אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

דו"ח טכנולוגי: גוגל רוצים לסנן תוכן? נראה אותם נגד AOL

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
למגיב 8 : ברוך בואך לבית החולים לחולי נפש הגדול ביותר בעולם
הפכתה את כל מדינת ישראל לצוות טיפולי בחולה נפש אחד שהוא אני עם תקציב שנתי מקופת גוגל שיכול לפרנס את כל מערכת הבריאות בארץ ואם לקחת בחשבון שאת הכתבות האלו שכל כך מרגיזות אותך אני מקליד תוך דקות בהקלדה עיוורת סתם כך שאני גם מנהל שיחה אם זאת שאיתי במשמרת כי התגובות האלו אלה סתם שירים בשבילי אז בשורה תחתונה תראה בדיוק מי כאן הוא חולה הנפש ועד כמה מחלת נפש זאת היא חמורה ובשלבי נסיגת חמורה של החולה
spider(black widow algorithm | 03.02.11
7.
חולות רעות אלו הם מנת חלקה של גוגל בלבד (תחילת הכתבה )
מנוע חיפוש אפל כמו שאני מתכנן ויהיה יסנן מחלות ילדות אלו של מנועי חיפוש רק חבל שגורלי גזר עלי זמנית להיות רק בקטע של דיבורים ולא בקטע המעשי מה שישתנה בעתיד הקרוב מאוד אני מקווה שמה שעשיתי עד היום מספיק כדאי להוכיח שאני לא סתם מדבר !!!!
spider(black widow algorithm | 02.02.11
3.
ואין לך מה להגיד על אפל/סוני רידר?
"אפל שוב שוכחת שהיא רק ספקית פלטפורמה ובועטת מתחרים על ימין ועל שמאל מכיוון שהם אינם משלישים לה אחוזים." (בכל מקום אחר בעולם זה נקרא סחיטה באיומים, או הקטע של בקבוקי המחזור - איך קוראים למצב שתחום שלם הופך למסחטת כסף של פשע מאורגן?) לא פלא שספקיות סלולאר מחפשות איך לדפוק אחרים כל הזמן עם מאבקן בנייטראליות התקשורת ברשת, הן לומדות מאפל איך להרוויח על גבם של אחרים ושוכחות שהן רק צינור. אוף, כמה עצבים על דברים שממש לא נוגעים לי. אני לא קונה ספרים אצל סוני, בטח שלא דרך שום דבר של אפל.
Maddog | 02.02.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת