אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

"נפחית את תעריפי התחבורה הציבורית ב-10% ואת התשלום על צריכת המים הממוצעת; נבטל את העלאת המס על הדלק; שכר המינימום יועלה"

31 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

29.
נתניהו - חזק ואמץ!!!
גם אני לא אוהב לשלם יותר! אבל ראש ממשלה שלוקח מנהיגות ונותן פתרונות מידיים לרחשי העם הוא אידאלי!!!!! כל הכבוד נתניהו!!! מהצד השני מחירי האוטובוס ירדו מי שאין לו כסף לרכב שיסע עם החבר !!! העלות תרד בחצי! ואם רוצה להוריד פי 3 שיסע ברכבת/אוטובוס!! אנשים התרגלו לחיות באופרייה! בכל אופן לא תמיד עדר הבכיינות של העם מוצדק כי הכי קל זה- לקטר! \ נתניהו בהצלחה!
אנליסט 70 | 11.02.11
26.
ומתי יקצצו בכמות השרים המיותרים שיושבים בכנסת וחיים על חשבוננו?
פשוט נמאס, מפלגות מיותרות, שרים בלי תיק וחגיגה שלמה בכנסת על חשבון משלם המיסים עם כל הכבוד להבטחות שקיבלנו היום, אבל יש עוד הרבה הקלות שאפשר לעשות במדינה הזאת במקום לקחת מאלה שאין להם, שיורידו את כל השרים בכנסת שגפ הם יצאו לעבוד קצת ויפסיקו להתפנק להם שם ועוד על חשבוננו....ממש הפקרות על גבו של משלם המיסים...
רונן | 11.02.11
25.
שיעור באזרחות
לאחר לחץ ציבורי ואיום בהשבתה כללית, הממשלה התקפלה ובטלה את הגזירות שהנחיתה על הציבור לאחרונה . שזה אומר: הממשלה מקבלת החלטות על ידי שליפה מהמותן וכלאחר יד, ללא בחינת הדברים לעומק וההשלכות על הציבור. אין לקבל כל החלטת ממשלה, אשר יש בה פגיעה בציבור. יש להנהיג מחאה חברתית, על כל עוול הנגרם לציבור, כתוצאה מהחלטה נפסדת של הממשלה. אפשר לקבוע בודאות, על כל החלטה שנייה של הממשלה, יש בה גורם של טעויות וחוסר רגישות חברתית. אחרת איך אפשר להסביר, 1.600.000 של עניים. העלאת המסים העקיפים, הם הגורם העיקרי למצב המביש שנוצר במדינה, החלשת החלשים ורמיסה ברגל גסה של המעמד הבינוני.
 | 11.02.11
24.
נתניהו ממשיך לזרות חול בעיני הציבור ! המיסים עוד איתנו !!!
חייבים להחליף ממשלה. חייבים להחליף מנהיגות כושלת חברתית !מערכות שלמות קורסות, והוא מוריד מיסים לעשירים. אם היה איכפת לו בכלל היה משקיע במערכות הבריאות, החינוך, והרווחה, למשל. אבל לא ממש איכפת לו מהאזרחים, ממצביעיו הולכים שבי אחר מפלגה, סתם שם, ואפילו האידיאולוגיה שלה אינה אמורה לייצג אותם, את העמך, אלא את העשירים. ביבי טוב לעשירים. זה נכון. זו האידיאולוגיה של הליכוד, של הימין הכלכלי. העניים ומעמד הביניים חייבים להפנים שזו אינה המפלגה שאמורה לייצג אותם. עובדה. ימין כלכלי ועניים ניצבים משני צידי המאבק החברתי בעולם. גם פה. ביבי והליכוד, קדימה ואפילו ליברמן, זהים בגישתם הכלכלית. הם עם העשירים. לא יכולים אחרת. מה שנשאר ממעמד הביניים ומהעניים חייבים לבחור מנהיגות חדשה, חברתית. מישהו שישים אותם ואת שיפור מצבם על דיגלו. זה מחייב הבנה וחשיבה, ולא היגררות לדפוסי הצבעה אוטומטיים אחרי זה שבחלוף הבחירות יפעל כנגדם ויזרוק להם כמה בוטנים מלמעלה לפעמים כדי להשתיקם.
חייבים לדחוף למדיניות חברתית ! | 11.02.11
18.
אני עשירון עליון
ולא מתבייש בזה. אני עובד מאד קשה בשביל לתת למשפחה שלי רמת חיים טובה. ואני רוצה לאמר שנמאס לי לגמרי לממן מכספי את כל חלכאי ונדכאי המדינה הזאת. ה"הטבות" הללו יעלו לי עוד כסף. סתם לדוגמה - סיפור המים. אם אין למדינה מים, שיקחו את מי שתקע (ועדין תוקע) את פרויקטי ההתפלה, ושיתנו לו לשלם את המחירים המופקעים האלה. מדינה עם קו חוף של 300 ק"מ לא צריכה לסבול ממחסור במים! ולפני שכולם מגיבים - תזכרו שאני מפרנס בערך 2 משפחות כל חודש, רק עם המיסים שאני משלם.
דודי | 10.02.11
16.
ה:עשירון העליון" הוא משכורת ממוצעת
שוב מצאו ממי להיפרע, מ"העשירים" .עשירון תשיעי ועשירי בישראל מרוויחים שכר סביר,העניין הוא שבעשירון העליון שוכנים יחדיו בעלי שכר סביר עם טייקונים. די כבר עם הדמגוגיה תנו למעמד הביניים לחיות ,וקיבעו הפרדה בעשירון העליון בין מי שמרוויח שכר סביר לבין מי שמרוויח מליונים.
"עשיר" | 10.02.11
13.
מערכות חלודות
מה עם מערכת הבריאות שקורסת? במשך עשרות שנים לא נבנה בית חולים אחד תראה מה קורה במסדרונות בית החולים? מה עם מע' החינוך, המשטרה ועוד איפה כל המליארדים שיש לך בקופה מדוע לא חוזרים לאזרחים? אינך קשוב לציבור אלא רק לחברים שלך למעלה שחיים בבועה שלכם... ורוצים לשמור על הכסא בשביל להמשיך להתנפח לא תיקחו שום דבר איתכם!
אור | 10.02.11
6.
מעט מידי, ומאוחר מידי !! נתניהו הוכיח שהוא חייב ללכת הביתה !!!
נתניהו, 20 אגורות על הדלק זו בדיחה ? - הבלו הוא 60 % מהמחיר במשאבה! 727 אגורות, שסביר להניח שאתה אפילו לא יודע, כי יש לך דלק חינם. קיזוז במחיר המים לעומת צריכה ממוצעת ? - נשמע כמו עבודה בעינים. ממוצעת למי ? הוזלה בתחבורה הציבורית ? - תחבורה איפה, ולאן ? היא לא רלונטית לרוב האנשים. לא נגישה, לא הגיונית ולא נוחה. מי יסע שעה וחצי לכל כיוון בשני אוטובוסים לעבודה, אם יכול לנסוע במכונית 20 דקות את אותה הדרך ?! איפה אתה חי ???!!! ואיפה הרכבת התחתית ? איפה רכבת הפרברים? הרכבת לאילת ? אדוני ראש הממשלה, אין לך מושג מה עליות המיסים של ממשלתך עושים לרוב האוכלוסיה. מה שביצעת היום הוא בבחינת מעט מידי ומאוחר מידי. הציבור אינו רוצה בך עוד כראש ממשלה. הוכחת שוב שאתה מנותק ומתנשא, ואינך באמת מייצג אפילו קצת את האדם הקטן מהרחוב. דרוש מנהיג חברתי וקשוב לציבור הישראלי. המישרה נפתחה למועמדים הערב !
ישראל להורדת מיסים | 10.02.11
2.
מה עם העלאה של הדלק שמתוכננת ב-20 אגורות ב-2012??
את זה שכחתם, פשטו צוחקים עלינו... מורידים עכשיו ותוך פחות מתשעה חודשים מעלים שוב פעם... פשוט בושה. אני בחרתי בכם ולא אעשה טעות כזאת שוב...ביזיון... אני מקווה שאתה מרגיש טוב שטייניץ... תישן טוב בלילה.... זו כנראה הקדנציה האחרונה שלך.. לא תיבחר יותר!
זיכרון לטווח ארוך | 10.02.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת