אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מה יש בפנים: ציפרלקס - תרופה נגד דיכאון של לונדבק

50 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

50.
כי חולה סוכרת ימות בלי אינסולין, אתה לא.
אם אתה צריך לקחת את הכדור כל הזמן, אז הרופא המטפל שלך עצלן. הפתרון הוא לשלב מגוון טיפולים בזמן לקיחת הכדור כדי בסופו של דבר להמנע מלקחת אותו. הנזק לגוף לטווח הארוך הוא בלתי ידוע אפילו ובאופן לא מפתיע, חברות התרופות ממש לא ששות לחקור אותו. תעשה קצת חיפוש.
חיים | 06.06.15
47.
האם ניתן להפסיק לחלוטין את הכדורים
אני קיבלתי מרשם לציפרלקס מרופא משפחה , אך אני מאוד חוששת לקחת את הכדורים , משום שיש ב את הפחד שאין דרך חזרה . הכוונה שלי שאם אתחיל לקחת את הכדורים המוח והגוף יתרגלו ולא אצליח יותר לחיות בלעדיהם וכשארצה להפסיק הדיכאון יחזור שוב . האם יש מישהו שהפסיק עם הכדורים ומצבו טוב גם היום? האם גם נשים סובלות מירידה החשק המיני או בתפקוד המיני?
טל | 10.01.12
45.
הבעייה היא שהכדור הזה משמין: עליתי 10 קילו תוך שנה בלבד
אני בן 30+. לקחתי את הכדור וההרגשה היתה נפלאה (למעט הורדה בתפקוד המיני), אבל הכדור גורם לתאבון מוגבר יחד עם האטת מערכת העיכול. מיותר לציין שאחרי שעליתי במשקל 10 קילו ויותר, נוספה בעייה חדשה לדיכאון שהיה לפני כן: המראה הפיזי שלי. שורה תחתונה: הכדור עוזר אבל גורם להשמנה מהירה ביותר, בדוק.
רון | 27.07.11
43.
לרונית מטבעון (41).
עליה וקוץ בה כיוון שכמובן שיש לבצע מחקר גדול ומקיף ללא תלות בחברת תרופות. הבעיה היא שהיחידים שיש להם תקציבי ענק לביצוע המחקר הן אותן חברות התרופות שאגב ממנות את רוב המחקרים בעולם. קל מאוד לרדת על ענק תרופות זה או אחר ולהאשים אותו בכל צרות הייקום. רק אסור לשכוח שגם לאקמול שנמכר נכון להיום בכל מקום ישנן תופעות לוואי שיכולות לגרום נזק רציני לכבד. אין תרופת פלא שמרפאה ללא תופעות לוואי. מה שיש זה הפתרון הכי טוב לזמן ולתקציב הנתון.
אלי | 21.02.11
42.
למעוניין מראש העין (28), תשובה חלקית.
אינני משווק תרופות כלשהן. אני רופא וחוקר את השפעותן של תרופות כגון ציפרלקס על פעילות הלב. זהו לא תפקידי להסביר ולו בקצרה מהו תפקידו של סרטונין, זהו תפקידו של מר גיא הדר מחבר המאמר. כל שאמרתי הוא שכיוון שמאמר זה נקרא על ידי רבים, זוהי טעות לכתוב קביעות כאלו. אני מזמין אותך לעיין בערך Serotonin בוויקפדיה האנגלית, ישנו הסבר מאוד מפורט שם. וכן, כאן זאת יחצנות גלויה לערך :-).
אלי | 20.02.11
41.
מעולם לא נעשה מחקר על תרופות פסיכיאטריות ומכירה כמה שלקחו והתאבדו.
באופן עקרוני לא לוקחת כדורים מכל סוג שהוא. אבל לגבי תרופות פסיכיאטריות לרוב אין מחקר ובקרה על אנשים שצורכים אותם. מכירה אנשים שהתאבדו ובדיעבד גיליתי שהם לקחו תרופות נגד דכאון. ראו , דליה רביקוביץ המשוררת , דודו טופז ואחרים שכן לקחו,התאבדו בסופו של דבר. צריך מחקר אמיתי לאורך זמן ולא של חברת תרופות כדי לבדוק את השפעתם של תרופות אלו.
ronit | 20.02.11
40.
אחת הסיבות לחיוך שלי כל היום
הכדורים האלה,משתמת בציפרמיל (רסיטל) כבר שנה, שינה את חיי מקצה לקצה, יש ליזוגיות אחרי שנים שלא הייתה לי אהבה גדולה שאני לא מפחדת לתת ולחלוק, החיים יפים וטובים ומי שלא רואה את זה באופן קלינית, כדאי לו מאוד שילך לבעל מקצווע, חבל לבזבז את החיים על עצב, שיש כל כך הרבה דברים יפים לראות. כמו כן עזר לי מאוד עם OCD שסבלתי מימנו שנים ומאובססיות וחרדות. הכל פתאום נראה כל כך אפשרי, תודה!!
 | 20.02.11
34.
תודות לציפרלקס
בזכות הכדור הזה,מצב חיי השתפר פלאים,מחרדות בלתי נשלטות ודיכאון חרוני,לתפקוד חדש ומציל חיים. גם לי שטפו את המח כנגד תרופות ולקח לי הרבה זמן וקושי רב להתחיל את הטיפול ומודה ומתוודה,זה עובד מאוד,אין טעם לסבול,שאר תאוריות הקונספירציות,תמיד ישנן,מי שרוצה שיקנה אותן,אני לא קונה,כי אני יודע את המציאות על בשרי. ובקשר לחומרים,לכל תרופה יש תופעות לוואי,אבל הנזק שהמצב הנפשי גורם לגוף הוא פי כמה וכמה מהסכנה של תופעות הלוואי של הכדורים,מה גם שיש מאמץ כל הזמן להוריד את התופעות ולהפוך את הכדור לבטוח ברמה סבירה ביותר במקרה הזה,התועלת עולה על ההפסד,מניסיון!
עדי | 20.02.11
30.
נגד נגד נגד
אני רק אגיד שכלוחם ואדם שכל חייו ידע להתמודד עם בעיות קשות הכדור הרס לי את מנגנוני ההגנה של הגוף. מדובר בכדור פסיכוטרי בעל השפעה חריפה וארוכת טווח בלא שונה בהרבה מאקסטזי או כדורי הזיה. תחשבו טוב טוב לפני שאתם לוקחים את זה. אין כזה דבר "כדור פלא" שגורם לך להיות חייכן ומאושר סתם כך. לכל דבר יש מחיר. הכדור דפק לי את המערכת הרגשית, הגוף, גם כשרצה להתפרק ולהוציא תסכול (בכי או אהבה) כבר לא מסוגל. אתה הופך לסוג של רובוט "אמריקן סמייל". בנוסף: גורם להשמנה ב80% מהמקרים, פוגע בחיי המין, מביא למצבי רוח לעיתים. יכול מאוד להיות שיש 0.00001% ש"הציל להם את החיים". אני אחרי הרבה שיחות עם אנשי מקצוע וחברים לשירות שגם לעת שחרור הומלץ להם ליטול את התרופה יכול להגיד שמדובר בכדור חריף ומסוכן שמשום מה ממוסחר ומשווק באגרסיביות. פוגע ומזיק להרבה מאוד אנשים נורמטיבים.
אדם רז | 19.02.11
24.
יעוץ כללי
ללא קשר לתרופות על האדם לטפל בעצמו כדי לא להגיע לנפילה אז לפני הנפילה כמה עצות שלא ניפול חלילה הליכה בבוקר לבד הליכה בערב בצוותא התרחקות מרכלנים סכסכנים עזרה לזולת גם ללא רווח ניקיון וסדר בבית ללכת מול הזרם לא להיות עדר לא לקנות מותגים לצאת לבלות פעם בשבוע חובה בית קפה-מסעדה ללכת לים לטיול ערב עם בת הזוג זה חינם לצמצם שמיעת חדשות-קריאת עיתון לנוח צהריים חובה שעתיים לחבוש מסיכה לשינה בלילה זה עוזר לשמוע מוסיקה לפי טעמך לא לצרוך מה שלא צריך לבטל הוראות קבע מיותרות לעשות סדר מקיף בבית להעיף-למכור-לחלק את כל מה שמיותר תהנו מהחיים ככל יכולתכם אבל תתרחקו מתרבות הצריכה תקנו מה שצריך תצבעו לבד את הבית תעשו דברים לבד כמה שזה אפשרי תהנו החיים יפים פעם בכמה זמן בדיל טוב תטוסו לחול גם לניו יורק יש טיסות זולות דךר מזרח אירופה בהצלחה לכם
ערן | 20.02.11
22.
ציפרלקס ותופעות הלוואי
מישהו כתב פה שזה לא הצליח לו מבחינת החרדה החברתית גם לי זה לא הצליח מבחינה של החרדה החברתית רק הדיכאון חשוב שתהיה שקיפות ותדעו מהן תופעות הלוואי גם כן של הציפרלקס אני נוטל את ציפרלקס יותר משלוש שנים זה עושה אין אונות, קשה להגיע לאורגזמה, ציפרלקס הגדלה שפירה של הפרוסטטה, הציפרלקס למעשה גרם לי להגדלה שפירה של הערמונית / פרוסטטה, קשיים במתן שתן, אין אונות, כשמנסים להפסיק את התרופות רצוי לסיים אותה באופן מדורג הורדת חצי כדור כל 4 עד 6 שבועות ולא בבת אחת מה שכן יש הרבה תופעות לוואי בניסיון להפסקת התרופה צמרמורות, בחילה, דכאון חריף יותר, לחץ, חרדה, סכיזופרניה ועוד
ברק | 20.02.11
19.
חשוב
1. עשיתי שימוש בציפרלקס כ- 3שנים ואכן אני מודה על כל רגע שהתרופה הזו הרימה אותי מהדכאון שלא בחרתי. בתחילה היו לי תופעות לוואי בעיקר של בחילה כי הגוף יוצר התנגדות אבל זה עובר. 2. מאוד חשבו להתייעץ עם פסיכיאטר. רופאי משפחה נותנים אבל לא ממש מבינים מה מתאים לכל סיטואציה לעומתם פסיכיאטר חוקר ובודק את הבעיה לעיתים היא הגיונית ומוקצנת ולעיתים היא אינה הגיונית והגוף יוצא מאיזון. לסיום, באופן עקרוני אני בעד להתמודד אבל שי מצבים ביים שאדם צריך להכיר את גופו ונפשו ולדעת כי הגוף מאותת מסרים כגון: שינה טרודה בלילה לאורך זמן, חרדות, זרמים בגוף, בחילות שלא עוברות במשך ימים בשל חרדה, מחשבות שליליות וכדומה. צריך להיות מודע להתייעץ עם אנשים מוסמכים ולשפר את החיים במקום לסבול. אכן זה פוגע בליבידו אולי קצת מקהה תחושות מוקצנות אבל נותן בהירות חשיבה.
 | 20.02.11
15.
**הכדור הזה החמיר עד אובדן חיים את מצבי **
ציפרלקס וויאפקס לאחר נטילה של כדור שני הביאו אותי למצב קטטוני שגרם להחמרה של עצבות והפך אותה לאובדנית כאבי שרירים רעידות הרגשה של שיגעון שעומד להתפרץ קשיי נשימה. רק לאחר פסיכיאטר מומחה אחר שמייד שינה לי את התרופה וולבוטרין התרופה הזו השמידה את כל הנזק שיתר התרופות עשו עשתה לי ממש ריסטארט בלי תופעות לוואי מהירות תגובה של פרארי ממש הצילה את חיי. התרופה הזו לא פופולארית לא יודע למה אבל היא קסם מהלך.
וולבוטרין | 19.02.11
11.
אחד הכדורים היותר טובים
ואני כבר נסתי ארבע , ציפרלקס עוזר לפחד חברתי אבל לא מסיר אותה לחלוטין , למרות יש בהחלט עליית מדרגה ביכולת לתפקד עם הכדור במצבים חברתיים . נגד דיכאון הוא טוב מאוד והכי חשוב ובגלל זה אני כותב כאן , שלמרות שלPAXXET [ סוג שונה מאותה משפחה ] טובה יותר במצבים חברתיים לציפרלקס אין כמעט תופעות לוואי [ 1 הזכיר היפר אקטיביות ואני מסכים איתו , הוא גורם לסוג של קיפיציות מסויימת אבל לא מציקה, ההפך אני רואה אותה בתור דרך להזכיר לי להוריד אנרגיה בספורט , אגב זה מנסיון שלי ויכול להיות שלא יופיע אצל אנשים אחרים ] בקצרה - אחד מהכדורים בעל ההשפעה הגדולה ביותר יחסית לתופעות הלוואי שנסתי עד היום
 | 19.02.11
1.
מעיד על עצמי שלאחר נטילת התרופה הדיכאון חלף כלא היה.
אני בדיכאון מגיל 5 בגיל 38 החלטתי לשים לזה סוף. לוקח את הכדור מזה שנתיים והוא ממש הציל אותי. אבל את החרדות החברתיות הוא לא ממש העלים. מאד ממליץ על הכדור, אין לי תופעות לוואי, למעט בחודשיים הראשונים כשהייתי היפר אקטיבי.
ע | 17.02.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת