החלו לעשות לביתם לאחר שפרשו מהצבא ולא במהלך שירותם. כמו כן, מסמך גלנט הידוע, התגשם במציאות מילה במילה (חתירה תחת גבי אשכנזי). כך שעושה רושם שגלנט עסוק (או מעסיק אחרים) יותר מדי בעניינים זרים
תוהה | 27.01.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת