אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"אובמה לא בגד במובארק"

18 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
למי שלא מבין...23% מאוכלוסיית העולם הם מוסלמים, ורק 0.2% יהודים...כשמספר המוסלמים
עולה ושל היהודים יורד... ולכן, כל יום שאנחנו מתקיימים כאן הוא יום של חסד, ובודאי שבחלקו הרב הוא בחסדי ארצות הברית, שרואה בנו גם "נכס אסטראגי" וגם "שותפה אידאולוגית דמוקראטית"...כמובן שהדברים משתנים, ולא לטובה כנראה. נפילת ברית המועצות, והאיום האיסלאמי מחד...ומנגד,החלשות הפנימית של ארצות הברית כלכלית ובטחונית(=המעורבות בעיראק ואפגניסטאן), גורמים לה (=ולעוד מדינות במערב) לחשוב אחרת עלינו. גם המחויבות הריגשית בגלל השואה, קטנה (=כשלקמפיין האנטי ציוני בעולם השפעה רבה). אז אם יש כאן עדיין אנשים שבטוחים שאנחנו מנהלים את העולם (=כן כועסים על אובמה,לא כועסים על אובמה)...כדאי להבין שכוחם של היהודים בארה"ב נחלש ועוד יחלש (=דמוגראפיה ועוד), ואנחנו עלולים פשוט להמאס על כולם! זהירות!!!!
רואה שחורות | 06.02.11
13.
סטטיסטיקה
באמריקה חיים כ300 מיליון תושבים. גם אם יפגינו 30 מיליון הם עדיין לא מייצגים את הרוב. מה גם שמתוך ה30 מיליון כניראה יהיו כאלה שאין להם זכות בחירה במיצרים חיים כ80 מיליון תושבים. גם אם נצא מתוך אנחה שהפגינו כ8 מיליון תושבים. גם כאן עדיין זה לא מייצג את הרוב הפוליטי. וגם כאן מספר לא מבוטל של תושבים ללא זכות בחירה. זה לא דמוקרטיה זה אנרכיה. אובמה לא היה מסכים לפנות את כיסאו אילו היו מפגינים באמריקה 10 מיליון תושבים. דעתי היא שהוא הפנה גב לחבר שעזר לו בהרבה מלחמות. ואובמה ישלם מחיר יקר! היחידי שאני רוכש לו כבוד הוא נשיא המדינה פרס! הוא ידע להשאר חבר גם בזמן קשה והודה למובארק על פועלו לשקט באיזור. העולם הולך ומתדרדר וחבל
מירו | 06.02.11
9.
במה הוא שונה משטייניץ, אובמה, ביבי או אפילו מובארק? הוא מומחה בתחמנות ויודע לשחק היטב בכספים.
את דבריו של פרופ' לארי סאמרס אפשר לפרש כאילו ארה"ב תעמוד דווקא לצידו של הממסד בישראל במקרה בו העם יתפרץ ברחובות כנגד העושק והשחיתות הממסדית שאנו חווים מזה שנים ארוכות.
פיצי | 06.02.11
7.
אם הוא היועץ הכלכלי - או היה
עד לפני חודשיים, אני יודעת לא לסמוך עליו בדיוק כמו שאני לא אסמוך אובמה. גלובליזציה, משברים כלכליים, מזרח תיכון, פרס נובל לשלום, נאום אובמה בקהיר, אי תמיכה באזרחים האיראניים שאני בטוחה שקצת יותר סובלים מהמצרים, והוא יושב לו על כסא גבוה בטח עם שאר חברת בילדרברג ויועץ לנשיא איך לנהל ולכלכל את העולם, סליחה, את החברה שלהם על חשבון העולם. מי שבאמת מאמין לשטויות האלה, שלא יופתע עוד כמה זמן שדווקא ארה"ב היא זו שתוביל למלחמת העולם ה-3. גלובליזציה.. חופש במצרים - כן בטח - אתם תהיו חופשיים - להיות מוסלמים. מזל שישראלים קצת אבל קצת יותר חכמים מזה.
חן | 06.02.11
6.
אני איבדתי את אמוני באמריקה
כשעליי יורקים אני לא לוקח מיטריה ואומר שיורד גשם. מילים יפות דיפלומטיה זולה!!!! בכיכר תחריר הפגינו נצא מתוך אנחה 5 מיליון מיצרים זה עדיין מיעוט למספר האזרחים שחיים במיצרים!!!! דעתי היא שהאמריקאים כן ירקו למובארק ישירות בפרצוף. והאמריקאים ישלמו על זה מחיר יקר. הלך השאח מאירן בא אייטולה חומיני הלך חרירי בא החיזבוללה הלך הפת"ח בא החמאס להמשיך???? העתיד ידוע מראש והמשחק מכור מראש כאמור פוליטיקה זולה ובישביל להבין אותה לא צריך לא תואר של פרופסור וגם לא ד"ר שבוע טוב
מאיר | 06.02.11
3.
עכשיו שהוא אומר אני ממש רגוע..אבוי למי שתלוי בחסדיה של מעצמה ובפרט של
להיות תלוי במעצמה זה בכלל לא טוב, להיות תלוי במעצמה בשקיעה זה עוד יותר לא טוב, להיות תלוי 70 שנים במעצמה שנמצאת כבר עשור בשקיעה זה עוד הרבה יותר לא טוב, להיות תלוי במעצמה שעוברת שינויים דמוגרפיים ותרבותיים מהותיים כל כך ושזנחה את הערכים שייסדו אותה זה כבר מסוכן בהיבט המיידי. ישראל צריכה להביט למזרח, היא מפחדת לעשות את זה כי היא מרגישה קטנה ובודדה. אלא שאין לישראל ברירה, אהוד ברק אמנם קבר את יחסי ישראל עם סין בשנה הקצרצרה בה כיהן כראש ממשלה (וגם ברח מלבנון והפך את חיזבאללה למפלצת רק כדי לפדות את ההבטחה שהביאה אותו לראשות ממשלה) אבל אני מניח שניתן לשקמם-בעבר נהנתה ישראל ממעמד חריג בסין שאף מדינה אחרת לא קיבלה. ישראל חייבת להביט למזרח, זאת אופציה פחות נוחה מהאמריקנית, אבל את הגב האמריקני אנחנו עלולים לראות בקרוב. על אירופה אין לנו מה לסמוך בכלל. מדובר ביבשת עם עבר והווה אנטישמיים, התמיכה שלה היא תמיד רפה ותמיד תלויה בתמיכת ארה"ב, ולא תמיד היא תומכת. מעבר לכל, עלינו לחשוב איך אפשר לגדול ולהפוך לעצמאיים.
מעצמה כארה"ב | 06.02.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת