אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

יו"ר קרן פייר: "אם המדינה רוצה להוריד את מחירי הדיור - שתתן פטור לשנה ממע"מ"

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
גרופמן צודק
כל מה שמוכרים כאן זה תלוי בהמון מיסים ומיסים על מיסים. נכון לגבי נדלן, רכב, דלק, מים, גל דבר. ככל המחיר הבסיס של המוצר גבוה יותר תמצאו מס כזה ועלי מס אחר ומס שלא יודעים איך לכנות אותו ועל הכל מעמ. אין שום בועה ושום עליית מחירים עולמית לא תשנה בצורה דרמטית את המחירים. רת כל העליות מתעצמות בפקטור בגלל המיסים הרבים והגבוהים שמטילים עלינו. אל נא נשכח שבמכרזים על מחיר קרקע שמנהיגה המדינה השמאי הלאומי נותן מחיר מינימום שהוא מאוד גבוה כל שהמדינה נהינת ממחיר שווק גבוה ועל זה מיסים גבוהים. המדינה היא המרוויחה העיקרית והיא לוחצת את אנשי העסקים וכולי להוריד מחירים כשהיא מעלה ונבחנת העיקרית. לכו לעזה(זל)
דייר | 20.02.11
5.
יש לי פיתרון פשוט יותר, תנו לנו קרקע בחינם, ואנחנו כבר נבנה נשים עליה משהו!
כשעלו לארץ היו גרים בצריפים קטנים 10 בבית, תאמינו לי אפשר להסתדר עם קרוואן כמה שנים ואחרי זה לבנות ליד, רק תנו לצעירים אדמה קטנה אפילו רבע דונם, הם ישלמו תשתיות וזהו! אבל הצעירים זה הרווח של המדינה, חייב לנצל אותם כי הם תורמים למדינה, אז למה לא למצוץ מהם את הדם עד הסוף?! מדינה פשוט שאי אפשר להבין!!!
אסף | 20.02.11
1.
עוד אחד עם הסלוגן של הנחות על דירות? מתי תקלטו כבר שמחירי דירות
משקפות יותר מהכל את הביקוש - כמה אנשים מוכנים לשלם על אותן דירות. אם כל מי שקונה דירה יקבל 100,000ש"ח, המשמעות המיידית היא שמחירי כל הדירות עולים ב100,000ש"ח. אז תפסיקו עם הפופוליזם, הדרך היחידה באמת להוריד את מחירי הדירות היא עם בניה מאסיבית לצד מיסוי כבד יחסית על דירות שאינן הדירה הראשונה.
סטודנט | 20.02.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת