אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מיוחד ל"כלכליסט": הכללים של סולוטו להצלחה בתחרות סטארט-אפים

46 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

46.
כן מפרגנים לחברה ישראלית אבל בהחלט לא לזאת כי המוצר פשוט לא טוב ולא מביא חדשנות
יש כאן כאילו שמרימים גבה למה לא מפרגנים לחברה ישראלית ואנחנו מאוד רוצים לפרגן - אבל מה לעשות בזמנו בהתחלה התקנתי את המוצר והוא היה פשוט מלא בגים וגרוע עכשיו התקנתי שוב וכלום לא השתנה אולי טיפה פחות בגים אבל עדין המוצר לא עושה שום דבר שלא היה ב System mechanics לפני עשור. כן לפעמים הוא מוצא משהו להוריד שבאמת יכול לעזור אבל לא משהו שאין בתוך מערכת ההפעלה בעצמה (יש כאן משהו שדיבר על אורקל נו כמה משתמשים "פשוטים" מתקינים אורקל ועוד שהם לא צריכים אותו) אם המוצר באמת היה מצליח היה כבר מותקן במיליוני מחשבים, מוצר בחינם שרוב האנשים לא רוצים להתקין אותו ? מעבר לעובדה שהוא בעצמו מעביר נתונים על המחשב שלכם לסולוטו בעצמה מה שגורם למוצר להתנהג בדיוק כמו המוצרים שהם רוצים לעזור לנו להוריד. אז כן אנחנו רוצים מאוד לפרגן רק לצערינו כל מי שמתקין ועובד אם התוכנה מוריד אותה לאחר פחות מחודש ניסיון (ואז באמת המחשב עובד יותר מהר) מקווה שהם ילמדו מההערות ולא יגידו - ישראלים לא מפרגנים.
איל | 03.03.11
42.
אנשים, אל תתמקדו רק בתוכנה הנוכחית שלהם (הם חברה לא מוצר),
כמו שהם אמרו, מבחן ההוכחה הוא עליהם, הם צריכים לשחרר מוצרים חדשים (ואני מניח שהם יעשו את זה) וכיוון שהשם שלהם כבר מוכר זה יכול לעזור להם. זה כמו שחברת זינגה שכולם שמעו עליה (ואין לי בכלל חשבון פייסבוק) התחילה עם משחק אחד אומלל ואם היא הייתה ישראלית כבר כולם היו אמורים, "מי צריך אותם, יש סוליטייר ולבבות", אבל כפי שאתם יודעים הם מצליחים מאוד ועשו להם שם בינלאומי.
IE | 26.02.11
41.
מבחן ההוכחה עוד לפניהם, ואני נתקלתי בהרמת אף מצידם
פירגון- זה חשוב, ואני בהחלט בא מכיוון של פרגון. בפועל- חסכה לי 12 שניות. ויותר גרוע- כאשר פניתי אליהם בנושא מסוים, נתקלתי ביחס של הרמת אף והתנשאות. אין ספק שהם ממצים עד הסוף את היח"ץ ואת התקשורת- הלוואי שגם יצליחו עיסקית. טכנית וחברתית- אצלי נכשלו.
מפרגן אבל... | 25.02.11
39.
יש תוכנה שמטפלת בהכל
advanced systemcare זוהי תוכנה שמטפלת בהכל יש בה קטגוריה של "תחזוקת חלונות" שבה הסרת רוגלות = סורק ומסיר רוגלות ופרסומות תיקון הרישום = ניקוי הרישום לשיפור ביצועי המחשב ניקוי פרטיות = מחק את ההיסטוריה ועקבות הגלישה הסרת קבצי זבל = מנקה קבצי זבל ומפנה מקום בדיסק יש קטגוריה של "אבחון מערכת" שבה מייעל המערכת = מייעל ומתקן תצורת המערכת הגנת האבטחה = מונע התקנת רוגלות במחשבך איחוי הדיסק = איחוי דיסק קשיח לשיפור ביצועי המחשב ניתוח אבטחה = hijacking סורק מערכת חלונות לצורך גילוי הגדרות בלחיצת כפתור אחת = "טפל" כל זה יתבצע אחד אחרי השני. יש קטגוריה "עזרים" > בטיחות "גיבוי מערכת" "גיבוי כונן" "בודק קבצי מערכת" ויש עוד קטגוריות שימושיות כמו "כלי ניהול" > "מנהל ההפעלה" ניתן להוריד תוכנות שנטענות באתחול המחשב כמוMSCONFIG IOBIT UNINSTALLER להסרת תוכנות. "מידע על מערכת" יש קטגוריה "כוונון" > Disk doctor ועוד.. תוכנה מעולה שעושה הכל ומהר בלחיצת כפתור.
תו | 25.02.11
38.
ביקורת בעקבות הפרסום כאן
בעקבות הכתבה כאן התפתיתי והחלטתי לתת צ'אנס ולהתקין את התוכנה על המחשב שלי (טושיבה סאטלייט L500, חלונות 7 הום פרימיום, 4GB, מעבד ליבה כפולה). ההורדה מהאתר שלהם היתה מהירה וקלה, יוזר פרינדלי במלוא מובן המילה. לאחר ההתקנה ביצעתי איתחול כמתבקש, ואז במשך כדקה וחצי התוכנה סרקה את מערך האתחול של המחשב שלי. הרעיון של הממשק הגרפי מאוד מקורי ויפה. דוז פואה. ההצעות לשיפור היו מינוריות מאוד, לא משהו שאיש מחשבים ממוצע לא מכיר. הציעו לי למשל לוותר על האתחול של המסנג'ר. אוקיי. הציעו לי גם לוותר על אתחול של תוכנות אחרות כמו למשל על מרכיבי תוכנות עזר של טושיבה ו-AMD. שוב, לא משהו שאני לא ביצעתי עם קבלת המחשב. בהנחה שאכן הייתי מיישם את מלוא ההמלצות, הייתי חוסך כמעט 2 שניות באתחול המחשב. לא משהו שבשבילו הייתי נכנס לחשבון הפייפאל שלי.. אם נשווה את התוצאה הסופית של סולוטו, לזו של מנקה רג'יסטרי ומייעל אתחול של תוכנות חינם אחרות, כמו אלה של 10BIT למשל, סולוטו לא היתה ברת תחרות כלשהי מולם. מסקנתי: אם סולוטו יכניסו גם תוספים נוספים לתוכנה שלהם, שקיימים בחינם בתוכנות אחרות, זה ללא ספק ישדרג את התועלת שלהם, וייתכן שיעלה את ערכם בעיני הצרכן הממוצע+. בינתיים, אחלה רעיון, גרפיקה מקורית ולא שבלונית ביחס לחברות אחרות, 2 כוכבים מתוך 5. ואגב, היחצנות שלהם עושה את העבודה...
אורן | 25.02.11
37.
כפי שאמרו רבים לפני - תוכנה מיותרת. אין עבר ואין עתיד גם
חבל. חבל שמוכרים אשליות לאנשים שבאמת יש להם רעיון שיכול לעבוד כאשר בסולוטו עצמם לא משוכנעים שיש להם משהו. התוכנה לא עובדת, מלאת באגים וגם כל מה שהם עושים כיום האדם הסביר יודע לבד לבצע. היום מערכת הפעלה כל כך טובה כמו חלונות 7 או לינוקס מתמודדות מצוין עם הרבה מבעיות החומרה או התנגשויות. מה גם שהציבור שפעם לא הבין כלום היום התבגר ומבין ויודע טכנולוגיה. סולוטו באו מאוחר מדי. המוצר שלהם ממש מיותר. אני לא אתקין אצלי במחשב שוב את התוכנה שלהם כי אין בה פשוט צורך. כשאין צורך, גם אין לקוחות וכשאין לקוחות אין מזומנים. הרבה רוח במפרשים סביב ספינה שלא שטה לשום מקום וחבל. עדיף לתת כבוד ובמה לרעיונות שבאמת יכולים להצליח.
סטרטאפיסט | 25.02.11
36.
תעשו אם הראש - אז נכווון שהתוכנה למשתמשים מתקדמים לא משהו אבל:
1. % 99 מהסטאטאפים נסגרים- אני מאחל לסולוטו ולעובדים שיצליחו - מה אתכם? 2. ישראלים מביאים כבוד- זה רע ? 3. גייסו כסף ועכשיו עוד קבוצה של אנשים מועסקת וספקים בארץ - רע ? 4. מספרים מנסיון - תקחו מה שמתאים תזרקו מה שלא . 5. כל התגובות פה כועסות על המוצר - למה אתם כועסים ? 6. כולם פה גיקים ואתם רק מיקרון בים של אנשים שאין להם מושג איך לתפעל את המחשב או מה קורה פה - וכל עוד יש ווינדוז - לסולוטו יהיו לקוחות ... בקיצור - לא אומר לפרגן אבל אומר את 1-6 .
ארי | 24.02.11
35.
הדבר הראשון שתוכנה הזאת צריכה להוריד מהאתחול זה את עצמה
יחסית כבדה והשיפור שלה לא משמעותי בעליל. איחוי דיסק (דיפרגמנטציה) פעם בכמה חודשים עושה עבודה הרבה יותר טובה גם לזמן האתחול וגם לעבודה השוטפת. ובכלל לא מבין מה כל הרעש סביב התוכנה הזאת, שנים יש עשרות תוכנות שמציעות לסרוק את מה שעולה באתחול ולהסיר את מה שלא צריך וגם לנקות את הרג'יסטרי. אמרו שהתוכנה הזאת שונה. שונה במה? ביח"ץ? התוכנה הזאת רצה אצלי במחשב חצי שנה ושיפור לא היה... העפתי אותה... וסולטו זה ביקורת בונה. דחוף תארגנו משהו פרודקטיבי מה*** הזה
אדיר | 24.02.11
30.
ל. 7 אתה לא צודק
אני בעצמי מתכנת, התוכנה עושה עבודה יפה, אנשים לרוב מאתחלים את המחשב כמה פעמים ביום, במיוחד אם מדובר על המחשב נייד שהוא גם יחסית איטי ויש לו פחות זיכרון. אני בלאפטופ שלי חסכתי דקה וחצי לאחר שכיביתי Oracle SQL Server ועוד כמה ישומים כבדים. זה בלי לדבר שהיא מפנה זיכרון לישומים כבדים.גם אנשים גיקים שבקלות יכולים לשלוט על ישומים שלהם לפעמים לא מודעים כמה משאבים זוללים ישומים שהם כמעט לא משתמשים. עיצוב של Soluto הוא למופת ולכן הוא זכה - יפה, שימושי ויצירתי.
דימה | 24.02.11
23.
כבוד גדול!! לא כל כך ברורה לי הבקורת של המגיבים כאן. אין מוצר עם חיי מדף נצחיים
אלא אם כן הוא מתחדש כל תקופה. סולוטו הראו חדשנות ולמדו את כולנו איך מקדמים מיזם בעולם כל כך תחרותי כמו שלנו. ההתחלה מצויינת ההמשך תלוי ברמת החדשנות שהם יציגו. אין שום פסול לקדם מוצר גם במחיר של השתתפות בתוכנית ריאלטי דולנד טרמפ עושה זאת כל הזמן והוא עדיין רלוונטי בארה"ב. כל הכבוד על הדרך שעשו הלוואי שנראה עוד כתבות על יזמים ישראלים מצליחים. ורבותי זה בסדר להחמיא זה אפילו משחרר כמה מגבלות מחשבתיות. שיהיה בהצלחה לכולם!
אורי | 24.02.11
21.
היי, מה התוכנה הזאת עושה ?
מורידה תוכנות שלא צריך שיעלו עם הפעלת המחשב ? האפשרות הזאת לא אמורה להיות זמינה בתוך התוכנות בעצמן ? אם תוכנות עולות קבוע בסטארט אפ הן תופסות משאבים (זיכרון לחינם) גם כאשר הן לא בשימוש ולכן יש צורך להוריד אותן שלא יפעלו סתם קבוע ברקע. ניתן להוריד הכל מלבד האנטיוירוס דרך התחל>הפעלה > MSCONFIG אם המערכת צריכה משהו (למשל כרטיס מסך) היא תחזיר את הסימון בעצמה.
msconfig | 24.02.11
16.
קל
הורדתי והשתמשתי בתוכנה שלהם כפי שצינו אחרים, התוכנה נחמדה חוסכת כמה שניות באיתחול , וזהו לא מביאה שום בשורה רצינית, ולאחר מספר שבועות של שימוש הסרתי את התוכנה כול הכבוד ליזמים על ההצלחה בקידום ושיווק המיזם שלהם , אך הדרך שלהם להשפעה על מיליוני אנשים מאוד ארוכה שיהיה בהצלחה
משתמש | 24.02.11
14.
תוכנה נחמדה וזה הכל
נראה שהם עוסקים ביחצי ציבור ושיווק מאשר לתת בשורה אמיתית. ס"הכ תוכנה נחמדה שהיא ידידותית יותר מהכלים הרגילים שמגיעים עם ה-וינדוס כמו למשל: MSCONFIG כל תוכנת ניהול SYSTEM הכי בינונית כוללת אפשרות לניהול תוכנות ב-START . התוכנה של סולוטו כבדה יחסית לתוכנות ניהול מחשב , בעיני הגרפיקה קצת מזיקה ולא מקצועית לעיניים אחרי שימוש ממושך . מצחיק אותי שהם לא מכרו מוצר אחד וכבר באים לתת טיפים לסטארט-אפיסטים. צריך לזכור שבעידן ה-וינדוס 7 המחשבים מגיעים בילד-אין עם חומרה חזקה ,אז בכלל מיותר להתעסק עם תוכנות שעולות ברקע כי זה זניח מאד אם חוסכים שניה או 5 שניות. בכל מקרה שיהיה להם בהצלחה
לקס | 24.02.11
11.
כמה אפשר ל
קצת נמאס לשמוע על החברה הזאת - יותר מדי רוח וצילצולים על מוצר שעוד לא הוכיח את עצמו. תתמקדו קצת יותר במוצר ופחות ב PR. נסיתי את המוצר למספר חודשים, נחמד אבל לא עושה כלום מעבר להורדה של 20 שניות בזמן ההיתחול. העובדה שלמרות שהם זכו בתחרות, אין להם בסיס משתמשים גדול מדברת בעד עצמה...קצת צניעות לא תזיק.
צופה מן הצד | 24.02.11
7.
כל הכבוד להם אבל הרעיון שלהם הגיע באיחור של 10 שנים
אני באמת מצדיע לדרך שהם עשו וגם לאיך שהם עשו אותה אבל המוצר פונה לבעיות שהיו קיימות לפני עשר שנים ונמוגות להם מאז. אנשים מאתחלים את המחשב שלהם פעם בחודש במקרה הרע כך שחיסכון של 10 שניות ממש זניח. בעידן של מערכת ההפעלה 7 של מיקרוסופט אני כבר לא זוכר מתי חוויתי תיסכול מהמחשב שלי. ואם זה לא מספיק אז כשחופרים באמת לעומק מגלים שהזללן הגדול ביותר של משאבי מערכת הם מערכות ההגנה שלנו, זאת אומרת האנטי וירוסים שאותם אף אחד לא יכבה.
דני | 24.02.11
תודה, קיבלנו את תגובתך ונשתדל לפרסמה, בכפוף לשיקולי המערכת