אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

למצוא את הגליץ' במטריקס

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
ל-2
תבין שהסכום ששולם על קארול הוא תוצאה של 2 דברים, האחד הוא התזמון של טורס להגיש בקשת מעבר מה שהשאיר למועדון מעט זמן להחתים חלוץ ולכן ניוקאסל ניצלה זאת לקבלת סכום מופקע. הסיבה השנייה, היא הסכום המופקע שקיבלה ליברפול על טורס, כי הוא לא שווה 56 מיליון, ולכן היה עדיף לקנות את קארול אפילו אם שילמו הרבה כסף, מאשר להסתכן ולהישאר עם חלוץ יחיד לכל שאר העונה, במיוחד שמדובר בחלוץ חדש לקבוצה ולליגה מה שיוצר סיכון עוד יותר גבוה שהקבוצה לא רצתה לקחת, ולכן, לדעתי, אפילו שקארול לא שווה 35 מיליון ליש"ט כיום, זאת הייתה רכישה הכרחית, ואפילו טובה. חוץ מזה כתבה מצויינת. YNWA LFC 4 LIFE
Stevie the G | 09.02.11
3.
ל-2 אני לא בטוח שאתה צודק
ליברפול מכרה את טורס במכיר אסטרונומי שמפריז לגמרי במה שהוא עוד מסוגל לעשות (ואפילו במה שהוא כבר עשה). היא קנתה שני שחקנים צעירים שכבר הראו שיש להם את זה. לגבי סוארס אני לא בטוח שיש לו עוד הרבה להתקדם, אבל אנדי קארול בהחלט יכול להפוך לשחקן שיחזיר את ההשקעה באבו אבוה.
אביעד | 09.02.11
1.
בבייסבול לא מתעייפים? הצחקת אותי פלד
בייסבול הוא ספורט של כח מתפרץ, והוא דומה בהרבה לפוטבול מאשר הכדורגל דומה לפוטבול. שני ענפי הספורט הללו מתבססים על אקשן דחוס ואז הפסקה. כדורגל במובנים האלה דומה לכדורסל. ואם כבר עייפות, בבייסבול היא משפיעה בעיקר על השחקן המרכזי, שזה הפיצ'ר. יש לו שעון חול של כ-100 פיצ'ים למשחק. ולכן, העייפות היא גורם המפתח החשוב ביותר במשחק בייסבול.
אלכס רודריגז | 09.02.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת